Robotické čističe okien Hobot

Umývanie okien, zrkadiel a iných hladkých povrchov vám uľahčia robotické čističe okien Hobot. Okno za vás umyjú a dokonale vyleštia celkom bez vašej námahy. Vybrať si ich môžete v hranatom i okrúhlom tvare aj s funkciou automatického rozprašovania vody a dávkovania čistiaceho prostriedku.

#SHOW_MORE#

Robotické čističe okien Hobot vo viac ako 30 krajinách

Spoločnosť HOBOT Technology Inc. so sídlom na Taiwane bola založená v roku 2010. Špecializuje sa na navrhovanie a výrobu robotických čističov okien, pričom neustále pracuje na zdokonaľovaní vlastných technológií. Výsledkom sú inovatívne produkty, ktoré sa dnes predávajú vo viac ako 30 krajinách a do našej ponuky sme ich zaradili aj my.

Robotické čističe okien Hobot pre vaše pohodlie pri upratovaní

Robotické čističe okien Hobot sa postarajú o umytie okien, obkladačiek v kúpeľni, sprchového kúta, zrkadiel aj sklenených dverí či stolov. Pri ich používaní iste oceníte niekoľko praktických funkcií.

Hranaté aj okrúhle robotické čističe okien Hobot

Robotické čističe okien Hobot sú k dispozícii v dvoch tvaroch. Výber konkrétneho modelu bude záležať od vašich preferencií pri upratovaní.

Hranatý robotický čistič okien

Robotický čistič okien s hranatým tvarom dokáže pracovať aj na sklenených stropoch. Po povrchu sa pohybuje pomocou pásov, pričom automaticky riadi silu prisatia a čistenie handričkou tak, aby boli v rovnováhe. Jeho tvar mu umožní ľahkú dostupnosť rohov, ktoré preto nebudete musieť dočisťovať ručne.

robotické čističe okien hobot

Okrúhly robotický čistič okien

Okno umýva pomocou rotačných hlavíc, ktorými dokáže odstrániť aj odolné nečistoty. Účinné čistenie pomocou rotácie je dosiahnuté napodobňovaním čistiaceho pohybu ľudských rúk. Pri práci za sebou nezanecháva žiadne stopy, nedokáže sa však dostať do rohov.

Napájanie káblom istené záložnou batériou

Robotické čističe okien sú k dispozícii s napájaním priamo zo siete. Napájacie káble sú dostatočne dlhé, aby mohlo zariadenie pracovať na veľkej ploche. Samozrejmosťou je záložná batéria, ktorá poskytne energiu v prípade výpadku prúdu.

robotické čističe okien hobot

Robotické čističe okien Hobot sú chránené pred poškodením

Výrobca myslel aj na bezpečnosť zariadenia. Aby nedošlo k jeho poškodeniu v dôsledku pádu, robotické čističe okien sú istené bezpečnostným lanom. Modely napájané káblom majú zabudované záložnú batériu. Jej úlohou je zaistiť bezproblémový chod po určitú dobu aj v tom prípade, že dôjde k prerušeniu dodávky energie.

K bezpečnosti modelov určených na čistenie okien a iných plôch bez rámov prispievajú senzory na detekciu hranice pracovnej plochy. Po zistení úniku vzduchu na okraji zariadenia včas zastavia a zmenia smer.

Automatické rozprašovanie vody a čistiaceho prostriedku

Umývanie okien môže byť ešte jednoduchšie, ak si vyberiete robotický čistič okien s rozprašovačom vody. Značka Hobot používa pri výrobe patentované trysky, ktoré vodu automaticky rozprášia až do vzdialenosti 15 cm v smere umývania. Sklo ani handričky tak nie je potrebné vopred navlhčiť. Dôraz je kladený aj na ekológiu a šetrenie vodou. S automatickým rozprašovaním vody dokáže Hobot umyť až 1m2 plochy len pomocou 2 ml destilovanej vody alebo čistiaceho prostriedku.

robotické čističe okien

Inteligentný systém pre ešte viac komfortu pri starostlivosti o domácnosť

Čističe hladkých povrchov a skiel Hobot dokážu samostatne rozpoznať veľkosť umývanej plochy. Pri každom zariadení nájdete tiež minimálne rozmery čisteného povrchu, ktoré môžu byť už od 35 x 35 cm. Nechýba ani údaj o maximálnej veľkosti čistenej plochy.

Robotické čističe okien Hobot môžete ovládať aj cez smartfón

Vďaka pripojeniu cez bluetooth sa dá zariadenie ovládať cez váš mobil. Stačí si len stiahnuť aplikáciu a môžete mu zadávať príkazy z pohodlia vašej pohovky. K dispozícii je tiež ovládanie diaľkovým ovládačom a tlačidlami priamo na zariadení.

robotické čističe okien hobot

Príslušenstvo na robotické čističe okien Hobot

Na dokonalú čistotu vašich okien, obkladačiek, sklenených dverí a iných hladkých povrchov si môžete vybrať aj všetko potrebné príslušenstvo na robotické čističe okien. K dispozícii sú čistiace prostriedky Hobot na mokré umývanie, ktoré môžete používať bez riedenia vodou. V našej ponuke nájdete tiež náhradné utierky z mikrovlákna s jemným povrchom na odstránenie prachu a nečistôt a precízne vyleštenie okien bez šmúh.

Najpredávanejšie

Robotický čistič okien HOBOT 388 1x použitý
349 € –10 %
Pôvodne: 349 €  (–10 %)
314 €
hobot 2s 001b
389 € –2 %
Robotický čistič okien HOBOT 2S
Momentálne nedostupné
856
Pôvodne: 389 €  (–2 %)
379 €
Robotický čistič okien HOBOT 298
360 € –5 %
Pôvodne: 360 €  (–5 %)
340 €
6 položiek celkom
Robotický čistič okien HOBOT 298
Akcia BLACK FRIDAY
360 € –5 %
340 €

Robotický čistič okien HOBOT 298, automatické dávkovanie tekutín, čistiaca tekutina v balení, lineárny pohyb a systematické umývanie celej plochy, na mokré umývanie aj suché...

584
hobot 2s 001b
Akcia
389 € –2 %
Robotický čistič okien HOBOT 2S
Momentálne nedostupné
379 €

Elegantný a štýlový robotický čistič okien HOBOT 2S s automatickým rozprašovačom vody na oboch stranách

856
Robotický čistič okien HOBOT 368
Tip
320 €

Robotický čistič okien HOBOT 368. AI-technológia štvrtej generácie S4.0, GYRO a podtlakový senzor, na skla o min. hrúbke 3 mm, vertikálne a horizontálne čistenie, dve špeciálne...

992
Robotický čistič okien HOBOT 388
+ Darček zdarma
349 €

Robotický čistič okien HOBOT 388, nový lákavejší dizajn, ultrazvuková dýza, ovládanie pomocou appky do mobilu, na akúkoľvek hrúbku skla, funkcia umývania aj vo vodorovnej polohe

1054
Robotický čistič okien HOBOT 388 1x použitý
Akcia
349 € –10 %
314 €

Robotický čistič okien HOBOT 388, nový lákavejší dizajn, ultrazvuková dýza, ovládanie pomocou appky do mobilu, na akúkoľvek hrúbku skla, funkcia umývania aj...

9661
hobot r3 001
Novinka
374 €

HOBOT R3 je robotický čistič okien piatej generácie s duálnou ultrasonickou tryskou a inovovaným systémom čistenia okien a skiel. Dve ultrasonické trysky vytvárajú jemné...

HBR3