Robotické mopy Hobot

Praktický pomocník, ktorý celú domácnosť dôkladne umyje a nevynechá ani vysávanie, je robotický mop s funkciou vysávania Hobot. Robotické mopy Hobot 2v1 sa postarajú o čistú podlahu bez nečistôt za vás. Namiesto pravidelného upratovania si tak môžete užívať voľný čas a venovať sa svojim obľúbeným činnostiam. Robotické vysávače s mopom od tejto značky si v našej ponuke môžete vybrať vo viacerých prevedeniach. Prinesú vám komfort a viacero funkcií, ktoré ešte viac uľahčia ich používanie.

#SHOW_MORE#

Robotické mopy Hobot do každej domácnosti

V jednotlivých miestnostiach domácnosti sa podlaha rýchlo zašpiní. Či sú to omrvinky, vlasy, chlpy domácich miláčikov, piesok a drobné kamienky prinesené z ihriska, prach alebo iné nečistoty, neporiadok je na podlahe rýchle vidieť. O jeho upratanie sa namiesto vás postarajú robotické mopy Hobot 2v1. Značka Hobot, ktorá vyrába aj robotické čističe okien, dbá pri vývoji svojich produktov o to, aby priniesli zákazníkom účinnú pomoc pri upratovaní.

Kefy, do ktorých sa nečistoty nezamotajú

Častým problémom robotických vysávačov je namotávanie vlasov a chlpov zvierat do kief. Takýto robotický vysávač potom podlahu síce povysáva, čím šetrí čas, na druhej strane však sám vyžaduje zdĺhavé čistenie. Robotické vysávače s mopom Hobot vám túto námahu ušetria. Výkonné predné odsávanie odstráni z podlahy vlasy a väčšie nečistoty tak, aby sa do kefy nenamotali.

robotické mopy hobot

Robotické mopy Hobot 2v1 vysávajú a mopujú v jednom kroku

Podlaha v celej domácnosti môže byť naraz povysávaná aj umytá. Robotické mopy Hobot 2v1 počas jedného upratovania povysávajú všetky nečistoty zo všetkých typov podláh. Špeciálne trysky následne dávkujú vodu a mop z jemného mikrovlákna podklad dôkladne vyleští.

Nehrozí namočenie kobercov

Máte doma koberce? Robotické vysávače s mopom Hobot ich nenamočia. Pri vysávaní sa mop automaticky zodvihne nad úroveň kobercov, aktívna bude len funkcia vysávania.

Bočné kefky

Aby na vás nezostalo ani dočisťovanie priestoru pri stene a v rohoch, majú robotické mopy Hobot s funkciou vysávania bočné kefky. Ich umiestnenie s presahom až 4 cm mimo telo vysávača mu umožní precízne vyčistiť každý kúsok podlahy. Zachytené nečistoty na kefkách odstráni gumová stierka a nasmeruje ich do zbernej nádoby na prach.

robotické mopy hobot

Šetrné aj k drevenej podlahe

Pri umývaní podlahy citlivej na vlhkosť je potrebné používať len minimálne množstvo vody. Značka Hobot myslí ani na tieto potreby používateľov. Trysky dokážu vodu malom množstve rozstreknúť po podlahe, handričky mopu ju vytrú, pričom po robotovi nezostávajú žiadne mokré oblasti.

Robotické mopy Hobot 2v1 zvládnu aj prechodové lišty

V domácnosti s viacerými typmi podlahy sa vyskytujú miesta, kde je povrch nerovný. Ani to však robotické mopy Hobot 2v1 nezastaví v upratovaní. Podlahové lišty, ale aj iné prekážky dokážu jednotlivé modely vďaka kolieskam prekonať až do výšky 20 mm.

robotické mopy hobot

Uložia si mapu domácnosti

Robotické mopy s funkciou vysávania Hobot si dokážu zapamätať mapu celej domácnosti. Dokážu tiež rozpoznať, kde sa práve nachádzajú.

Robotické mopy Hobot s funkciou vysávania používajú laserovú navigáciu

Na orientáciu v priestore počas upratovania využívajú robotické mopy laserovú navigáciu, ktorá umožňuje mapovanie a presnú lokalizáciu. Upratovanie je vďaka nej systematické bez toho, aby robotický mop 2v1 prechádzal zbytočne po tom istom mieste viackrát. Nestane sa ani to, že niektorú oblasť vynechá.

robotické mopy hobot

Senzory proti pádu zo schodov

Ak máte poschodový dom, nemusíte sa obávať ani pádu robotického vysávača s mopom zo schodov. Niekoľko senzorov na jeho prednej a zadnej strane včas identifikuje voľný priestor pod zariadením. Robotický vysávač s mopom sa zastaví a vydá sa bezpečným smerom.

Ovládajte svoj vysávač s mopom cez aplikáciu alebo ho prepojte s inteligentnou domácnosťou

Upratovanie na diaľku z práce, dovolenky alebo odkiaľkoľvek vám umožní aplikácia vo vašom mobile. V aplikácii, ktorá je dostupná aj v češtine, môžete sledovať priebeh práce, naplánovať upratovanie na vybrané dni v týždni, vytvoriť virtuálne bariéry, zakázané oblasti a uložiť niekoľko rôznych máp upratovania. Prepojenie je možné aj na vašu smart domácnosť. Svoj robotický mop potom budete môcť ovládať prostredníctvom Google Assistant, Siri alebo Amazon Alexa.

robotické mopy hobot

Rôzne režimy upratovania

Vybrať si môžete tiež z rôznych systémov upratovania na rôzne typy podlahy, na čo sú určené rôzne režimy. K dispozícii sú, napríklad, režim na drevené podlahy s upratovaním bez použitia vody, režim na odstránenie odolných škvŕn, hĺbkového čistenia alebo upratovanie s maximálnym sacím výkonom. Vybrať si môžete tiež ekologické čistenie s minimálnou spotrebou energie a tichým chodom.

Robotické mopy Hobot sa nabíjajú automaticky

Jednotlivé modely sa môžu líšiť kapacitou batérie, od ktorej závisí plocha, ktorú sú schopné vyčistiť na jedno nabitie. V prípade, že sa batéria vybije pred dokončením práce, dokážu sa samé vrátiť do základne. Keď sa dobije na požadovanú kapacitu na dokončenie upratovania, vrátia sa na miesto, kde pred tým skončili. O čistotu podlahy sa tak postarajú v celej domácnosti.

Príslušenstvo na robotické mopy Hobot

Náhradné HEPA filtre, bočné a hlavné kefy aj diaľkové ovládanie... Aby ste mali pri upratovaní k dispozícii vždy všetko pripravené, pripravili sme pre vás potrebné príslušenstvo na robotické mopy Hobot. Vybrať si môžete tiež čistiace roztoky Hobot, mopovacie handričky, náhradné batérie, napájacie adaptéry a nabíjacie stanice.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
hobot legee d7 www.toprobot (3)
579 €

Robotický vysávač 4v1 Hobot LEGEE 7, presná laserová navigácia LEGEE® SLAM, WiFi pripojenie, LDS Lidar, Encoder, Gyro, E-compas, aplikácia v českom jazyku

1032
legeeD7 001b
Tip
639 €

Robotický vysávač Hobot LEGEE D7 s laserovou navigáciouHOBOT LEGEE D7 je robotický vysávač a mop s duálnym vysávaním bez namotania nečistôt a chytrým zdvíhacím mopom

9623
legeeD8 001
Novinka
659 €

HOBOT LEGEE D8 je robotický vysávač s duálnym vysávaním bez namotania nečistôt a vstavaným ECO kompaktorom, vďaka ktorému nádobka pojme 5x viac nečistôt. Plochý kmitajúci mop s...

LEGEED8
legee D8 lulu 001
Novinka
942 €

Súprava robotického vysávača LEGEE D8 a umývacia stanica LEGEE LuLu. HOBOT LEGEE D8 je robotický vysávač s duálnym vysávaním bez namotania nečistôt a vstavaným ECO kompaktorom,...

LEGEED8LULU