Bazénové vysávače Marlin

Robotické bazénové vysávače Marlin prinášajú inovácie na ešte jednoduchšiu starostlivosť o čistotu bazénov. S vysávačmi do bazénov od tejto značky môžete pokojne zabudnúť na odstraňovanie nečistôt z dna a stien, dokonca aj na problémy s káblom. Jednoduché ovládanie vám ešte viac spríjemní aplikácia v mobile.

#SHOW_MORE#

Bazénové vysávače Marlin zachytia aj drobné nečistoty

Robotické vysávače do bazéna Marlin sa pod hladinou pohybujú samostatne, odstránia všetky nečistoty a dokážu samé zvoliť požadovaný režim čistenia. Starostlivosť o bazén tak môžete prenechať im, čím vám ušetria množstvo práce a času. Voda vo vašom bazéne bude celkom čistá bez námahy, pomôžu vám znížiť tiež výdavky na bazénovú chémiu.

bazénové vysávače Marlin

Nemusíte sa o nič starať

Bezkáblové bazénové vysávače Marlin vám ušetria čas dokonca aj na čistenie filtrov. Filtračný systém sa skladá z dvoch filtrov, ktoré slúžia na zachytávanie väčších nečistôt. Drobné nečistoty, ktoré by ich mohli upchať, nasmerujú pomocou silných turbín do skimmeru. Váš robotický vysávač do bazéna tak budete môcť používať po celý rok bez nutnosti čistenia filtra.

Robotické vysávače do bazéna Marlin nemusíte vyberať z vody

Vysávače do bazéna Marlin prinášajú inovácie pre ešte viac pohodlia a pôžitku z kúpania. Používať ich môžete bez nutnosti vyberania z vody, kde sa dokážu dokonca aj nabiť. Obávať sa pritom nemusíte žiadneho nebezpečenstva. Do nabíjacej základne prúdi energia len počas nabíjania, vysávač sa nabíja bezdrôtovo. Aby nedošlo k poškodeniu zariadenia vodou, motory sú dokonale izolované a všetky odnímateľné časti chránené vodotesnými uzávermi.

Bazénové vysávače Marlin

Nabíjacie základne do bazénov

Pre vysávač do bazéna Marlin sa môžete rozhodnúť, či práve budujete svoj bazén, alebo ho už používate. Do existujúcich bazénov sú k dispozícii voľné nabíjacie stanice. Ak sa preň rozhodnete počas realizácie bazéna, môžete si vybrať vstavanú nabíjaciu základňu.

Jednoduché používanie už od prvého čistenia bazéna a možnosť programovania

Výrobca myslel aj na jednoduchosť používania. Po prvom nabití bazénový vysávač aktivujete, umiestnite do nabíjacej stanice, konfigurujete a môžete ho ponoriť do vody. Počas prevádzky sa dá programovať pomocou aplikácie v smartfóne alebo tablete. Pripojenie je cez bluetooth. Naprogramovať môžete týždenný časovač vysávania, metódu hľadania nabíjacej stanice, rýchlosť pohybu na dne a dokonca aj čas práce na stenách a na dne.

bazénové vysávače Marlin

Robotické bazénové vysávače Marlin vyčistia schody a rohy

Po vysávači do bazéna Marlin nebudete musieť bazén dočisťovať. Využíva výkonné odstraňovanie nečistôt z dna, kolmých stien a dokáže sa prispôsobiť aj tvaru bazéna. Bez ohľadu na hladkosť či drsnosť povrchu účinne pracuje na ohyboch, schodoch a v rohoch.

Tichý chod a dlhá životnosť batérie

Keď bezkáblový vysávač do bazéna Marlin pracuje, môžete pokojne relaxovať a nebude vás rušiť žiadny nadmerný hluk. Využíva kvalitné lítium-iónové batérie, ktoré majú dlhú životnosť a vysokú kapacitu.

bazénové vysávače Marlin

Gyroskopická navigácia umožňuje systematický pohyb

Automatické vysávače do bazénov Marlin dokážu samé zmapovať celý bazén a naplánovať si trasu čistenia. Ich pohyb počas práce je systematický, nemusíte sa obávať, že vynechajú niektoré jeho časti alebo že sa budú zbytočne často zaoberať tými istými miestami.

Automatické bazénové vysávače Marlin do malých aj veľkých bazénov

Vysávače do bazénov Marlin sú k dispozícii pre rôzne veľkosti bazénov. Ak máte bazén s dĺžkou do 12 m, vyberte si bezkáblový bazénový vysávač Marlin Classic. Pre 25 metrové bazény je určený model Marlin Power a pre 50 metrové bazény vysávač do bazéna Marlin Super Power.

Príslušenstvo na bezkáblové bazénové vysávače Marlin

S vysávačmi do bazéna Marlin budete mať čistotu vášho bazéna vždy pod kontrolou. Aby vám na starostlivosť o vodu na kúpanie nič nechýbalo, vybrať si môžete tiež príslušenstvo na bezkáblové bazénové vysávače Marlin. Pripravili sme pre vás výber filtračných košov a vložiek, komunikačné boxy, nabíjacie stanice, adaptéry a aj sety na hladké steny.

Najpredávanejšie

Marlin Super Power
Marlin Super Power
Skladom
196143
 
3 763 €
Marlin Power
Marlin Power
Skladom
196144
 
3 449 €
Marlin Classic
Marlin Classic
Skladom
196145
 
3 204 €
3 položiek celkom
Marlin Classic
3 204 €

Bazénový vysávač Marlin Classic čistí dno aj steny bazéna do 12 m, bezkáblový vysávač do bazéna určený na udržanie vždy čistého bazéna, celoročná...

196145
Marlin Power
3 449 €

Bazénový vysávač Marlin Power čistí dno aj steny bazéna do 25 m, bezkáblový vysávač určený na udržanie vždy čistého bazéna, celoročná prevádzka, ovládanie...

196144
Marlin Super Power
3 763 €

Vysávač do bazéna Marlin Super Power čistí dno aj steny bazéna do 50 m, bezkáblový bazénový vysávač určený na udržanie vždy čistého bazéna, celoročná...

196143