Robotický vysávač Concept s mopom 3 v 1 REAL FORCE VR3520

Novinka Tip
Značka: Concept
599 €
Momentálne nedostupné

Robotický vysávač Concept s mopom 3 v 1 REAL FORCE VR3520
Automatické vysypávanie nečistôt; Vysáva, vytiera, sterilizuje
Rozlíšenie poschodí

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Laser UVC Concept VR3520 REAL FORCE

 

Šikovne vymyslený robot pre vaše pohodlné upratovanie. Robotický vysávač Concept s mopom 3 v 1 REAL FORCE VR3520 je šikovne vymyslený pre váš maximálny komfort a pohodlie počas upratovania. Je vybavený pokročilým spôsobom mapovania, ktorý vašu domácnosť naskenuje a zároveň rozdelí na jednotlivé miestnosti. Dokáže vysávať, vytierať i sterilizovať. Vďaka funkcii automatického vysypávania obstará až 2 mesiace bežného upratovania bez nutnosti vysypávania nečistôt. Ľahko si poradí aj s viacposchodovou domácnosťou. V základnej výbave nájdete príslušenstvo, ktoré vám zaistí rok upratovania bez starostí.

VR3520_1

 
 
  

Špecializovaná značková predajňa s robotickou tehnikou v Bratislave. Navštívte nás v príjemnom prostredí. Možnosť parkovania priamo pred predajňou a školený predajca, ktorý Vám poradí je samozrejmosťou.

 

 

 

 

Vlastnosti:

 • Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Laser UVC 
 • Automatické vysypávanie nečistôt; Vysáva, vytiera, sterilizuje
 • Rozlíšenie poschodí

 

 

Dokonalá orientácia skracuje dobu upratovania

Vyspelá laserová navigácia LaserTec 2.0 podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Robotický vysávač s mopom sa s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta, a tým skracuje dobu upratovania. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa vráti do stanice, kde sa dobije a zároveň vysype zberný kôš, takže sa vyhnete kontaktu s prachom. Robot je vybavený trojstupňovou filtračnou technológiou s HEPA filtrom 13, vďaka ktorému zachytí až 99,9 % častíc prachu, peľu, baktérií a vírusov, takže je ideálny aj pre domácnosti s alergikmi.

 

Robotický vysávač Concept s mopom 3 v 1 REAL FORCE VR3520 a automatické rozdelenie miestnosti pre lepšiu prehľadnosť

Šikovná funkcia ROOMPLAN 3.0 vám ušetrí množstvo času a zároveň uľahčí orientáciu vo vašej aplikácii. Automaticky rozdelí zmapované priestory na jednotlivé miestnosti, ktoré stačí pomenovať a uložiť. Nemusíte teda pre každú miestnosť vytvárať samostatnú zónu. V aplikácii tak stačí označiť vybranú izbu a robot bude vedieť, kde je potrebné upratať. Pomocou aplikácie môžete tiež pre každú miestnosť nastaviť časový plán upratovania, úroveň sacieho výkonu a intenzitu dávkovania vody. Robotický vysávač Concept s mopom 3 v 1 REAL FORCE VR3520 sa v nastavený čas spustí, zaháji upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice. Ak máte zapnutý tichý režim, plánované upratovanie bude deaktivované.

VR3520_6

 

Automatické vysypávanie prachu a bohaté príslušenstvo na rok upratovania

V konštrukcii nabíjacej stanice je umiestnené vrecko, do ktorého robot automaticky odvedie nečistoty z prachového zásobníka vždy, keď sa vráti do stanice alebo v intervaloch, ktoré si zvolíte v aplikácii. Kapacita vrecka vám vydrží až na 2 mesiace bežného upratovania. V okamihu, kedy je vrecko plné, robot vás upozorní na nutnosť výmeny. V základnej výbave nájdete hneď 6 vreciek na nečistoty, 6 bočných kefiek a 3 sady filtrov, takže si môžete užívať až rok upratovania bez starostí.

VR3520_3

 

Robotický vysávač Concept s mopom 3 v 1 REAL FORCE VR3520 s UVC lampou zahubí baktérie a ďalšie mikróby

Robotický vysávač Concept VR3520 je vybavený UVC sterilizačnou LED technológiou, ktorá vysiela ultrafialové žiarenie typu C. UVC svetlo narušuje DNA baktérie, vírusy, plesne a ďalšie mikróby, a tým bráni ich ďalšiemu množeniu. Bežne sa využíva napr. k dezinfekcii vody, vzduchu alebo v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. UVC žiarenie môžete aktivovať v dvoch režimoch: v režime UVC bude robot vysávať i sterilizovať pomocou UVC lampy, v režime sterilizácie vypne sanie. UVC technológiu aktivujte bez nasadeného mopovacieho modulu.

VR3520_5

 

Uloží až 5 máp, takže si poradí i s viacposchodovou domácnosťou

Robotický vysávač Concept s mopom 3 v 1 REAL FORCE VR3520 je vhodný aj pre viacposchodovú domácnosť. Každé poschodie nechajte zmapovať zvlášť a v aplikácii si ich pomenujte. Týmto spôsobom môžete uložiť mapy až pre 5 poschodí. Pokiaľ chcete upratovať v inom poschodí, ako v ktorom sa robot nachádza, jednoducho ho preneste, v aplikácii zvoľte správnu mapu a spusťte. Výhodou teda je, že robot si s upratovaním poradí, bez toho aby ste museli kupovať ďalšie dobíjacie stanici.

VR3520_2

 

 

Robotický vysávač Concept s mopom 3 v 1 REAL FORCE VR3520 vysáva a vytiera

Robotický vysávač si poradí so suchým i mokrým upratovaním. Prachový zásobník s kapacitou 300 ml slúži pre bežné vysávanie. Ak pripevníte na neho mopovací nástavec, môžete vysávať i vytierať naraz. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, strednú alebo vysokú úroveň podľa miery znečistenia. Mopovací nástavec je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu je možné ľahko zložiť a vyprať v práčke.

VR3520_4

 

Dlhá výdrž a vysoká sacia sila

Robotický vysávač 2 v 1 je vybavený digitálnym bezkefkovým BLDC motorom, ktorý sa podieľa na vysokej sacej sile dosahujúcej 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Vďaka vysokokapacitnej 5200 mAh Li-Ion batérii vydrží na jedno nabitie až 250 minút. V okamihu, kedy kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

VR3520_7

 

Na všetky druhy povrchov, ktoré sa v domácnosti vyskytujú

Robotický vysávač s mopom je vybavený 3 hlavnými kefami. Carpet kefa je vhodná na všetky druhy podláh vr. kobercov. HardFloor kefa je vďaka mäkkému povrchu ideálna predovšetkým pre tvrdé podlahy. Dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt a zaistiť šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh. PET kefa uvítajú domácnosti so zvieracími miláčikmi. Zachytí aj ten najjemnejší prach, srsť alebo popadané vlasy, bez toho aby dochádzalo k ich namotávaniu. Dva bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

VR3520_8

 

 

Robotický vysávač Concept s mopom 3 v 1 REAL FORCE VR3520 má maximálny výkon na kobercoch

Táto funkcia sa aktivuje v okamihu, keď Robotický vysávač 2 v 1 nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum, takže povysáva aj hlboko usadené nečistoty. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu. Funkciu Carpet turbo je možné využiť, pokiaľ máte v robote nainštalovanú carpet kefu a saciu silu nastavenú na úroveň "auto".

VR3520_9

 

Jednoduché ovládanie pomocou aplikácie alebo hlasom

Robotický vysávač Concept je možné ovládať cez aplikáciu Concept Home, ktorá je v slovenčine a zdarma dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie a v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. V aplikácii môžete nastaviť tie jazyk, v ktorom na vás bude robot hovoriť, vrátane češtiny. Cez domáceho asistenta Alexu alebo Google Home môžete vysávač ovládať aj hlasom. A pokiaľ nie ste fanúšikmi moderných technológií alebo nemáte šikovný telefón, môžete ho plne ovládať tiež pomocou diaľkového ovládača.

VR3520_10

  

Po dobití automaticky pokračuje v upratovaní

Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s uprataním väčších plôch. Pokiaľ sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde vyčká do plného nabitia. Potom sa vráti k uprataniu a pokračuje tam, kde prestal.

 • VR3520_11

 

Robotický vysávač Concept s mopom 3 v 1 REAL FORCE VR3520 má senzory proti nárazu a pádu zo schodov

Robotický vysávač s mopom je vybavený špeciálnym čidlom, ktorý zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž steny a zabraňuje pádu zo schodov. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením. Čidlo rozpozná všetky prekážky, pred ktorými robot včas spomalí. Zároveň slúži k detekcii skla a čiernych stien, a preto si robot poradí s uprataním aj pozdĺž týchto plôch.

VR3520_12

 

Kompletný režim pre upratovanie celej domácnosti

Tento režim slúži pre upratanie celej domácnosti. Robotický vysávač 2 v 1 prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne povysáva pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

VR3520_13

 

Zónový režim pro plánovanie upratovania v jednotlivých miestnostiach

Pomocou mobilnej aplikácie môžete nastaviť až 15 oblastí, v ktorých bude robot upratovať. Zároveň môžete definovať zakázané zóny, kde robot upratovať nebude, alebo oblasti bez vytierania, v ktorých robot uprace len v prípade, že nemá nasadený vytierací modul.

VR3520_14

 

Robotický vysávač Concept s mopom 3 v 1 REAL FORCE VR3520 má lokálny režim pre rýchle upratovanie menších plôch

Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robot prevedie dvojité upratovanie v oblasti 1,8 x 1,8 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Pre dosiahnutie starostlivejšieho upratovania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robotický vysávač 2 v 1 automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a prevedie dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

VR3520_15

 

Ako vybrať robotický vysávač?

Robotický vysávač s mopom predstavuje skvelého pomocníka, ktorý vám dokáže ušetriť množstvo času. Každá domácnosť je však iná a tiež nároky ich majiteľov sú rozdielne. Ako teda vybrať ten správny model, ktorý bude svojimi parametrami vyhovovať práve vám? To sa dozviete v našom videu.

 

Technické parametre:

 •     Navigačná technológia LaserTec 2.0
 •     Prachová základňa s automatickým vysypaním prachu
 •     3 v 1: VYSÁVA, VYTIERA, STERILIZUJE
 •     ROOMPLAN 3.0 - automatické rozdelenie miestnosti, plánovanie upratovania
 •     BLDC motor
 •     Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)
 •     Li-Ion batéria 5200 mAh - až 250 minút
 •     UVC lampa - režim UVC (sterilizácia a vysávanie), režim sterilizácie (bez vysávania)
 •     Aplikácia Concept Robot v ČEŠTINĚ (+ SK, EN, DE, PL, RO, HU)
 •     ROBOT HOVORÍ ČESKY (+ SK, EN, DE, PL, RO, HU)
 •     Ovládanie cez domáceho asistenta Amazon Alexa/Google Home
 •     TOF senzor
 •     CARPET turbo
 •     Upratovanie viacposchodových domácností
 •     Total Surface
 •     3 režimy upratovania (kompletné, zónové, lokálne)
 •     Tichý režim
 •     Elektronicky riadené VYTIERANIE
 •     Prachový zásobník 2 v 1 (kapacita nádoby na prach 300 ml/kapacita mopovacieho nástavca 200 ml)
 •     Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13 (vhodný aj pre alergikov - zachytí až 99,9 % častíc prachu, peľu, baktérií a vírusov)
 •     Doba nabíjania 4 - 5 hodiny
 •     Hlučnosť: 60 - 70 dB

 

Obsah balenia:vr3520-roboticky-vysavac-s-mopom-3-v-1-real-force-laser-complete-clean-care-uvc_i32447

 • 1x Robotický vysávač Concept s mopom 3 v 1 REAL FORCE VR3520
 • 1x Nabíjacia stanica
 • 1x CARPET hlavná kefa
 • 1x HARDFLOOR hlavná kefa
 • 1x PET hlavná kefa
 • 1x Mopovací nástavec
 • 2x mopovacia textília
 • 6x vrecko na nečistoty
 • 1x používateľský manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače Concept
Hmotnosť: 7000 kg

Ako si vybrať správny vysávač Concept

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: