Robotický vysávač Cecotec Conga 11090 Spin Revolution

759 €
Skladom
Cecotec 11090 bočné kefky 2ks
Cecotec 11090 hlavná kefa
Cecotec 11090 vrecko 1ks
Môžeme doručiť do:
27.6.2024

Systém Spin Revolution sa skladá z dvoch ultra absorpčných mopov, ktoré sa otáčajú vysokou rýchlosťou a odstraňujú lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu. Stanica Conga Home 5v1 pravidelne očistí rotačné mopy a navlhčí ich čis. Robotický vysávač 4v1 Cecotec, iTech Laser Eye 3.0, 5000 Pa, Li-Ion: 140 min, rotujúce mopy, WiFi, Conga Home 5v1

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač Cecotec Conga 11090 Spin Revolution

 

Systém Spin Revolution sa skladá z dvoch ultra absorpčných mopov, ktoré sa otáčajú vysokou rýchlosťou a odstraňujú lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu. Stanica Conga Home 5v1 pravidelne očistí rotačné mopy a navlhčí ich čistou vodou. Špinavú vodu odčerpá a nakoniec vysuší mopy, odsaje prach zo zásobníka a robot sa v nej nabije. Inteligentná navigácia iTech Laser Eye 3.0 zmapuje priestor v celých 360° a naplánuje trasu v priamych líniách. Room Plan 3.0 umožňuje spustiť alebo naplánovať upratovanie celého domova prípadne vybraných miestností s možnosťou voľby ich poradia a vlastností čistenia. · Možnosť nastaviť zakázané zóny a podpora viacposchodového mapovania (5 máp). Digitálny motor so sacím výkonom až 5 000 Pa a extra dlhou životnosťou. Senzory rozoznajú koberce a pri umývaní sa im robot automaticky vyhne. Turbo Clean Carpet automaticky deteguje koberce, aktivuje na nich režim Turbo a povysáva ich do hĺbky. Výdrž batérie až 140 minút s Li-Ion batériou 3 200 mAh. Vďaka Total Surface 2.0 sa robot v prípade slabej batérie dobije a pokračuje v upratovaní tam, kde skončil. Ovládanie robota a jeho funkcií cez aplikáciu Cecotec alebo pomocou hlasových asistentov.

2211991

 

Revolučné umývanie

Revolučný systém mopovania Spin Revolution sa skladá z dvoch ultra absorpčných mopov, ktoré sa otáčajú vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu bez námahy odstraňujú lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu.

image1

 

Za plnej podpory plniacej a vyprázdňovacej stanice

Nová stanica Conga Home 5v1 v pravidelných intervaloch očistí špinavé rotačné mopy a navlhčí ich vodou z nádoby na čistú vodu, aby mohol robot pokračovať v umývaní. Po dokončení čistenia sa rotačné mopy znova očistia, vysušia a znečistená voda je uložená do nádoby na špinavú vodu. Stanica okrem toho odsaje aj prach zo zásobníka robota a dobije mu batériu. Bude tak pripravený na ďalšiu čistiacu misiu.

 2211983

 

 

Dokonalá dvojica

Rotačné mopy si poradia aj so zaschnutými nečistotami. Zaistia tak unikátny lesk vašich podláh. Spolu s multifunkčnou hlavnou kefou Brush Pro tvoria najdokonalejšie spojenie pre nekompromisné čistenie. Kefa je špeciálne navrhnutá na čistenie všetkých typov podláh vrátane kobercov s výškou vlasu do 1 cm.

image1

 

Umývanie pre náročných

Nezáleží na tom, či ide o lepkavé nečistoty, zažratú špinu či kuchynskú mastnotu. Sila drhnutia a ultra absorpčná schopnosť rotačných mopov je neprekonateľná. A čo ich čistota? Nebojte sa, stanica ich udržuje čisté bez toho, aby ste museli čokoľvek urobiť.

2211989

 

Ultra presná laserová navigácia

Robotický vysávač Cecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash pomocou inteligentnej laserovej navigácie iTech Laser Eye 3.0 zmapuje priestor v celých 360°. Naplánuje si najefektívnejšiu, najrýchlejšiu a logickú trasu v priamych líniách na vyčistenie každej miestnosti do posledného kúta. A to aj v úplnej tme.

2211993

 

Sami si nastavte, kedy a ako upratovať

Funkcia Room Plan 3.0 umožňuje spustiť alebo naplánovať upratovanie celého vášho domova prípadne vybraných miestností. Pár klikmi v aplikácii Cecotec zvoľte miestnosti a poradie, v akom sa majú čistiť, nastavte želaný režim čistenia, výkon vysávania a interval čistenia rotačných mopov. Okrem toho môžete zvoliť zakázané zóny, do ktorých nebude mať robotický vysávač prístup.

image

 

Bez zaváhania povysáva všetky nečistoty

Technológia Force Clean a digitálny motor so sacím tlakom až 5 000 Pa* a extra dlhou životnosťou zabezpečia maximálny výkon vysávania. S ním Conga dosiahne hĺbkové a bezchybné čistenie všetkých druhov povrchov, vrátane kobercov. *Interný test v Cecotec Lab. Namerané na motore. Maximálny sací tlak na vysávacom otvore je 4 000 Pa.

2211987

 

Silná batéria, plná autonómia

Li-Ion batéria Immortal s kapacitou 3 200 mAh umožní až 140 minút* nepretržitého upratovania. Technológia Total Surface 2.0 zabezpečí, aby robot vždy dokončil upratovanie vášho domova. Ak zistí, že má vybitú batériu, vráti sa najrýchlejšou cestou do stanice, dobije sa a pokračuje v upratovaní tam, kde skončil. *Pri optimálnych podmienkach čistenia: pevné podlahy s malým odporom a malým množstvom prekážok.

 2211985

 

Koberce, nebojte sa

Robotický vysávač Cecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash vďaka senzorom rozozná koberce a pri umývaní sa im automaticky vyhne. Naopak, pri vysávaní technológia Turbo Clean Carpet automaticky aktivuje režim Turbo a povysáva ich do hĺbky. Poradí si s kobercami s výškou vlasu do 1 cm a vďaka svojim 8 režimom čistenia sa prispôsobí každej domácnosti.

2211997

 

Sám uprace, sám sa vyprázdni

Vďaka veľkému objemu nádob v stanici Conga Home 5v1 na vysávanie a umývanie úplne zabudnete. Stanica vás upozorní v prípade prázdnej nádoby na čistú vodu či v prípade plnej nádoby na špinavú vodu. Technológia Bag Detect zas informuje o plnom vrecku na prach.

 2211983

Ovládanie cez mobil

Ovládajte robotický vysávač Cecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash z mobilu alebo povelmi cez hlasového asistenta. Cez mobilnú aplikáciu Cecotec spustite alebo naplánujte čistenie, nastavte poradie miestností, zvoľte režim čistenia, nastavte úroveň sacieho výkonu alebo interval čistenia rotačných mopov a oveľa viac. Kedykoľvek a kdekoľvek. *Ilustračné obrázky. Vzhľad a funkcie aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od verzie.

2223491

 

Popis funkcí

 • Popis funkcií robotického vysávača Cecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash: · 9v1 robotický vysávač: Vysáva, zametá, drhne a umýva. Počas umývania si pravidelne čistí a vlhčí rotačné mopy. Odčerpáva špinavú vodu a vyprázdňuje si zásobník na prach. Po umývaní očistí a vysuší rotačné mopy. · iTech Laser Eye 3.0: Inteligentná laserová navigácia zmapuje priestor v celých 360° a naplánuje presnú trasu v priamych líniách. Zabezpečí dôkladné a efektívne upratovanie, pričom nevynechá ani jedno miesto a vyčistí každý kút. Vďaka LIDAR technológii dokáže upratovať aj v úplnej tme. · Room Plan 3.0: Umožňuje spustiť alebo naplánovať upratovanie celého domova prípadne vybraných miestností s nastavením poradia miestností, želaného režimu čistenia, výkonu vysávania a intervalu čistenia rotačných mopov. · Spin Revolution umývanie rotačnými mopmi: Systém sa skladá z dvoch ultra absorpčných mopov, ktoré sa otáčajú vysokou rýchlosťou, čo zabezpečí odstránenie lepkavých nečistôt, zažratej špiny a kuchynskej mastnoty. Conga si rotačné mopy v stanici Conga Home 5v 1čistí každých 10 minút a tento interval je možné upraviť v aplikácii. · Carpet Detect: Vďaka senzorom rozozná koberce a pri umývaní sa im automaticky vyhne.

 

Výkon

 • Force Clean 5 000 Pa: Digitálny motor s extra dlhou životnosťou a maximálnym sacím výkonom až 5 000 Pa* zabezpečí dôkladné vysávanie všetkých typov pevných podláh a kobercov s výškou vlasu do 1 cm. Ponúka až 3 úrovne sacieho výkonu (Eco, Normal, Turbo). *Interný test v Cecotec Lab. Namerané na motore. Maximálny sací tlak na vysávacom otvore je 4 000 Pa. · Turbo Clean Carpet: Automaticky deteguje koberce a aktivuje úroveň sacieho výkonu Turbo, čím ich povysáva do hĺbky. · Total Surface 2.0: Ak robot zistí, že má vybitú batériu, vráti sa najrýchlejšou cestou do stanice, dobije sa a pokračuje v upratovaní tam, kde skončil. Navyše vždy s úplne čistými rotačnými mopmi. · Batéria Immortal: Kapacita Li-Ion batérie 3 200 mAh dodá energiu až na 140 minút* upratovania. *Pri optimálnych podmienkach čistenia: pevné podlahy s malým odporom a malým množstvom prekážok.

 

Conga Home

 • 5v1 vyprázdňovacia a čistiaca stanica Conga Home: Obsahuje dve nádoby (na čistú a špinavú vodu) a uzatvárateľné vrecko na prach. Stanica v pravidelných intervaloch Conge očistí špinavé rotačné mopy a navlhčí ich vodou z nádoby na čistú vodu (objem: 2,8 l), aby mohla pokračovať v umývaní. Po ukončení čistenia sa rotačné mopy znova očistia, vysušia a znečistená voda je uložená do nádoby na špinavú vodu (objem: 2,4 l). Systém Smart Clean navyše automaticky odsaje prach zo zásobníka robota do uzatvárateľného vrecka a v stanici si robot dobije batériu, aby bol čistý a plný energie pripravený na ďalšiu prácu. · Hygienické vrecká: Vrecko má objem až 2 l a pri výmene sa samo uzavrie. Vďaka tomu sa pri jeho výmene neuvoľňujú kúdoly prachu do ovzdušia. · Bag Detect: Senzory vo vyprázdňovacej stanici Conga Home 5v1 automaticky detegujú a upozornia v prípade, že vrecko chýba alebo je plné. Takisto upozornia v prípade prázdnej nádoby na čistú vodu alebo plnej nádoby na špinavú vodu.

 

Room Plan

 • Multi Map: Dokáže zmapovať rozdielne poschodia a zapamätá si až 5 máp. Každá mapa sa dá rozdeliť na jednotlivé miestnosti a dajú sa do nej vyznačiť zakázané zóny. Pre jednotlivé miestnosti v každej mape je možné nastaviť poradie miestností pri upratovaní, želaný režim čistenia, výkon vysávania a iné. · Zakázané zóny: V mapách je možné vyznačiť zakázané zóny, pomocou ktorých sa zakáže pohyb v okolí káblov, krehkých predmetov alebo misiek pre domácich miláčikov.

 

Ovládanie 

 • Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Cecotec: Možnosť ovládať robota a jeho funkcie, kedykoľvek a kdekoľvek. *Vzhľad a funkcie aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od verzie. · Ovládanie cez hlasových asistentov: Možnosť nastavenia hlasových povelov pre hlasových asistentov Alexa a Google Assistant. · All-Time Table: Plánovanie upratovania celého domova alebo vybraných miestností s možnosťou nastavenia vlastností upratovania, v ľubovoľný čas, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

 

Ostatné vlastnosti

Brush Pro: Multifunkčná hlavná kefa, ktorá vďaka svojmu dizajnu so štetinami a silikónovou gumou účinne odstraňuje všetky druhy nečistôt a špiny, dokonca aj z kobercov. · Režimy čistenia: Vďaka 8 režimom upratovania sa prispôsobí každej domácnosti. · Auto Charge: Pri slabej batérií alebo po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice Conga Home 5v1. · Only Silence: Hlučnosť pri upratovaní nižšia ako 65 dB. · Vďaka kompaktným rozmerom dokáže vysávať aj pod nábytkom · Prejazd prechodových líšt a nerovností do výšky 1,6 cm · Sledovanie aktuálneho pohybu robota · Bezdotykové rozoznávanie prekážok vďaka senzoru proti nárazu · Plne sa prispôsobí vášmu domovu, upratuje pod nábytkom, rozpozná prekážky a zabráni pádu zo schodov

 

Technické parametre:

 • Rozmery:  34,5 x 34,3 x 10,8 cm
 • Hmotnosť:  3,7 kg
 • Výdrž batérie:  140 minút
 • Kapacita a typ batérie:  3 200 mAh (Li-Ion)
 • Doba nabíjania:  3-4 hodiny
 • Objem zásobníka na prach:  340 ml
 • Objem zásobníka na vodu:  2,8 L / 2,4 L
 • Filter:  Vysokoúčinný filter
 • Maximálna výška prahu:  1,5 cm
 • Hlučnosť:  65 dB

 

Obasah balenia:  2211985

 • 1x 9v1 robotický vysávač Conga 11090
 • 1x čistiaca a vyprázdňovacia stanica s napájacím káblom (2,8 l nádoba na čistú vodu, 2,4 l nádoba na špinavú vodu, 2 l uzatvárateľné vrecko na prach)
 • 1x multifunkčná hlavná kefa
 • 1x vysokoúčinný filter
 • 1x bočná kefka
 • 2x rotujúce mopy

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače Cecotec
Hmotnosť: 15.95 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: