Robotické mopy iRobot

O dôkladné umývanie podlahy v celej domácnosti sa nemusíte starať sami. Aby ste ušetrili námahu aj čas, môžete si vybrať robotické mopy iRobot. Robotický mop iRobot dokáže bez vašej asistencie vytrieť podlahu v každej miestnosti, vybrať sa dajú tiež konkrétne zóny, ktoré má pri práci obísť. K dispozícii sú rôzne režimy čistenia a ovládať ho môžete pokojne aj na diaľku, keď ste mimo domova. To stále nie je všetko, čo vám robotické mopy tejto známej značky ponúkajú. K dispozícii sú pritom samostatné mopy iRobot Braava a robotické vysávače s mopom iRobot Roomba Combo

#SHOW_MORE#

Robotické mopy iRobot pre čistotu vašej podlahy

Kvalita a inovácie značky iRobot prinášajú do domovov jej zákazníkov pohodlie pri upratovaní už od roku 1990. Namiesto zdĺhavého vytierania podlahy bežným mopom vám umožnia venovať sa iným činnostiam robotické mopy s viacerými funkciami pre ešte viac vášho komfortu.

Robotické mopy iRobot aj na odolné nečistoty

Unavuje vás už neustále umývanie podlahy, ktorú o chvíľu opäť znečistia deti alebo iní členovia rodiny? Pravidelné upratovanie nemusí byť na vašich pleciach. Robotické mopy iRobot odstránia nečistoty zo všetkých typov podláh s tvrdým povrchom. Môžete si ich vybrať na drevenú, laminátovú, vinylovú aj korkovú podlahu. Vhodné sú tiež na dlažbu a kameň.

robotické mopy iRobot

Mokré mopovanie aj suché zametanie

Pri upratovaní máte na výber z dvoch režimov — mokré mopovanie a suché zametanie. V režime mokrého mopovania používajú robotické mopy podložky s absorpčnými vláknami. Mop nastrieka vodu na podklad a dokáže nimi odstrániť aj lepkavé nečistoty a mastnotu. O vyčistenie podlahy aj od drobných nečistôt pomocou handričiek na suché zametanie sa postará elektrostatický náboj.

Jednoduché ovládanie

Robotické mopy iRobot Braava sú vybavené nádržkou na vodu, ktorú je potrebné pred spustením naplniť, pridať môžete tiež čistiaci prostriedok Braava jet. Potom už stačí len stlačiť tlačidlo a môžete sa pohodlne usadiť na pohovku. iRobot bude pracovať za vás.

robotické mopy iRobot

Robotické mopy iRobot Braava sa dobíjajú automaticky

Pri výbere robotického mopu nezabudnite skontrolovať údaje o ploche, ktorú dokáže upratať na jedno nabitie v rôznych režimoch. Obávať sa nemusíte ani toho, ak nezvládne vytrieť celú domácnosť naraz. Pred úplným vybitím batérie sa sám vráti do nabíjacej stanice, dobije ju na potrebnú úroveň a potom pokračuje v práci. Dokáže sa dokonca sám vrátiť na miesto, kde skončil. Nebudú preto na vás čakať žiadne vynechané oblasti.

Zapamätajú si mapu vašej domácnosti

Robotický mop si dokáže zapamätať jednotlivé miestnosti a pôdorys celej domácnosti. Vie si tiež zapamätať viacero máp a pri upratovaní vám umožní vybrať si, kde má pracovať. Zvoliť sa dá aj najvhodnejšia doba umývania.

Robotické mopy iRobot upracú aj na ťažko dostupných miestach a v rohoch

Na neporiadok pod nábytkom a popri stenách môžete s robotickým mopom iRobot celkom zabudnúť. Bez problémov sa dostane do každého kúta, vytrie podlahu pozdĺž stien a jeho kompaktný štvorcový tvar mu umožňuje dostať sa aj pod posteľ, skrinku alebo na iné ťažko dostupné miesta. Nábytok a prekážky, ktoré mu stoja v ceste dokáže jednoducho obísť.

robotické mopy iRobot

Využite výhody inteligentného mopu s ovládaním cez aplikáciu

Chceli by ste zadať robotickému mopu príkaz na umývanie, keď ste ešte v práci, aby ste sa mohli vrátiť do uprataného domova? Umožní vám to aplikácia v smartfóne. Nastaviť si v nej môžete aj miestnosti, ktoré je potrebné vytrieť, vlastnosti mopovania a sledovať prácu vášho robota.

