Robotický vysávač Cecotec Conga 12090 Twice Roller

Akcia JARNA ZĽAVA
Značka: Cecotec
959 € –20 %
Robotický vysávač Cecotec Conga 12090 Twice Roller
959 € –20 % 767,20 €
Skladom
Cecotec 12090 vrecká 5 ks
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Umývací valec Wet Jalisco rotuje vysokou rýchlosťou a sám sa neustále čistí od špinavej vody a vlhčí čistou. Odstráni lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu. Vďaka Infinity Wash si robotický vysávač v jednom čistiacom cykle dokáže opakovane vyprázdniť nádobu na špinavú vodu a naplniť nádobu na čistú vodu. Robotický vysávač 4v1 Cecotec, iTech Laser Eye 3.0, 5000 Pa, Li-Ion: 240 min, umývací valec, WiFi, Conga Home 5v1

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač Cecotec Conga 12090 Twice Roller

 

Umývací valec Wet Jalisco rotuje vysokou rýchlosťou a sám sa neustále čistí od špinavej vody a vlhčí čistou. Odstráni lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu. Vďaka Infinity Wash si robotický vysávač v jednom čistiacom cykle dokáže opakovane vyprázdniť nádobu na špinavú vodu a naplniť nádobu na čistú vodu. Očistí až 240 m2 so stále čistým Wet Jalisco valcom. Stanica Conga Home 5v1 po každom upratovaní vyčistí a vysuší umývací valec. Z robota odčerpá špinavú vodu, doplní čistú, odsaje prach zo zásobníka a robot sa v nej nabije. Inteligentná navigácia iTech Laser Eye 3.0 zmapuje priestor v celých 360° a naplánuje trasu v priamych líniách. Room Plan 3.0 umožňuje spustiť alebo naplánovať upratovanie celého domova prípadne vybraných miestností s možnosťou voľby ich poradia a vlastností čistenia. Možnosť nastaviť zakázané zóny a podpora viacposchodového mapovania (5 máp). Digitálny motor so sacím výkonom až 5 000 Pa a extra dlhou životnosťou. Turbo Clean Carpet automaticky deteguje koberce, aktivuje na nich režim Turbo a povysáva ich do hĺbky. Zároveň sa na nich umývací valec zastaví. Výdrž batérie až 240 minút s Li-Ion batériou 5 200 mAh. Vďaka Total Surface 2.0 sa robot v prípade slabej batérie dobije a pokračuje v upratovaní tam, kde skončil. · Ovládanie robota a jeho funkcií cez aplikáciu Cecotec alebo pomocou hlasových asistentov.

 2212355

 

Super robot 10v1

Predstavujeme vám robota Cecotec Conga 12090 Twice Roller Home&Fill, ktorý si so všetkým poradí úplne sám. Vysáva, zametá, drhne aj umýva. Umývací valec Wet Jalisco sa otáča vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu bez námahy odstráni lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu.

 2223493

 

Čistí, dopĺňa, vyprázdňuje a dobíja

Nová stanica Conga Home 5v1 po každom upratovaní vyčistí a vysuší umývací valec Wet Jalisco. Okrem toho si v nej robotický vysávač vyprázdni zásobníky na špinavú vodu a prach. Rovnako naplní zásobník čistou vodou. Súčasne si dobije batériu a bude pripravený vždy, keď ho budete znova potrebovať.

2223495

 

Neporaziteľná dvojica

Robotický vysávač Cecotec Conga 12090 Twice Roller Home&Fill využíva technológiu Twice Roller. Tá kombinuje účinnosť multifunkčnej kefy a umývacieho valca. Multifunkčná kefa účinne odstraňuje všetky druhy nečistôt a špiny, dokonca aj z kobercov. Umývací valec Wet Jalisco absorbuje nečistoty, vrátane lepkavých.

2212353

 

Vždy svieži umývací valec

Vďaka technológii Perfect Wash je umývací valec počas práce vždy čistý. Silikónový pásik počas rotácie umývacieho valca z neho vyžmýka špinavú vodu, ktorá putuje do oddeleného zásobníka robota. Následne je umývací valec navlhčený čistou vodou, čím sa zabezpečí nekompromisné umývanie.

2212357

 

Ultra presná laserová navigácia

Robotický vysávač Cecotec Conga 12090 Twice Roller Home&Fill pomocou inteligentnej laserovej navigácie iTech Laser Eye 3.0 zmapuje priestor v celých 360°. Naplánuje si najefektívnejšiu, najrýchlejšiu a logickú trasu v priamych líniách na vyčistenie každej miestnosti do posledného kúta. A to aj v úplnej tme.

2212361

 

Sami si nastavte, kedy a ako upratovať

Funkcia Room Plan 3.0 umožňuje spustiť alebo naplánovať upratovanie celého vášho domova prípadne vybraných miestností. Pár klikmi v aplikácii Cecotec zvoľte miestnosti a poradie, v akom sa majú čistiť, nastavte želaný režim čistenia, výkon vysávania a množstvo vody pri mopovaní. Okrem toho môžete zvoliť zakázané zóny, do ktorých nebude mať robotický vysávač prístup.

2223491

 

Bez zaváhania povysáva všetky nečistoty

Technológia Force Clean a digitálny motor so sacím tlakom až 5 000 Pa* a extra dlhou životnosťou zabezpečia maximálny výkon vysávania. Na kobercoch robotický vysávač zastaví umývací valec a technológia Turbo Clean Carpet automaticky aktivuje režim Turbo. Vďaka tomu spoľahlivo a do hĺbky povysáva koberce s výškou vlasu do 1 cm. *Interný test v Cecotec Lab. Namerané na motore. Maximálny sací tlak na vysávacom otvore je 4 000 Pa.

2223503 

 

Silná batéria, plná autonómia

Li-Ion batéria Immortal s kapacitou 5 200 mAh umožní až 240 minút* nepretržitého upratovania. Technológia Total Surface 2.0 zabezpečí, aby robot vždy dokončil upratovanie vášho domova. Ak zistí, že má vybitú batériu, vráti sa najrýchlejšou cestou do stanice, dobije sa a pokračuje v upratovaní tam, kde skončil. *Pri optimálnych podmienkach čistenia: pevné podlahy s malým odporom a malým množstvom prekážok.

 2223509

 

Samostatné upratovanie na celé týždne

Zabudnite na vedro či mop aj vo veľkých domácnostiach. Vďaka technológii Infinity Wash si robotický vysávač Cecotec Conga 12090 Twice Roller Home&Fill dokáže v jednom čistiacom cykle opakovane vyprázdniť nádobu na špinavú vodu a naplniť nádobu na čistú vodu. Vďaka tomu uprace až 240 m2.

2223489 

 

Sám uprace, sám sa vyprázdni, sám naplní

Vďaka veľkému objemu nádob v stanici Conga Home 5v1 na vysávanie a umývanie úplne zabudnete. Stanica vás upozorní v prípade prázdnej 2,6 l nádoby na čistú vodu či v prípade plnej 1,3 l nádoby na špinavú vodu. Technológia Bag Detect zas informuje o plnom vrecku na prach s objemom až 2 l.

2223511

 

Maximálna nezávislosť

Netrápte sa už viac upratovaním. Na robotický vysávač Conga 12090 Twice Roller Home&Fill sa môžete plne spoľahnúť. Jednoducho si vyberte jeden zo 7 režimov upratovania a o nič viac sa nestarajte. Vy si užívajte voľný čas a váš domov bude dokonale čistý. Ovládanie cez mobil Ovládajte robotický vysávač z mobilu alebo povelmi cez hlasového asistenta. Cez mobilnú aplikáciu Cecotec spustite alebo naplánujte čistenie, nastavte poradie miestností, zvoľte režim čistenia, nastavte úroveň sacieho výkonu alebo intenzitu dávkovania vody pri mopovaní a oveľa viac. Kedykoľvek a kdekoľvek. *Ilustračné obrázky. Vzhľad a funkcie aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od verzie.

 2223493

 

Popis funkcií

 • Popis funkcií robotického vysávača Cecotec Conga 12090 Twice Roller Home&Fill: · 10v1 robotický vysávač: Vysáva, zametá, drhne a umýva. Počas umývania si neustále čistí umývací valec. Vyprázdňuje si nádobu na špinavú vodu a prach a dopĺňa nádobu na čistú vodu. Po umývaní očistí a vysuší umývací valec. · iTech Laser Eye 3.0: Inteligentná laserová navigácia zmapuje priestor v celých 360° a naplánuje presnú trasu v priamych líniách. Zabezpečí dôkladné a efektívne upratovanie, pričom nevynechá ani jedno miesto a vyčistí každý kút. Vďaka LIDAR technológii dokáže upratovať aj v úplnej tme. · Room Plan 3.0: Umožňuje spustiť alebo naplánovať upratovanie celého domova prípadne vybraných miestností s nastavením poradia miestností, želaného režimu čistenia, výkonu vysávania a intenzitu dávkovania vody pri mopovaní. · Umývací valec Wet Jalisco: Otáča sa vysokou rýchlosťou, vďaka čomu bez námahy odstráni lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu. · Technológia Perfect Wash: Počas rotácie umývacieho valca z neho silikónový pásik vyžmýka špinavú vodu, ktorá putuje do oddeleného zásobníka robota. Následne je umývací valec navlhčený čistou vodou zo zásobníka na čistú vodu. · Carpet Detect: Vďaka senzorom rozozná koberce a pri umývaní na nich zastaví rotáciu umývacieho valca. · Infinity Wash: V jednom čistiacom cykle si dokáže robotický vysávač opakovane vyprázdniť nádobu na špinavú vodu a naplniť nádobu na čistú vodu. Okrem toho je umývací valec Wet Jalisco stále čistý. Vďaka tomu očistí až 240 m2.

