Robotický vysávač 3 v 1 Concept REAL FORCE Laser VR3210

489 €
Momentálne nedostupné

Robotický vysávač 3 v 1 Concept REAL FORCE Laser VR3210

3 v 1 Concept VR3210 REAL FORCE
EXTRA výkon
Vysáva a vytiera
UVC sterilizačný režim
Laserová navigácia
vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač 3 v 1 REAL FORCE Laser VR3210

 

Laserová navigácia s dokonalou orientáciou sa postará o rýchlejšie upratovanie. Robotický vysávač 3 v 1 Concept REAL FORCE Laser VR3210 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta, a tým skracuje dobu upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

VR3210_1

 

 

 
  

Špecializovaná značková predajňa s robotickou tehnikou v Bratislave. Navštívte nás v príjemnom prostredí. Možnosť parkovania priamo pred predajňou a školený predajca, ktorý Vám poradí je samozrejmosťou.

 

 

 

Vlastnosti:

 • 3 v 1 Concept VR3210 REAL FORCE
 • EXTRA výkon
 • Vysáva a vytiera
 • UVC sterilizačný režim
 • Laserová navigácia
 • vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania

 

 

Zbaví vás vírusov a baktérií

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? Robotický vysávač 3 v 1 Concept REAL FORCE Laser VR3210 je ďalší z rady pomocníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypusťte robot vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

VR3210_2

 

Vysáva a vytiera

Robotický vysávač Concept je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým aj mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži pre klasické upratovanie na sucho. Ak nasadíte druhý zásobník 2 v 1, môžete vysávať a vytierať naraz. Kombinuje totiž klasickú nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu, takže v rekordnom čase docielite dve upratovania naraz. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, štandardnú alebo vysokú úroveň podľa miery znečistenia. Zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu je možné ľahko zložiť a vyprať v práčke.

VR3210_3

 

Robotický vysávač 3 v 1 Concept REAL FORCE Laser VR3210 rozpráva slovensky

Radi by ste si kúpili robotický vysávač s mopom, ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3120 sa to nestane. Tento skvelý pomocník pre každodenné upratovanie hovorí slovensky, takže budete mať dokonalý prehľad o jeho činnosti. Naviac je v slovenskom jazyku aj mobilná aplikácia, cez ktorú ho môžete ovládať aj na diaľku.

VR3210_4

 

Y-WASH: najefektívnejší spôsob vytierania

Y-wash predstavuje vysoko efektívny spôsob vytierania. V tomto režime sa robot pohybuje v "Y" trajektórii, počas ktorej každý kúsok podlahy prejde opakovane a vďaka tomu účinne odstraňuje zaschnuté škvrny, špinu a ostatní nečistoty. *

VR3210_5

 

UVC sterilizačný režim zničí vírusy a ďalšie mikróby

Robotický vysávač 3 v 1 Concept REAL FORCE Laser VR3210 je vybavený UVC sterilizačnou lampou. Ovládať ju môžete cez mobilnú aplikáciu a výhradne s nasadeným prachovým zásobníkom. Počas režimu sterilizácie vysávač vypne sanie, zmenší rýchlosť pohybu na polovičný výkon a zároveň zníži otáčky hlavnej kefy aj bočných kefiek. UV lampu môžete aktivovať tiež počas štandardného upratovania. Výsledkom budú dokonale dezinfikované podlahy zbavené baktérií a vírusov.

VR3210_6

 

Robotický vysávač 3 v 1 Concept REAL FORCE Laser VR3210 to je výkonný motor a vysoká sacia sila

Robotický vysávač je vybavený digitálnym bezkefovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má radu výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon je možné nastaviť tiež manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

VR3210_7

 

Dlhá výdrž 250 minút

Robotický vysávač 2 v 1 je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 5200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratať až 250 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, kedy kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.

VR3210_8

 

Prispôsobí sa vašej domácnosti

Robotický vysávač s mopom je vybavený dvoma hlavnými kefami (CARPET a HARDFLOOR) a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti na vysávanom povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

VR3210_9

 

Carpet kefa - na všetky povrchy

Ide o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

VR3210_10

 

HardFloor kefa - na tvrdé podlahy

Táto kefa je ideálna predovšetkým pre tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh. * *

VR3210_11

 

Automatické rozpoznanie kobercov

Funkciu Carpet turbo môžete využiť, pokiaľ máte v robote nainštalovanú carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, kedy vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zaistenie naozaj efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

VR3210_12

 

Senzor proti nárazu a pádu zo schodov

Robotický vysávač 2 v 1 je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž stien. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením. Čidlo rozpozná všetky prekážky, pred ktorými robot včas spomalí. Zároveň slúži k detekcii skla a čiernych stien, a preto si robot poradí s uprataním aj pozdĺž týchto plôch.

VR3210_13

 

Jednoduché ovládanie pomocou aplikácie alebo diaľkovým ovládačom

Robotický vysávač s mopom je možné ovládať cez aplikáciu Concept Robot, ktorá je v slovenčine a zdarma dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A pokiaľ nie ste fanúšikmi aplikácii alebo nemáte šikovný telefón, môžete ho plne ovládať tiež pomocou diaľkového ovládača.

 VR3210_14

 

Robotický vysávač 3 v 1 Concept REAL FORCE Laser VR3210 s plánovaním upratovania

Šikovná funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac sa už starať nemusíte. Robotický vysávač 2 v 1 sa v nastavený čas automaticky spustí, zaháji upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

VR3210_15

 

Automatické pokračovanie v upratovaní po dobití batérie

Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Pokiaľ sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanici, kde vyčká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

VR3210_16

 

Robotický vysávač 3 v 1 Concept REAL FORCE Laser VR3210 má kompletný režim pre upratanie celej domácnosti

Tento režim slúži pre upratovanie celej domácnosti. Robotický vysávač s mopom prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne povysáva pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

VR3210_17

 

Robotický vysávač 3 v 1 Concept REAL FORCE Laser VR3210 a zónový režim pre plánovanie upratovania v jednotlivých miestnostiach

Hlavnou prednosťou zónového režimu je, že robotický vysávač 2 v 1 nebude upratovať v celej domácnosti, ale len tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 10 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že povysáva pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napr. počas vytierania, kedy nechcete, aby vám robot nabehol na koberce. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktoré zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

VR3210_18

 

Lokálny režim pre upratovanie menších plôch

Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robot na stredný sací výkon prevedie dvojité upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom v svojej štartovacej polohe. Pre dosiahnutie starostlivejšieho upratovania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a prevedie dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

VR3210_19

 

Robotický vysávač 3 v 1 Concept REAL FORCE Laser VR3210 má tichý režim vypne všetky hlasové oznámenia

Ak nechcete, aby vás robotický vysávač s mopom rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie.

VR3210_20

 

Robotický vysávač 3 v 1 Concept REAL FORCE Laser VR3210 vhodný aj pre alergikov vďaka vysoko účinnému HEPA filtru 13

Robotický vysávač VR3210 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín.

VR3210_21

 

Ako vybrať vhodný robotický vysávač?

Robotický vysávač predstavuje skvelého pomocníka, ktorý vám dokáže ušetriť veľa času. Každá domácnosť je však iná a tiež nároky ich majiteľov sú rozdielne. Ako teda vybrať ten správny model, ktorý bude svojimi parametrami vyhovovať práve vám? To sa dozviete v našom videu.

 

* Tento režim je nastavený ako východzí spôsob vytierania, počas ktorého je nutné vypnúť vysávanie, aby sa predišlo možnému vniknutiu vody do motora.

* * Nasadením HardFloor kefy sa automaticky aktivuje režim TURBO.

 

Technické parametre:

 •     Navigačná technológia LaserTec 2.0
 •     3 v 1: VYSÁVA, VYTIERA, STERILIZUJE
 •     ROBOT HOVORÍ SLOVENSKY
 •     BLDC motor
 •     Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)
 •     Batéria LG BYD 5200 mAh - až 250 minút
 •     UVC lampa
 •     Y-wash (špeciálny spôsob vytierania pre dosiahnutie maximálne efektívnych výsledkov)
 •     TOF senzor
 •     CARPET turbo
 •     Aplikácia Concept Robot v slovenčine
 •     ROOMPLAN - rozdelenie miestnosti, druhy upratovania, zakázané zóny
 •     Total Surface
 •     3 režimy upratovania (kompletné, zónové, lokálne)
 •     3 funkcie (TURBO, DOUBLE, tichý režim)
 •     Elektronicky riadené VYTIERANIE
 •     2x vymeniteľný zásobník
 •     Kapacita prachového zásobníka: 600 ml
 •     Kapacita zásobníka 2 v 1: prachový 350 ml/na vodu 300 ml
 •     Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
 •     Plánovanie upratovania
 •     Doba nabíjania 4 - 5 hodiny
 •     Hlučnosť: 60 - 70 dB


 

Obsah balenia:

 • 1x Robotický vysávač 3 v 1 REAL FORCE Laser VR3210
 • 1x Nabíjacia stanica - dĺžka prívodného kábla 150 cm
 • 1x  CARPET hlavná kefa
 • 1x HARDFLOOR hlavná kefa
 • 1x Mopovací modul
 • 2x mopovacia textília
 • 3x HEPA filter 13 + penový filter
 • 1x Diaľkové ovládanie
 • 1x Čistiaca kefka
 • 1x Používateľsky manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače Concept
Hmotnosť: 7000 kg

Ako si vybrat správny vysávač Concept

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: