Robotický vysávač 2 v 1 Concept RoboCross Laser VR3110

369 €
Momentálne nedostupné

Robotický vysávač 2 v 1 Concept RoboCross Laser VR3110
Trojstupňová filtrácia
Všetky druhy povrchov

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač 2 v 1 Concept RoboCross Laser VR3110

 

Laserová navigácia s presnou orientáciou zaistí rýchlejšie upratovanie. Robotický vysávač 2 v 1 Concept RoboCross Laser VR3110 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta, a tým skracuje dobu upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

VR3110_1

 

  

Špecializovaná značková predajňa s robotickou technikou v Bratislave. Navštívte nás v príjemnom prostredí. Možnosť parkovania priamo pred predajňou a školený predajca, ktorý Vám poradí je samozrejmosťou.

 

 

 

Vlastnosti:

 • Robotický vysávač Laser 2 v 1
 • RoboCross 2 v 1
 • Trojstupňová filtrácia
 • Všetky druhy povrchov

 

 

Robotický vysávač 2 v 1 Concept RoboCross Laser VR3110 rozpráva slovensky

Radi by ste si kúpili robotický vysávač 2v1, ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3110 sa to nestane. Tento skvelý pomocník pre každodenné upratovanie hovorí slovensky, takže budete mať dokonalý prehľad o jeho činnosti. Naviac je v slovenskom jazyku aj mobilná aplikácia, cez ktorú ho môžete ovládať aj na diaľku.

VR3210_4

 

Zbaví vás vírusov a baktérií

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? Robotický vysávač 2 v 1 Concept RoboCross Laser je ďalší z rady pomocníkov, ktorý vám pomôže s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypusťte robot vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

VR3205_2

 

Robotický vysávač 2 v 1 Concept RoboCross Laser VR3110 vysáva a vytiera

Robot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým aj mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži pre klasické upratovanie na sucho. Nasadíte mopovací modul s elektronicky riadeným vytieraním, môžete vysávať a vytierať naraz. Docielite tak dve upratovania v rekordnom čase. Zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu je možné ľahko zložiť a vyprať v práčke.

VR3110_3

 

Výkonný motor a vysoká sacia sila

Robotický vysávač s mopom je vybavený digitálnym bezkefovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má radu výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon je možné nastaviť tiež manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

VR3110_4

 

Robotický vysávač 2 v 1 Concept RoboCross Laser VR3110 má dlhú výdrž 180 minút

Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 3200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratať až 180 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, kedy kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.

VR3110_5

 

Robotický vysávač 2 v 1 Concept RoboCross Laser VR3110 sa prispôsobí vašej domácnosti

Robotický vysávač VR3120 je vybavený troma hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti na vysávanom povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

VR3110_6

 

Carpet kefa - na všetky druhy povrchov vr. kobercov

Ide o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

VR3110_7

 

HardFloor kefa - na tvrdé podlahy

Táto kefa je ideálna predovšetkým pre tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

VR3110_8

 

Pet kefa - špecialista na chlpy

Túto špirálovitú kefu osadenú gumovými lamelami uvítajú predovšetkým domácnosti s chlpatými miláčikmi. Dokáže zachytiť aj ten najjemnejší prach, zvieraciu srsť alebo popadané vlasy, bez toho aby dochádzalo k ich namotávaniu.

VR3110_9

 

Robotický vysávač 2 v 1 Concept RoboCross Laser VR3110 podáva maximálny výkon na kobercoch

Funkciu Carpet turbo môžete využiť, pokiaľ má robotický vysávač s mopom nainštalovanú carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, kedy vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zaistenie naozaj efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

VR3110_10

 

Robotický vysávač 2 v 1 Concept RoboCross Laser VR3110 má senzor proti nárazu a pádu

Robot je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž steny. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením. Čidlo rozpozná všetky prekážky, pred ktorými robot včas spomalí. Zároveň slúži k detekcii skla a čiernych stien, a preto si robot poradí s uprataním aj pozdĺž týchto plôch.