 

Výkon

 • Force Clean 5 000 Pa: Digitálny motor s extra dlhou životnosťou a maximálnym sacím výkonom až 5 000 Pa* zabezpečí dôkladné vysávanie všetkých typov pevných podláh a kobercov s výškou vlasu do 1 cm. Ponúka až 3 úrovne sacieho výkonu (Eco, Normal, Turbo). *Interný test v Cecotec Lab. Namerané na motore. Maximálny sací tlak na vysávacom otvore je 4 000 Pa. · Turbo Clean Carpet: Automaticky deteguje koberce a aktivuje úroveň sacieho výkonu Turbo, čím ich povysáva do hĺbky. · Total Surface 2.0: Ak robot zistí, že má vybitú batériu, vráti sa najrýchlejšou cestou do stanice, dobije sa a pokračuje v upratovaní tam, kde skončil. · Batéria Immortal: Kapacita Li-Ion batérie 5 200 mAh dodá energiu až na 240 minút* upratovania. *Pri optimálnych podmienkach čistenia: pevné podlahy s malým odporom a malým množstvom prekážok.

 

Conga Home

5v1 čistiaca, dopĺňacia a vyprázdňovacia stanica Conga Home: Obsahuje dve nádoby (2,6 l na čistú a 1,3 l na špinavú vodu) a uzatvárateľné vrecko na prach. Stanica po každom upratovaní vyčistí a osuší umývací valec Wet Jalisco. Okrem toho z robota odčerpá špinavú vodu a doplní zásobník na čistú vodu. Systém Smart Clean automaticky odsaje prach z robota do uzatvárateľného vrecka a v stanici si robot dobije batériu, aby bol čistý a plný energie pripravený na ďalšiu prácu. · Hygienické vrecká: Vrecko má objem až 2 l a pri výmene sa samo uzavrie. Vďaka tomu sa pri jeho výmene neuvoľňujú kúdoly prachu do ovzdušia. · Bag Detect: Senzory vo vyprázdňovacej stanici Conga Home 5v1 automaticky detegujú a upozornia v prípade, že vrecko chýba alebo je plné. Takisto upozornia v prípade prázdnej nádoby na čistú vodu alebo plnej nádoby na špinavú vodu.

 

Room Plan

Multi Map: Dokáže zmapovať rozdielne poschodia a zapamätá si až 5 máp. Každá mapa sa dá rozdeliť na jednotlivé miestnosti a dajú sa do nej vyznačiť zakázané zóny. Pre jednotlivé miestnosti v každej mape je možné nastaviť poradie miestností pri upratovaní, želaný režim čistenia, výkon vysávania a iné. · Zakázané zóny: V mapách je možné vyznačiť zakázané zóny, pomocou ktorých sa zakáže pohyb v okolí káblov, krehkých predmetov alebo misiek pre domácich miláčikov.

 

Ovládanie

Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Cecotec: Možnosť ovládať robota a jeho funkcie, kedykoľvek a kdekoľvek. *Vzhľad a funkcie aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od verzie. · Ovládanie cez hlasových asistentov: Možnosť nastavenia hlasových povelov pre hlasových asistentov Alexa a Google Assistant. · All-Time Table: Plánovanie upratovania celého domova alebo vybraných miestností s možnosťou nastavenia vlastností upratovania, v ľubovoľný čas, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

 

Ostatné vlastnosti

Brush Pro: Multifunkčná hlavná kefa, ktorá vďaka svojmu dizajnu so štetinami a silikónovou gumou účinne odstraňuje všetky druhy nečistôt a špiny, dokonca aj z kobercov. · Režimy čistenia: Vďaka 7 režimom upratovania sa prispôsobí každej domácnosti. · Auto Charge: Pri slabej batérií alebo po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice Conga Home 5v1. · Only Silence: Hlučnosť pri upratovaní nižšia ako 65 dB. · Vďaka kompaktným rozmerom dokáže vysávať aj pod nábytkom · Prejazd prechodových líšt a nerovností do výšky 1,6 cm · Sledovanie aktuálneho pohybu robota · Bezdotykové rozoznávanie prekážok vďaka senzoru proti nárazu · Plne sa prispôsobí vášmu domovu, upratuje pod nábytkom, rozpozná prekážky a zabráni pádu zo schodov.

 

Technické parametre:

 • Rozmery:  34 x 34 x 9,3 cm
 • Hmotnosť:  3,8 kg
 • Výdrž batérie:  240 minút
 • Kapacita a typ batérie:  5 200 mAh (Li-Ion)
 • Doba nabíjania:  3-4 hodiny
 • Objem zásobníka na prach:  275 ml
 • Objem zásobníka na čistú vodu:  250 ml
 • Objem zásobníka na špinavú vodu:  150 ml
 • Filter:  Vysokoúčinný filter
 • Maximálna výška prahu:  1,5 cm
 • Hlučnosť:   65 dB

 

Obsah balenia:    

 • 1x 10v1 robotický vysávač Conga 12090
 • 1x Čistiaca, dopĺňacia a vyprázdňovacia stanica s napájacím káblom (2,6 l nádoba na čistú vodu, 1,3 l nádoba na špinavú vodu, 2212349
 • 1x 2 l uzatvárateľné vrecko na prach)
 • 1x Multifunkčná hlavná kefa Umývací valec Wet Jalisco
 • 1x Vysokoúčinný filter
 • 1x Bočná kefka

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače Cecotec
Hmotnosť: 14.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: