Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Concept PERFECT CLEAN VR3510

Novinka Tip
Značka: Concept
569 €
Momentálne nedostupné

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Concept PERFECT CLEAN VR3510

Automatické vysypávanie nečistôt
Vybavený pokročilým spôsobom mapovaniaVysáva a vytiera
Rozlíšenie poschodí
2 mesiace bežného upratovania bez nutnosti vysypávania nečistôt

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Laser Concept VR3510 PERFECT CLEAN

 

Šikovne vymyslený robot pre komfortné upratovanie. Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Concept PERFECT CLEAN VR3510 z rady Perfect Clean je šikovne vymyslený pre váš maximálny komfort a pohodlie počas upratovania. Je vybavený pokročilým spôsobom mapovania, ktorý vašu domácnosť naskenuje a zároveň rozdelí na jednotlivé miestnosti. Dokáže vysávať i vytierať. Vďaka funkcii automatického vysypávania obstará až 2 mesiace bežného upratovania bez nutnosti vysypávania nečistôt. Ľahko si poradí aj s viacposchodovou domácnosťou. V základnej výbave nájdete príslušenstvo, ktoré vám zaistí rok upratovania bez starostí.

VR3510_uvod

 

 

 
 
  

Špecializovaná značková predajňa s robotickou tehnikou v Bratislave. Navštívte nás v príjemnom prostredí. Možnosť parkovania priamo pred predajňou a školený predajca, ktorý Vám poradí je samozrejmosťou.

 

 

 

 

Vlastnosti:

 • Automatické vysypávanie nečistôt
 • Vybavený pokročilým spôsobom mapovania
 • Vysáva a vytiera
 • Rozlíšenie poschodí
 • 2 mesiace bežného upratovania bez nutnosti vysypávania nečistôt

 

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Concept PERFECT CLEAN VR3510 s dokonalou orientáciou zaistí rýchlejšie upratovanie

Vyspelá laserová navigácia LaserTec 2.0 podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Robotický vysávač s mopom sa s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta, a tím skracuje dobu upratovania. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa vráti do stanice, kde sa dobije a zároveň vysype zberný kôš. Vyhnete sa tak kontaktu s prachom a po dobu až 2 mesiacov nemusíte riešiť vysypávanie zásobníka. Robot je vybavený trojstupňovou filtračnou technológiou s HEPA filtrom 13, vďaka ktorej zachytí až 99,9 % častíc prachu, peľu, baktérií a vírusov, takže je ideálny aj pre domácnosti s alergikmi.

VR3510_2

 

Automatické rozdelenie miestnosti pre lepšiu prehľadnosť

Šikovná funkcia ROOMPLAN 3.0 vám ušetrí množstvo času a zároveň uľahčí orientáciu vo vašej aplikácii. Automaticky rozdelí zmapované priestory na jednotlivé miestnosti, ktoré stačí pomenovať a uložiť. Nemusíte teda pre každú miestnosť vytvárať samostatnú zónu. V aplikácii tak stačí označiť vybranú izbu a robot bude vedieť, kde je potrebné upratať. Pomocou aplikácie môžete tiež pre každú miestnosť nastaviť časový plán upratovania, úroveň sacieho výkonu a intenzitu dávkovania vody. Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Concept PERFECT CLEAN VR3510 sa v nastavený čas spustí, zaháji upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice. Ak máte zapnutý tichý režim, plánované upratovanie bude deaktivované.

VR3510_3

 

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Concept PERFECT CLEAN VR3510 má automatické vysypávanie prachu a príslušenstvo na rok upratovania bez starostí

V konštrukcii nabíjacej stanice je umiestené vrecko, do ktorého robotický vysávač s mopom automaticky odvedie nečistoty z prachového zásobníka vždy, kedy sa vráti do stanice alebo v intervaloch, ktoré si zvolíte v aplikácii. Kapacita vrecka vám vydrží až na 2 mesiace bežného upratovania. V základnej výbave nájdete hneď 6 vreciek na nečistoty, 6 bočných kefiek a 3 sady filtrov, takže si môžete užívať až rok upratovania bez starostí.

VR3510_4

 

Dokáže uložiť až 5 máp, takže si poradí aj s viacposchodovou domácnosťou

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Concept PERFECT CLEAN VR3510 je vhodný aj pre viacposchodovú domácnosť. Každé poschodie nechajte zmapovať zvlášť a v aplikácii si ich pomenujte. Týmto spôsobom môžete uložiť mapy až pre 5 poschodí. Pokiaľ chcete upratovať v inom poschodí, ako v ktorom sa robot nachádza, jednoducho ho preneste, v aplikácii zvoľte správnu mapu a spusťte. Výhodou teda je, že robot si s upratovaním poradí, bez toho aby ste museli kupovať ďalšiu dobíjaciu stanicu.

VR3510_5

 

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Concept PERFECT CLEAN VR3510 vysáva a vytiera

Robotický vysávač s mopom si poradí so suchým aj mokrým upratovaním. Prachový zásobník s kapacitou 300 ml slúži pre bežné vysávanie. Ak pripevníte na neho mopovací nástavec, môžete vysávať i vytierať naraz. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, strednú alebo vysokú úroveň podľa miery znečistenia. Mopovací nástavec je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu je možné ľahko zložiť a vyprať v práčke.