VR3110_11

 

Jednoduché ovládanie pomocou mobilnej aplikácie alebo diaľlkovým ovládačom

Robotický vysávač 2v1 Concept je možné ovládať cez aplikáciu Concept Robot, ktorá je v češtine a zdarma dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A pokiaľ nie ste fanúšikmi aplikácii alebo nemáte šikovný telefón, môžete ho plne ovládať tiež pomocou diaľkového ovládača.

VR3110_12

 

Robotický vysávač 2 v 1 Concept RoboCross Laser VR3110 s plánovaním upratovania

Šikovná funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac sa už starať nemusíte. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí, zaháji upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

VR3110_13

 

Automatické pokračovanie v upratovaní po dobití batérie

Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Pokiaľ sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde počká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

VR3110_14

 

Kompletný režim pre upratovanie celej domácnosti

Tento režim slúži pre upratovanie celej domácnosti. Robotický vysávač 2v1 Concept prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne povysáva pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

VR3110_15

 

Robotický vysávač 2 v 1 Concept RoboCross Laser VR3110 má zónový režim pre plánovanie upratovania

Hlavnou prednosťou zónového režimu je, že robotický vysávač s mopom nebude upratovať v celej domácnosti, ale len tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 10 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že povysáva pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napr. počas vytierania, kedy nechcete, aby vám robot nabiehal na koberce. Chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svoje prvotné dráhy a TURBO, ktoré zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

 VR3110_16


Lokálny režim pre upratovanie menších plôch

Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robotický vysávač s mopom na stredný sací výkon prevedie dvojité upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom v svojej štartovacej polohe. Pre dosiahnutie dôkladnejšieho upratania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a prevedie dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

VR3110_17

 

Tichý režim vypne všetky hlasové oznámenia

Nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vašej obľúbenej relácie, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie.

VR3110_18

 

Vhodný aj pre alergikov vďaka kvalitnej filtrácii s HEPA filtrom 13

Robotický vysávač VR3120 je vybavený pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc a iných škodlivín, vrátane baktérií a vírusov. Dosiahnete tak maximálne čisté prostredie, ktoré ocenia predovšetkým alergici a rodiny s malými deťmi.

VR3110_19

 

Ako vybrať vhodný robotický vysávač?

Robotický vysávač predstavuje skvelého pomocníka, ktorý vám dokáže ušetriť veľa času. Každá domácnosť je však iná a tiež nároky ich majiteľov sú rozdielne. Ako teda vybrať ten správny model, ktorý bude svojimi parametrami vyhovovať práve vám? To sa dozviete v našom videu.

srovnani

 

Technické parametre:

 •     Navigačná technológia LaserTec 2.0
 •     BLDC motor
 •     Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)
 •     Batéria LG BYD 3200 mAh - až 180 minút
 •     TOF senzor
 •     CARPET turbo
 •     Aplikácia Concept Robot v češtine
 •     ROOMPLAN - rozdelenie miestností, druhy upratovania, zakázané zóny
 •     Total Surface
 •     3 režimy upratovania (kompletný, zónový, lokálny)
 •     3 funkcie (TURBO, DOUBLE, tichý režim)
 •     Elektronicky riadené VYTIERANIE
 •     Kapacita prachového zásobníka: 600 ml
 •     Kapacita mopovacieho modula: 100 ml
 •     Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
 •     Plánovanie upratovania
 •     Doba nabíjania 3 - 4 hodiny
 •     Hlučnosť: 60 - 70 dB
 

Obsah balenia:vr3110-roboticky-vysavac-2-v-1-robocross-laser_i26438

 • 1x Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Laser VR3110
 • 1x Nabíjacia stanica
 • 1x CARPET hlavná kefa
 • 1x HARDFLOOR hlavná kefa
 • 1x PET hlavná kefa
 • 1x Mopovací modul + 2x mopovacia textília
 • 1x 3 HEPA filter 13 + penový filter
 • 1x Diaľkové ovládanie s displejom
 • 1x Čistiaca kefka

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače Concept
Hmotnosť: 7000 kg

Ako si vybrat správny vysávač Concept

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: