Robotické kosačky Segway

Spoľahlivé, tiché, efektívne a s vynikajúcim výsledkom kosenia — to sú robotické kosačky Segway. Spoločnosť založená v roku 1999 prináša svojim zákazníkom vysokú kvalitu s dôrazom na ich spokojnosť a pohodlie. Kosačky na trávu Segway sme preto do našej ponuky zaradili aj my.

#SHOW_MORE#

Robotické kosačky Segway využívajú moderné technológie

Robotické kosačky Segway vynikajú kvalitou, o čom svedčí aj ich rastúca popularita v mnohých krajinách. Cieľom spoločnosti je však nebyť len výrobcom, ale priniesť používateľom vysoký komfort starostlivosti o záhradu. Vybrať si pritom môžete z rôznych modelov pre menšie aj rozľahlé záhrady až do 3 000 m2. Pri výbere najvhodnejšieho modelu sa môžete orientovať podľa rozlohy vášho trávnika a predpokladanej doby kosenia.

robotické kosačky segway

Jednoduchá inštalácia kosačky bez drôtov

Robotické kosačky Segway Navimow využívajú virtuálne ohraničenie pracovnej oblasti. Nebudete sa tak musieť obávať náhodného prerušenia obvodového kábla. S prepojením pomocou aplikácie v mobilnom telefóne dokáže robotická kosačka pracovať celkom sama. Pracovnú oblasť pritom môžete kedykoľvek jednoducho upraviť. Napríklad, ak do vašej záhrady pridáte nový prvok v podobe altánku, detského bazéna či ihriska.

Výkonné motory aj do náročného terénu a úzkych miest

Máte v záhrade sklon svahu až 45 %? Robotická kosačka Segway Navimow ho bez problémov zvládne. S výkonnými motormi a pneumatikami s dostatočne hlbokým vzorom zdolá náročné stúpanie, pričom dôkladne pokosí každý centimeter štvorcový trávnika.

Ostré žacie nože si poradia aj s kosením tesne pri vymedzenej hranici a v úzkych miestach. V prípade nerovností dokáže kosačka oddialiť žacie nože do vyššej polohy, čím ich chráni pred poškodením. Keď nerovnosti prejde, pokračuje s vopred nastavenou výškou kosenia.

robotické kosačky segway

Robotické kosačky Segway sú chránené proti krádeži

Značka Segway myslí aj na ochranu vášho majetku. Preto sú robotické kosačky na trávu vybavené systémom lokalizácie EFLS, ktorý vám umožní zistiť ich polohu do niekoľko sekúnd. Aplikácia v smartfóne vás upozorní aj v tom prípade, že sa zariadenie ocitne mimo určenej virtuálnej hranice a informuje o jej polohe.

Časté kosenie pre ešte krajší trávnik

Robotické kosačky na trávu Segway pomôžu udržiavať vašu záhradu krásne pokosenú. Nastaviť si môžete skrátenie stebiel len o 1 – 2 mm, pričom budú pracovať každý deň a udržia trávnik v dokonalom stave.

Robotické kosačky Segway využívajú systém merania polohy EFLS

Presnosť práce je zabezpečená pomocou určenia polohy v reálnom čase. Robotická kosačka dokáže kombinovať údaje získané z viacerých senzorov, navigačný systém naplánuje najefektívnejšiu trasu práce. Samozrejmosťou je minimalizácia opakovaného kosenia toho istého miesta.

robotické kosačky segway

Automatické dobíjanie batérie

Kosačky Segway sa pred úplným vybitím batérie samé vrátia do nabíjacej stanice. Po jej dobití sa vrátia presne na miesto, kde pred tým skončili. Celý trávnik tak pokosia bez toho, aby ste museli dohliadať na stav nabitia batérie.

Robotické kosačky Segway aj do dažďa

Kosenie v nepriaznivom počasí nebude s robotickou kosačkou Segway žiadny problém. Všetky modely sa vyrábajú vo vodotesnom prevedení, ktoré zároveň uľahčuje ich umývanie.

Užite si ticho vo vašej záhrade

Kosenie trávnika vás nebude vyrušovať ani počas víkendu či večer. Robotické kosačky na trávu Segway dosahujú hlučnosť len do 54 dB.

Robotické kosačky Segway využívajú bezpečnostné prvky

Jednotlivé modely sú vybavené bezpečnostnými senzormi, ktoré počas práce monitorujú okolie. Ak kosačka narazí na zabudnutý predmet v tráve, cúvne a pokračuje iným smerom. Pomocou ultrazvukového senzora dokáže identifikovať prekážky v dostatočnej vzdialenosti a vyhnúť sa im. Obávať sa nemusíte ani poranenia pri náhodnom prevrátení či náklone. Vybavená je aj senzorom Blade Halt, ktorý pri dotyku zastaví rotovanie nožov.

robotické kosačky segway

Jednoduché ovládanie

Značka Segway nezabúda ani na jednoduchosť ovládania. Môžete si pritom vybrať ovládanie tlačidlami alebo cez aplikáciu. Cez aplikáciu budete mať kosačku navyše vždy pod kontrolou, nastavíte si v nej tiež výšku kosenia, upravíte plán či vyberiete vhodný režim.

Inštalácia robotickej kosačky Segway

Pred spustením robotickej kosačky bude potrebná jej inštalácia. Postupovať môžete podľa návodu na obsluhu, ktorý dostanete v balení spolu s vaším zariadením. Pokiaľ je pre vás inštalácia robotickej kosačky Segway náročná, môžete si túto službu objednať u nás. K dispozícii sme vám na celom území Slovenska.

Príslušenstvo na robotické kosačky Segway

Pripravili sme pre vás tiež príslušenstvo na robotické kosačky Segway. Vybrať si môžete predlžovacie káble, náhradné nože aj dočasné závory. K dispozícii sú aj ultrazvukové senzory a senzor pre lepšie vyhýbanie sa prekážkam VisionFence a ďalšie doplnky.

Najpredávanejšie

7 položiek celkom
Robotická kosačka Segway Navimow  H500E  + 36 nožov ZADARMO
Satellite 1 - Ľudová voľba
1 399 €

Robotická kosačka Segway Navimow H500E je vhodná na plochu do 500m2 max.Pracuje bez ohraničujúceho káblu pomocou GPS. Lineárne kosenie "miesto vedľa miesta".

SEG500
Robotická kosačka Segway Navimow H800E  + 36 nožov ZADARMO
Tip Satellite 2 - Zlatá stredná cesta
1 699 €

Robotická kosačka Segway Navimow H800E je vhodná na plochu do 800m2 max.Pracuje bez ohraničujúceho káblu pomocou GPS.Lineárne kosenie "miesto vedľa miesta".

SEG800
Robotická kosačka Segway Navimow  H3000E Visionfence  + 36 nožov ZADARMO
Novinka Satellite 3 - Pre náročných
2 699 €

Robotická kosačka Segway Navimow H3000E je vhodná na plochu do 3000m2 max.Pracuje bez ohraničujúceho káblu pomocou GPSLineárne kosenie "miesto vedľa miesta"Robotická kosačka je...

SEG3004
Robotická kosačka Segway Navimow  H3000E Ultra  + 36 nožov ZADARMO
Satellite
2 599 €

Robotická kosačka Segway Navimow H3000E je vhodná na plochu do 3000m2 max.Pracuje bez ohraničujúceho káblu pomocou GPSLineárne kosenie "miesto vedľa miesta"Robotická kosačka je...

SEG3000
Robotická kosačka Segway Navimow H1500E  + 36 nožov ZADARMO
Tip Satellite
2 099 €

Robotická kosačka Segway Navimow H1500E je vhodná na plochu do 1500m2 max.Pracuje bez ohraničujúceho káblu pomocou GPS.Lineárne kosenie "miesto vedľa miesta".

SEG1500
Robotická kosačka Segway Navimow i108E  + 36 nožov ZADARMO
Novinka Satellite
1 299 €

Robotická kosačka Segway Navimow i108E je vhodná na plochu do 800m2 max.IoT pripojenie: Bluetooth, Wi-Fi, 4G (voliteľné)VisionFence identifikuje viac ako 20 typov prekážok

SEGI108E
Robotická kosačka Segway Navimow i108E+4G  + 36 nožov ZADARMO
Novinka Satellite
1 398 €

Robotická kosačka Segway Navimow i108E je vhodná na plochu do 800m2 max.IoT pripojenie: Bluetooth, Wi-Fi, vrátane modulu 4G VisionFence identifikuje viac ako 20 typov prekážok

SEGI108E2