Technológia Imprint Link prepojí mop s vysávačom

Okrem komfortného ovládania robotického mopu cez aplikáciu, vás iste zaujme technológia Imprint Link. Umožňuje totiž komunikáciu medzi vysávačom a mopom. Keď váš robotický vysávač iRobot skončí svoju prácu, odošle správu robotickému mopu Braava, že môže začať s umývaním podlahy. Mopovanie prebieha bez toho, aby ste sa museli starať o jeho spustenie.

robotické mopy iRobot

Robotické mopy iRobot Braava využívajú virtuálne steny

Jednoduchým spôsobom sa dajú v každej domácnosti vyčleniť miesta, na ktoré robotický mop nebude mať prístup. Bariéry pritom nie je potrebné vytvárať fyzicky. Na tento účel vám poslúži virtuálna stena.

Senzory na sledovanie podlahy, prekážok a schodov

O bezpečnosť vášho nábytku aj samotného vysávača sa postarajú zabudované senzory, ktorými sleduje podlahu. Umožnia mu včas rozpoznať schodisko aj prekážky, do ktorých by mohol naraziť.

Špinu odstránite jedným tlačidlom

Značka iRobot myslela aj na tých, ktorí neradi prichádzajú do kontaktu so špinou na mokrých či suchých utierkach. Čistiace podložky sa dajú zo zariadenia uvoľniť stlačením tlačidla celkom bez dotyku s nečistotami.

robotické mopy iRobot

Robotické vysávače s mopom iRobot Roomba Combo vysávajú, no nezamokria koberce

Riešením pre každého, kto nechce mať doma na vysávanie a umývanie podlahy dve zariadenia, je robotický vysávač 2v1. Robotické vysávače s mopom iRobot Roomba Combo domácnosť povysávajú a vytrú naraz. Namočenia plôch s kobercami sa pritom vôbec nemusíte obávať. Keď sa dostane na koberec, mop sa zodvihne do výšky a zostanú celkom suché.

Očakávať môžete tiež funkcie, ako sú schopnosť vyhnúť sa exkrementom domácich miláčikov či iným objektom, ktoré nechcete, aby boli povysávané. Nastaviť sa dá tiež špecifické čistenie podľa miestností, ovládanie cez aplikáciu alebo hlasom pri napojení na inteligentnú domácnosť.

Príslušenstvo na robotické mopy iRobot Braava

Pravidelné upratovanie pomocou samostatného robotického mopu vám zjednoduší starostlivosť o čistotu vášho domova. Aby ste mali k dispozícii vždy všetko, čo práve budete potrebovať, prezrite si tiež príslušenstvo na robotické mopy iRobot Braava. Do našej ponuky sme zaradili prateľné aj jednorazové podložky na mokré a suché mopovanie, nechýbajú ani čistiace prostriedky. Na bezproblémový chod zariadenia si môžete vybrať náhradné batérie a kefky aj navigačné kocky.

Najpredávanejšie

8 položiek celkom
irobot braava jet m6 original
699 €

Robotický mop iRobot Braava Jet m6 6138 na mopovanie miestností a veľkých priestorov do 100 m2, 2 režimy čistenia (mokré mopovanie, suché zametanie), cez aplikáciu iRobot HOME...

6138
1. Braava jet m6 (6132)
699 €

Robotický mop iRobot Braava Jet m6 Black 6132 na mopovanie miestností a veľkých priestorov do 100 m2, 2 režimy čistenia (mokré mopovanie, suché zametanie), cez aplikáciu iRobot...

6132
foto 12178
699 €

Robotický vysávač iRobot Roomba Combo ® j5Inteligentný robotický vysávač – dokáže rozpoznať predmety ako obuv, oblečenie, káble či misky a hračky domácich maznáčikov a...

9764
foto 12181
899 €

Robotický vysávač iRobot Roomba Combo ® j5+Inteligentný robotický vysávač – dokáže rozpoznať predmety ako obuv, oblečenie, káble či misky a hračky domácich maznáčikov a...

9763
RoombaCombo j7 j7 Graphite Photo Studio LeftFacing PadLifting Phone Overlay 4000x4000
Tip
799 €

Robotický vysávač a mop iRobot Roomba Combo J7 je robotický vysávač s mopom, ktorý skutočne vidí prekážky, ako sú káble, a dokáže sa im vyhnúť. Inteligentné mapovanie...

9634
RoombaCombo j7+ Graphite Photo Studio CleanBase RightFacing 3000x3000
Tip
1 049 €

Robotický vysávač a mop iRobot Roomba Combo J7+ je robotický vysávač s mopom, ktorý skutočne vidí. Navigácia PrecisionVision na rozpoznávanie prekážok, inteligentné mapovanie,...

9635
Roomba i817840 1
599 €

Zefektívnite upratovanie pomocou jediného zariadenia. Môžete len vysávať s klasickým zberným košom alebo pripojiť zberný kôš Roomba Combo® ktorý umožňuje kombinované upratovanie.

9698
Roomba i857840 1
799 €

Zefektívnite upratovanie pomocou jediného zariadenia. Môžete len vysávať s klasickým zberným košom alebo pripojiť zberný kôš Roomba Combo® ktorý umožňuje kombinované upratovanie.

9697