VR3510_6

 

Dlhá výdrž a vysoká sacia sila

Robotický vysávač s mopom je vybavený digitálnym bezkefovým BLDC motorom, ktorý sa podieľa na vysokej sacej sile dosahujúcej 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Vďaka vysokokapacitnej 5200 mAh Li-Ion batérii vydrží na jedno nabitie až 250 minút. V okamihu, kedy kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

VR3510_7

 

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Concept PERFECT CLEAN VR3510 na všetky druhy povrchov, ktoré v domácnosti máte

Robotický vysávač 2 v 1 je vybavený 2 hlavnými kefami. Carpet kefa je vhodná na všetky druhy podláh vr. kobercov. PET kefu uvítajú domácnosti so zvieracími miláčikmi. Zachytí aj ten najjemnejší prach, srsť alebo popadané vlasy, bez toho aby dochádzalo k ich namotávaniu. Dva bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

VR3510_8

 

Efektívne upratovanie kobercov s maximálnym výkonom

Táto funkcia sa aktivuje v okamihu, kedy vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum, takže povysáva aj hlboko usadené nečistoty. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu. Funkciu Carpet turbo je možné využiť, pokiaľ máte v robote nainštalovanú carpet kefu a saciu silu nastavenú na úroveň "auto".

VR3510_9

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Concept PERFECT CLEAN VR3510 má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie alebo hlasom

Robotický vysávač 2 v 1 je možné ovládať cez aplikáciu Concept Home, ktorá je v češtine a zdarma dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie a v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. V aplikácii môžete nastaviť tiež jazyk, v ktorom na vás bude robot rozprávať, vrátane češtiny. Cez domáceho asistenta Alexu alebo Google Home môžete vysávač ovládať aj hlasom. A pokiaľ nie ste fanúšikmi moderných technológií alebo nemáte šikovný telefón, môžete ho plne ovládať tiež pomocou diaľkového ovládača.

VR3510_10

 

Automatické pokračovanie v upratovaní po dobití batérie

Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s uprataním väčších plôch. Pokiaľ sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde vyčká do plného nabitia. Potom sa vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

VR3510_11

 

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Concept PERFECT CLEAN VR3510 má senzory proti nárazu a pádu zo schodov

Robotický vysávač Concept je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž steny a zabraňuje pádu zo schodov. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením. Čidlo rozpozná všetky prekážky, pred ktorými robot včas spomalí. Zároveň slúži k detekcii skla a čiernych stien, a preto si robot poradí s uprataním aj pozdĺž týchto plôch.

VR3510_12

 

Kompletný režim zaistí efektívne upratanie celej domácnosti

Tento režim slúži pre upratanie celej domácnosti. Robotický vysávač 2 v 1 postráži a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne povysáva pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

VR3510_13

 

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Concept PERFECT CLEAN VR3510 so zónovým režimom umožní naplánovať upratovanie v jednotlivých miestnostiach

Pomocou mobilnej aplikácie môžete nastaviť až 15 oblastí, v ktorých bude robot upratovať. Zároveň môžete definovať zakázané zóny, kde robot upratovať nebude, alebo oblasti bez vytierania, v ktorých robot uprace len v prípade, že nemá nasadený vytierací modul.

VR3510_14

 

Lokálny režim pre rýchle upratovanie menších plôch

Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robotický vysávač 2 v 1 prevedie dvojité upratovanie v oblasti 1,8 x 1,8 m so stredom v svojej štartovacej polohe. Pre dosiahnutie starostlivejšieho upratovania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a prevedie dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

VR3510_15

 

Ako vybrať robotický vysávač?

Robotický vysávač predstavuje skvelého pomocníka, ktorý vám dokáže ušetriť množstvo času. Každá domácnosť je však iná a tiež nároky ich majiteľov sú rozdielne. Ako teda vybrať ten správny model, ktorý bude svojimi parametrami vyhovovať práve vám? To sa dozviete v našom videu.

 

 

Technické parametre:

 •     Navigačná technológia LaserTec 2.0
 •     Prachová základňa s automatickým vysypaním prachu
 •     2 v 1: VYSÁVA a VYTIERA
 •     ROOMPLAN 3.0 - automatické rozdelenie miestnosti, plánovanie upratovania
 •     BLDC motor
 •     Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)
 •     Li-Ion batéria 5200 mAh - až 250 minút
 •     Aplikácia Concept Robot v ČEŠTINE (+ SK, EN, DE, PL, RO, HU)
 •     ROBOT HOVORÍ ČESKY (+ SK, EN, DE, PL, RO, HU)
 •     Ovládanie cez domáceho asistenta Amazon Alexa/Google Home
 •     TOF senzor
 •     CARPET turbo
 •     Upratovanie viacposchodových domácností
 •     Total Surface
 •     3 režimy upratovania (kompletné, zónové, lokálne)
 •     Tichý režim
 •     Elektronicky riadené VYTIERANIE
 •     Prachový zásobník 2 v 1 (kapacita nádoby na prach 300 ml/kapacita mopovacieho nástavca 200 ml)
 •     Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13 (vhodný aj pre alergikov - zachytí až 99,9 % častíc prachu, peľu, baktérií a vírusov)
 •     Doba nabíjania 4 - 5 hodiny
 •     Hlučnosť: 60 - 70 dB


 

Obsah balenia:vr3510-roboticky-vysavac-s-mopom-2-v-1-perfect-clean-complete-clean-care_i32448

 • 1x Robotický vysávač s mopom 2 v 1 PERFECT CLEAN VR3510
 • 1x Nabíjacia stanica
 • 1x CARPET hlavná kefa
 • 1x PET hlavná kefa
 • 1x Mopovací nástavec
 • 2x mopovacia textília
 • 6x vrecko na nečistoty
 • 6x bočné kefky
 • 1x používateľský manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače Concept
Hmotnosť: 7000 kg

Ako si vybrať správny vysávač Concept

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: