Robotický vysávač Cecotec Conga 7490 Immortal X-Treme

Akcia JARNA ZĽAVA
Značka: Cecotec
299 € –20 %
Robotický vysávač Cecotec Conga 7490 Immortal X-Treme
299 € –20 % 239,20 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Robotický vysávač 4v1 Mopovanie s technológiou Wash4You s 3 úrovňami intenzity dávkovania vody. Elektronické čerpadlo zabezpečí rovnomerné dávkovanie vody a udržuje mop vždy vlhký a špeciálny čistiaci pohyb vpred a vzad v tvare písmena Y napodobňuje ručné mopovanie.Cecotec iTech Laser Eye 3.0, 3000 Pa, Li-Ion: 120 min, WiFi

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač Cecotec Conga 7490 Immortal X-Treme

 

Mopovanie s technológiou Wash4You s 3 úrovňami intenzity dávkovania vody. Elektronické čerpadlo zabezpečí rovnomerné dávkovanie vody a udržuje mop vždy vlhký a špeciálny čistiaci pohyb vpred a vzad v tvare písmena Y napodobňuje ručné mopovanie. Inteligentná navigácia iTech Laser Eye 3.0 zmapuje priestor v celých 360° a naplánuje trasu v priamych líniách. Room Plan 2.0 umožňuje spustiť alebo naplánovať upratovanie celého domova prípadne vybraných miestností s možnosťou voľby ich poradia a vlastností čistenia. Možnosť nastaviť zakázané zóny a podpora viacposchodového mapovania (5 máp). Digitálny motor so sacím výkonom až 3 000 Pa a extra dlhou životnosťou. Turbo Clean Carpet automaticky deteguje koberce, aktivuje na nich režim Turbo a povysáva ich do hĺbky. Výdrž batérie až 120 minút s Li-Ion batériou 2 600 mAh. Vďaka Total Surface 2.0 sa robot v prípade slabej batérie dobije a pokračuje v upratovaní tam, kde skončil. Ovládanie robota a jeho funkcií cez aplikáciu Cecotec alebo pomocou hlasových asistentov.

2220947


Ultra presná laserová navigácia

Robotický vysávač pomocou inteligentnej laserovej navigácie iTech Laser Eye 3.0 zmapuje priestor v celých 360°. Naplánuje si najefektívnejšiu, najrýchlejšiu a logickú trasu v priamych líniách na vyčistenie každej miestnosti do posledného kúta. A to aj v úplnej tme.
 2220941

 

Bez zaváhania povysáva všetky nečistoty

Technológia Force Clean a digitálny motor so sacím tlakom až 3 000 Pa* a extra dlhou životnosťou zabezpečia maximálny výkon vysávania. S ním Conga dosiahne hĺbkové a bezchybné čistenie všetkých druhov povrchov, vrátane kobercov. *Interný test v Cecotec Lab. Namerané na motore. Maximálny sací tlak na vysávacom otvore je 2 600 Pa.
 2220931

 

Vaše podlahy sa budú lesknúť

Robotický vysávač Cecotec Conga 7490 Immortal X-Treme podlahy povysáva aj umyje. Technológia Wash4You vďaka elektronickému čerpadlu zabezpečí rovnomerné a inteligentné dávkovanie vody, ktoré udržuje mop vždy vlhký. V aplikácii Cecotec si navyše môžete zvoliť jednu z 3 úrovní intenzity dávkovania vody pre bezpečné umývanie všetkých typov podláh. Zaslúžený lesk podlahám dodá aj špeciálny čistiaci pohyb vpred a vzad v tvare písmena Y, ktorý napodobňuje ručné mopovanie.

 2220933

 

Sami si nastavte, kedy a ako upratovať

Funkcia Room Plan 2.0 umožňuje spustiť alebo naplánovať upratovanie celého vášho domova prípadne vybraných miestností. Pár klikmi v aplikácii Cecotec zvoľte miestnosti a poradie, v akom sa majú čistiť, nastavte želaný režim čistenia, výkon vysávania a množstvo vody pri mopovaní.

 2220935

 

Viacposchodové mapovanie

Robotický vysávač dokáže zmapovať viaceré poschodia a zapamätá si až 5 máp. Tie sa dajú rozdeliť na jednotlivé miestnosti so zakázanými zónami. Užijete si tak dôkladné a personalizované upratovanie aj vo viacposchodových domoch či na chate.

2220937

 

Povedzte nie pomocou zakázaných zón

Na mape v aplikácii Cecotec vyznačte zakázané zóny, do ktorých Conga nebude mať prístup. Tým jej zakážete pohyb v okolí káblov, krehkých predmetov, hračiek alebo misiek pre domácich miláčikov.

2220939

 

Silná batéria, plná autonómia

Li-Ion batéria Immortal s kapacitou 2 600 mAh umožní až 120 minút* nepretržitého upratovania. Technológia Total Surface 2.0 zabezpečí, aby robot vždy dokončil upratovanie vášho domova. Ak zistí, že má vybitú batériu, vráti sa najrýchlejšou cestou do stanice, dobije sa a pokračuje v upratovaní tam, kde skončil. *Pri optimálnych podmienkach čistenia: pevné podlahy s malým odporom a malým množstvom prekážok.

 7275

 

Koberce, traste sa

Robotický vysávač Cecotec Conga 7490 Immortal X-Treme sa vďaka svojim 6 režimom čistenia prispôsobí každej domácnosti. Na výber máte 3 úrovne sacieho výkonu a je vhodný na všetky typy podláh. Poradí si aj s kobercami s výškou vlasu do 1 cm. Na nich vďaka technológii Turbo Clean Carpet automaticky aktivuje režim Turbo a povysáva ich do hĺbky.

2220943

 

Všestranná multifunkčná kefa

Multifunkčná hlavná kefa Brush Pro je tvorená kombináciou štetín a gumených lamiel. Je špeciálne navrhnutá na čistenie všetkých typov podláh vrátane kobercov s výškou vlasu do 1 cm. Zároveň sa dá bezpečne použiť aj počas mopovania. Prach a nečistoty pozdĺž stien zas efektívne vymetie bočná kefka.

 7275-2

 

Ovládanie cez mobil

Ovládajte robotický vysávač Conga z mobilu alebo povelmi cez hlasového asistenta. Cez mobilnú aplikáciu Cecotec spustite alebo naplánujte čistenie, nastavte poradie miestností, zvoľte režim čistenia, nastavte úroveň sacieho výkonu alebo intenzitu dávkovania vody pri mopovaní či zobrazte históriu. Kedykoľvek a kdekoľvek. *Ilustračné obrázky. Vzhľad a funkcie aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od verzie.

 2220947

 

Popis funkcií

Popis funkcií robotického vysávača Cecotec Conga 7490 Immortal X-Treme: · 4v1 robotický vysávač: Vysáva, zametá, drhne a mopuje. · iTech Laser Eye 3.0: Inteligentná laserová navigácia zmapuje priestor v celých 360° a naplánuje presnú trasu v priamych líniách. Zabezpečí dôkladné a efektívne upratovanie, pričom nevynechá ani jedno miesto a vyčistí každý kút. Vďaka LIDAR technológii dokáže upratovať aj v úplnej tme. · Room Plan 2.0: Umožňuje spustiť alebo naplánovať upratovanie celého domova prípadne vybraných miestností s nastavením poradia miestností, želaného režimu čistenia, výkonu vysávania a intenzity dávkovania vody pri mopovaní. · Mopovanie Wash4You: Vďaka elektronickému čerpadlu zabezpečí rovnomerné a inteligentné dávkovanie vody, ktoré udržuje mop vždy vlhký. Intenzívne čistenie zabezpečí čistiaci pohyb vpred a vzad v tvare písmena Y, ktorý napodobňuje ručné mopovanie. Na mopovanie používa kombinovaný zásobník na prach a vodu. · iWater: Inteligentné mopovanie s 3 úrovňami intenzity dávkovania vody (vysoká, stredná, nízka). Pre bezpečné umývanie všetkých typov podláh, vrátane drevených.

 

Výkon

Force Clean 3 000 Pa: Digitálny motor s extra dlhou životnosťou a maximálnym sacím výkonom až 3 000 Pa* zabezpečí dôkladné vysávanie všetkých typov pevných podláh a kobercov s výškou vlasu do 1 cm. Ponúka až 3 úrovne sacieho výkonu (Eco, Normal, Turbo). *Interný test v Cecotec Lab. Namerané na motore. Maximálny sací tlak na vysávacom otvore je 2 600 Pa. · Turbo Clean Carpet: Automaticky deteguje koberce a aktivuje úroveň sacieho výkonu Turbo, čím ich povysáva do hĺbky. · Total Surface 2.0: Ak robot zistí, že má vybitú batériu, vráti sa najrýchlejšou cestou do stanice, dobije sa a pokračuje v upratovaní tam, kde skončil. · Batéria Immortal: Kapacita Li-Ion batérie 2 600 mAh dodá energiu až na 120 minút* upratovania. *Pri optimálnych podmienkach čistenia: pevné podlahy s malým odporom a malým množstvom prekážok.

 

Room Plan

Multi Map: Dokáže zmapovať rozdielne poschodia a zapamätá si až 5 máp. Každá mapa sa dá rozdeliť na jednotlivé miestnosti a dajú sa do nej vyznačiť zakázané zóny. Pre jednotlivé miestnosti v každej mape je možné nastaviť poradie miestností pri upratovaní, želaný režim čistenia, výkon vysávania a intenzitu dávkovania vody pri mopovaní. · Zakázané zóny: V mapách je možné vyznačiť zakázané zóny, pomocou ktorých sa zakáže pohyb v okolí káblov, krehkých predmetov alebo misiek pre domácich miláčikov.

 

Ovládanie

Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Cecotec: Možnosť ovládať robota a jeho funkcie, kedykoľvek a kdekoľvek. *Vzhľad a funkcie aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od verzie. · Ovládanie cez hlasových asistentov: Možnosť nastavenia hlasových povelov pre hlasových asistentov Alexa a Google Assistant. · All-Time Table: Plánovanie upratovania celého domova alebo vybraných miestností s možnosťou nastavenia vlastností upratovania, v ľubovoľný čas, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

 

Ostatné vlastnosti

Twin Floor Mop: Mopovacia handrička je špeciálne utkaná z dvoch druhov materiálov pre zabezpečenie dokonalých výsledkov čistenia. · Brush Pro: Multifunkčná hlavná kefa, ktorá vďaka svojmu dizajnu so štetinami a silikónovou gumou účinne odstraňuje všetky druhy nečistôt a špiny, dokonca aj z kobercov. · Režimy čistenia: Vďaka 6 režimom upratovania sa prispôsobí každej domácnosti. · Auto Charge: Pri slabej batérií alebo po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. · Only Silence: Hlučnosť pri upratovaní nižšia ako 65 dB. · Vďaka kompaktným rozmerom dokáže vysávať aj pod nábytkom · Prejazd prechodových líšt a nerovností do výšky 1,6 cm · Sledovanie aktuálneho pohybu robota · Bezdotykové rozoznávanie prekážok vďaka senzoru proti nárazu · Plne sa prispôsobí vášmu domovu, upratuje pod nábytkom, rozpozná prekážky a zabráni pádu zo schodov

 

Technické parametre:

 • Rozmery:  35 x 34,5 x 9,7
 • Hmotnosť:  3,1 kg
 • Výdrž batérie:  120 minút
 • Kapacita a typ batérie:  2 600 mAh (Li-Ion)
 • Doba nabíjania:  2-3 hodiny
 • Objem zásobníka na prach:  335 ml
 • Objem zásobníka na vodu:  285 ml Filter:
 • Vysokoúčinný filter Maximálna výška prahu:  1,5 cm
 • Hlučnosť:  65 dB

 

Obsah balenia:  7275-2

 • 1x 4v1 robotický vysávač Conga 7490
 • 1x nabíjacia stanica s napájacím káblom
 • 1x multifunkčná hlavná kefa
 • 1x vysokoúčinný filter
 • 1x bočná kefka
 • 2x mopovacie handričky

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače Cecotec
Hmotnosť: 4.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: