Robotický vysávač Cecotec Conga 999 Origin Genesis

Akcia JARNA ZĽAVA
Značka: Cecotec
179 € –20 %
Robotický vysávač Cecotec Conga 999 Origin Genesis
179 € –20 % 143,20 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Robotický vysávač 5v1 Cecotec Mopovanie s technológiou Wash4You s 2 úrovňami intenzity dávkovania vody. Elektronické čerpadlo zabezpečí rovnomerné dávkovanie vody a udržuje mop vždy vlhký. Pomocou technológie Dry Clean vysuší podlahy hneď potom, ako ich dôkladne umyjeiTech 3.0, 1000 Pa, Li-Ion: 120 min, Dry Clean, WiFi

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač Cecotec Conga 999 Origin Genesis

 

Mopovanie s technológiou Wash4You s 2 úrovňami intenzity dávkovania vody. Elektronické čerpadlo zabezpečí rovnomerné dávkovanie vody a udržuje mop vždy vlhký. Pomocou technológie Dry Clean vysuší podlahy hneď potom, ako ich dôkladne umyje. Vďaka inteligentnej navigácii iTech 3.0 sa prispôsobí vášmu domovu a kompletne ho vyčistí. Force Clean vysávanie so sacím výkonom až 1 000 Pa a digitálny motor s extra dlhou životnosťou. Výdrž batérie až 120 minút s Li-Ion batériou 2 000 mAh. Pri slabej batérií alebo po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Vďaka 5 režimom čistenia s možnosťou plánovania sa prispôsobí každej domácnosti. Ovládanie robota a jeho funkcií cez aplikáciu Cecotec alebo pomocou diaľkového ovládania.

 2210851

 

Reaktívna navigácia, efektívne čistenie

Robotický vysávač Cecotec Conga 999 Origin Genesis sa pomocou inteligentnej navigácie iTech 3.0 prispôsobí vášmu domovu a kompletne ho vyčistí. Efektívne čistenie zabezpečuje sada senzorov. Senzory priblíženia a proti nárazu zabránia narážaniu do prekážok a vďaka schodovým senzorom robot nespadne z vyvýšených miest alebo zo schodov.

7224

 

Robotický vysávač 5v1

Vďaka kombinovanému zásobníku na prach a vodu je robot schopný podlahu vysávať, zametať, mopovať, drhnúť a nakoniec vysušiť. Spojte sily s robotickým vysávačom Conga a zabudnite na upratovanie.

2219517 


Bez zaváhania povysáva všetky nečistoty

Technológia Force Clean a digitálny motor s extra dlhou životnosťou zabezpečia sací výkon až 1 000 Pa*. S ním robotický vysávač bez námahy zachytí všetky nečistoty. *Interný test v Cecotec Lab.

2210847


Vaše podlahy sa budú lesknúť

Robotický vysávač Cecotec Conga 999 Origin Genesis podlahy povysáva aj umyje. Technológia Wash4You vďaka elektronickému čerpadlu zabezpečí rovnomerné a inteligentné dávkovanie vody, ktoré udržuje mop vždy vlhký. V aplikácii Cecotec si navyše môžete zvoliť jednu z 2 úrovní intenzity dávkovania vody pre bezpečné umývanie všetkých typov podláh.

2219521

 

Po umývaní podlahu vysuší

Mop robotického vysávača vďaka technológii Dry Clean vysuší podlahy hneď potom, ako ich dôkladne umyje. Jedným ťahom im dodá zaslúžený lesk.

 2219519

 

Špinu povysáva bez namotania

Robotický vysávač sa vďaka svojim 5 režimom čistenia prispôsobí každej domácnosti. Na čistenie používa veľký vysávací otvor bez hlavnej kefy. To zabezpečí vysávanie všetkých nečistôt bez namotaných vlasov a s minimálnou potrebou údržby.

 2210855

 

Silná batéria, plná autonómia

Li-Ion batéria Immortal s kapacitou 2 000 mAh umožní až 120 minút* nepretržitého upratovania. Vďaka funkcii Auto Charge sa pri slabej batérii alebo po dokončení upratovania sám vráti do nabíjacej stanice. *Pri optimálnych podmienkach čistenia: pevné podlahy s malým odporom a malým množstvom prekážok.

 2219523

 

Väčší dosah a efektivita

Robotický vysávač Cecotec Conga 999 Origin Genesis vďaka svojim dvom bočným kefkám zvyšuje dosah vysávania a upratovanie je ešte viac efektívne.

2219525

 

Ovládanie cez mobil

Ovládajte robotický vysávač Conga z mobilu alebo pomocou diaľkového ovládania. Cez mobilnú aplikáciu Cecotec spustite alebo naplánujte čistenie a iné. Kedykoľvek a kdekoľvek. *Ilustračné obrázky. Vzhľad a funkcie aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od verzie.

 2219529

 

Popis funkcií

Popis funkcií robotického vysávača Cecotec Conga 999 Origin Genesis: · 5v1 robotický vysávač: Vysáva, zametá, drhne, mopuje a suší podlahu. · iTech 3.0: Reaktívna navigácia, vďaka ktorej sa robotický vysávač prispôsobí vášmu domovu a kompletne ho vyčistí. Senzory priblíženia a proti nárazu zabránia narážaniu do prekážok a vďaka schodovým senzorom nespadne z vyvýšených miest alebo zo schodov. · Mopovanie Wash4You: Vďaka elektronickému čerpadlu zabezpečí rovnomerné a inteligentné dávkovanie vody, ktoré udržuje mop vždy vlhký. Na mopovanie používa kombinovaný zásobník na prach a vodu. · iWater: Inteligentné mopovanie s 2 úrovňami intenzity dávkovania vody (vysoká, nízka). Pre bezpečné umývanie všetkých typov podláh, vrátane drevených. · Dry Clean: Zabezpečí vysušenie podláh hneď potom, ako ich dôkladne umyje.

 

Výkon

Force Clean 1 000 Pa: Digitálny motor s extra dlhou životnosťou a sacím výkonom až 1 000 Pa zabezpečí dôkladné vysávanie všetkých typov podláh. Ponúka až 2 úrovne sacieho výkonu. *Interný test v Cecotec Lab. · Batéria Immortal: Kapacita Li-Ion batérie 2 000 mAh dodá energiu až na 120 minút* upratovania. *Pri optimálnych podmienkach čistenia: pevné podlahy s malým odporom a malým množstvom prekážok. · Auto Charge: Pri slabej batérií alebo po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

 

Ovládanie

Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Cecotec: Možnosť ovládať robota a jeho funkcie, kedykoľvek a kdekoľvek. *Vzhľad a funkcie aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od verzie. · All-Time Table: Plánovanie upratovania v ľubovoľný čas, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. · Diaľkové ovládanie: Pre jednoduché a intuitívne ovládanie.

 

Ostatné vlastnosti

Twin Floor Mop: Mopovacia handrička je špeciálne utkaná z dvoch druhov materiálov pre zabezpečenie dokonalých výsledkov čistenia. · Dve bočné kefky: Zvyšujú dosah zametania pre ešte efektívnejšie čistenie. · Režimy čistenia: Vďaka 5 režimom upratovania sa prispôsobí každej domácnosti. · Only Silence: Hlučnosť pri upratovaní nižšia ako 60 dB. · Vďaka kompaktným rozmerom dokáže vysávať aj pod nábytkom · Prejazd prechodových líšt a nerovností do výšky 1,6 cm · Bezdotykové rozoznávanie prekážok vďaka senzoru proti nárazu · Plne sa prispôsobí vášmu domovu, upratuje pod nábytkom, rozpozná prekážky a zabráni pádu zo schodov

 

Technické parametre:

 • Rozmery:  29,8 x 29,8 x 7,5 cm
 • Hmotnosť:  2,4 kg
 • Výdrž batérie:  120 minút
 • Kapacita a typ batérie:  2 000 mAh (Li-Ion)
 • Doba nabíjania:  2-3 hodiny
 • Objem zásobníka na prach:  300 ml
 • Objem zásobníka na vodu:  200 ml
 • Filter:  Vysokoúčinný filter
 • Maximálna výška prahu:  1,5 cm
 • Hlučnosť:  60 dB

 

Obsah balenia:  7224

 • 1x 5v1 robotický vysávač Conga 999
 • 1x nabíjacia stanica s napájacím káblom
 • 1x Vysokoúčinný filter
 • 2x bočné kefky
 • 1x mopovacia handrička

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače Cecotec
Hmotnosť: 4.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: