Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Concept UVC VR2020

259 €
Momentálne nedostupné

Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Concept UVC VR2020Gyro Defender UVC
Perfect Clean; 3 v 1
4 upratovacie režimy
Li-Ion batéria s dlhou výdržou

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Concept UVC VR2020

 

Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Concept UVC VR2020 pre rýchle a efektívne upratovanie. Robotický vysávač s mopom je vybavený pokročilou navigačnou technológiou GyroTec 2.0. Výborne sa orientuje v priestore a perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami a s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolieskam a silnému motoru prekoná prahy dverí a iné prekážky do výšky až 1,5 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Súčasťou základnej výbavy robota je magnetický pás, ktorý slúži ako virtuálna stena a ľahko si vyznačíte priestory, kde nechcete, aby vysávač vysával.

VR2020_uvod

 

  

Špecializovaná značková predajňa s robotickou tehnikou v Bratislave. Navštívte nás v príjemnom prostredí. Možnosť parkovania priamo pred predajňou a školený predajca, ktorý Vám poradí je samozrejmosťou.

 

 

 

Vlastnosti:

 • Robotický vysávač s mopom 3 v 1
 • Gyro Defender UVC
 • Perfect Clean; 3 v 1
 • 4 upratovacie režimy
 • Li-Ion batéria s dlhou výdržou

 

Zbaví vás vírusov a baktérií

Chcete sa doma cítiť skutočne bezpečne? VR2020 je ďalší z rady pomocníkov, ktorý vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériam. Jednoducho pridajte do modulu na mop vhodný dezinfekčný prostriedok a puste robota umývať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

VR3205_2

 

Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Concept UVC VR2020 vysáva a umýva

Robot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým i mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži pre klasické upratovanie na sucho. Nasadením modulu na mop, môžete vysávať a zároveň umývať. Docielite tak kompletné upratovanie v rekordnom čase. Modul na mop je z textílie z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a behom vysávania podlahu taktiež vyleští. Textília sa ľahko dáva dole a pere v práčke.

VR2020_3

 

UVC sterilizačná lampa pre hygienicky čistú domácnosť

Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Concept UVC VR2020 je vybavený UVC sterilizačnou technológiou. Ultrafialové žiarenie typu C narušuje bunkovú štruktúru DNA baktérií, vírusov, plesní a ďalších mikróbov a tým bráni ich ďalšiemu množeniu. Bežne sa využíva napr. k dezinfekcii vody, vzduchu alebo v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. S týmto vysávačom budete mať istotu dokonalej čistoty bez nutnosti použitia chemických prostriedkov. Režim sterilizácie môžete ovládať cez mobilnú aplikáciu a výhradne s nasadeným prachovým zásobníkom. Vysávač vypne vysávanie, zmenší rýchlosť pohybu na polovičný výkon a zároveň zníži otáčky hlavnej kefy i bočných kief. UVC svetlo môžete aktivovať počas štandardného vysávania.

VR2020_4

 

Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Concept UVC VR2020 rozvonia každý kúsok vašej domácnosti

Robotický vysávač s mopom je vybavený šikovne vymyslenou priehradkou na umiestnenie aromatickej tablety. Tá počas vysávania eliminuje nepríjemné pachy z usadeného prachu, miestnosť príjemne rozvonia a dodá vám pocit väčšej čistoty. Aromatická tableta nie je súčasťou balenia. Odporúčame si vybrať vône do vysávačov tuhej konzistencie (vonné tyčinky, kolieska, granulované vône v uzavretých vreckách a pod.).

VR2020_5

 

Výkonný motor a vysoká sacia sila

Robotický vysávač 3 v 1 je vybavený digitálnym jednosmerným BLDC motorom, ktorý ma rad výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 2200 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon možné nastaviť aj manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

VR2020_6

 

Li-Ion batéria s dlhou výdržou

Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Concept UVC VR2020 je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 2600 mAh Li-Ion batériou, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie vysávať až 120 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov.

VR2020_7

 

Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Concept UVC VR2020 na všetky povrchy

Robotický vysávač s mopom je vybavený hlavnou kefou a dvoma bočnými kefami. Hlavná, špirálovitá kefa CARPET je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov. Bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

VR2020_8

 


Inovatívna kefa pre efektívnejšie upratovanie

Pre zvýšenie efektivity upratovania sme inovovali vzhľad hlavnej kefy. Vďaka vysokej rotácii a špeciálnemu osadeniu štetín do tvaru V sú všetky nečistoty i z krajov kefy sústredené do strednej časti vysávača, kde sú nasaté do zbernej nádoby.

VR2020_9

 


Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Concept UVC VR2020 s automatickým rozpoznávaním kobercov

Funkciu Carpet turbo môžete využiť, pokiaľ máte v robote nasadenú carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, keď vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zabezpečenie naozaj efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

VR2020_10

 

Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie alebo hlasom

Robota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Home, ktorá je v češtine a zdarma dostupná pro iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa zrovna nachádza. A keď nebudete zrovna doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. Cez domáceho asistenta Alexu alebo Google Home môžete vysávač ovládať i hlasom. A pokiaľ nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte šikovný telefón, môžete ho taktiež ovládať pomocou diaľkového ovládača.

VR2100_9

 

Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Concept UVC VR2020 má 4 upratovacie režimy

Robotický vysávač Concept ponúka 4 režimy upratovania. V režime Auto SMART sa vysávač efektívne a systematicky pohybuje v líniách po celom priestore a na záver vykoná upratovanie pozdĺž stien. V lokálnom TURBO režime sa pohybuje v špirále a vysáva na maximálny výkon v konkrétnom mieste. S obvodovým režimom docielite perfektného upratovania pozdĺž stien. Pomocou manuálneho režimu môžete vysávač naviesť presne tam, kde práve potrebujete upratať.

VR2020_12

 

Funkcie, pre ešte lepšie upratovanie

V obvodovom režime a režime Auto SMART môžete aktivovať funkciu TURBO, vďaka ktorej bude vysávač vysávať na maximálny výkon. Ak zvolíte funkciu INTENSIVE, robotický vysávač 3 v 1 nastavený program vykoná 2x a pri obvodovom režime navyše s maximálnym výkonom. Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, využite funkciu SILENT, ktorá vypne všetky hlasové oznámenia.

VR2020_13

 

Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Concept UVC VR2020 vhodný i pre alergikov vďaka účinnému HEPA filtru 13

Robotický vysávač s mopom je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9% častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín.

VR2020_14

 

Ako vybrať vhodný robotický vysávač?

Robotický vysávač predstavuje skvelého pomocníka, ktorý vám dokáže ušetriť veľa času. Každá domácnosť je však iná a tiež nároky ich majiteľov sú rozdielne. Ako teda vybrať ten správny model, ktorý bude svojimi parametrami vyhovovať práve vám? To sa dozviete v našom videu.

srovnani

 

Technické parametre:

 • 3 v 1: vysáva, umýva a sterilizuje
 • Navigačná technológia GyroTec 2.0
 • BLDC motor
 • Sacia sila 2200 Pa (3 úrovne)
 • Li-Ion batéria 2600 mAh - až 120 minút
 • UVC lampa
 • CARPET turbo
 • Aplikácia Concept Home v slovenčine
 • Ovládanie cez domáceho asistenta Amazon Alexa/Google Home
 • Umývanie
 • 2x vymeniteľný zásobník (prachový + modul mopu)
 • Kapacita prachového zásobníka: 600 ml
 • Kapacita mopovacieho modulu: 100 ml
 • Prachový zásobník s priehradkou na arómu tablety
 • 4 režimy upratovania(Auto SMART, lokálny TURBO, obvodový, manuálny)
 • 3 funkcie (TURBO, INTENSIVE, SILENT)
 • Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
 • Plánovanie upratovania
 • Doba nabíjania 3-4 hodiny
 • Hlučnosť: 55-65 dB

 

Obsah balenia:vr2020-roboticky-vysavac-s-mopom-3-v-1-perfect-clean-gyro-defender-uvc_i28811

 • 1x Robotický vysávač s mopom 3 v 1 UVC VR2020
 • 1x Nabíjacia stanica
 • 1x CARPET hlavná kefa
 • 2x HEPA filter 13 + penový filter
 • 1x Diaľkové ovládanie s displejom
 • 1x Čistiaca kefa
 • 4x bočná kefa
 • 2x mopovacia textília
 • 1x magnetická páska

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače Concept
Hmotnosť: 7000 kg

Ako si vybrať správny vysávač Concept

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: