Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558

949 €
Skladom
Darčekové zabalenie
Vyprázdňovacie vrecká 3ks
Set náhradného príslušenstva
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558 s umelou inteligenciou a vyprázdňovacou stanicou, 10x výkonnejšie vysávanie a dve hlavné gumené kefy odolné voči namotávaniu vlasov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558

 

Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558 v reálnom čase identifikuje a obíde prekážky, ako napríklad napájacie káble. Do stanice Clean Base automaticky vyprázdni až 60 plných zásobníkov.
Voľba konkrétnych miestností alebo objektov na vysávanie, návrhy plánov čistenia. Vysáva až 90 minút a pokiaľ je to potrebné, automaticky sa dobije a pokračuje.

10x výkonnejšie vysávanie a dve hlavné gumené kefy odolné voči namotávaniu vlasov. Zakázané zóny a zóny čistenia, reporty Clean Map zobrazia mapu povysávaného priestoru.

Služby iServis Premium: podpora cez infolinku a riešenie reklamácií Pick & Return maximálne do 10 dní

 

Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558 na vašu domácnosť reaguje v reálnom čase

Pomocou navigácie PrecisionVision dokáže Roomba j7+ identifikovať a obísť prekážky, ako sú napájacie káble, nehody vašich domácich miláčikov, ponožky či topánky. Vďaka tomu vždy dokončí svoju prácu.

roomba-j7plus-17www.toprobot.sk


Majte kontrolu nad vysávaním

Roomba j7+ v reálnom čase identifikuje prekážky, ktoré mu stoja v ceste. Dokonca vám pošle fotku predmetu, na ktorý narazil, aby ste sa rozhodli, čo s ním má v budúcnosti urobiť. Napríklad, či ho má obísť alebo okolo neho upratať.

roomba-j7plus-2www.toprobot.sk

          

Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558 uprace po vás aj po sebe

Robotický vysávač Roomba j7+ sa sám vyprázdni do automatickej vyprázdňovacej stanice Clean Base s vreckami AllergenLock. Vrecko zachytí špinu a nečistoty za 60 dní, teda 2x dlhšie, ako tvrdia ostatní výrobcovia. Potom stačí naplnené vrecko vyhodiť do koša a založiť nové.

roomba-j7plus-4www.toprobot.sk_1

 

Rozšírená aplikácia iRobot Home s inteligentnými mapami

Cez smartfón nastavíte, ktoré miestnosti a kedy sa majú vysávať a taktiež vlastnosti vysávania. Cez report Clean Map sledujte, kde všade váš robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558 vysával. Nechýbajú štatistiky, história a push správa po ukončení vysávania.

roomba-j7plus-18www.toprobot.sk

 

Pre robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558 je vaša bezpečnosť je našou prioritou

Medzinárodný certifikát kybernetickej bezpečnosti TÜV potvrdzuje najvyššie štandardy ochrany súkromia. Zaistíme, by vaše osobné údaje zostali zabezpečené. Použijeme ich iba na zlepšenie vašich užívateľských skúseností a zvýšenie výkonu vášho robota.

roomba-j7plus-19www.toprobot.sk

 

Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558 dobije sa a pokračuje

Plne nabitá vysáva až 90 minút. Ak je to potrebné, nabije sa a pokračuje tam, kde skončila. Vďaka technológii Smart Recharge & Resume si batériu dobije len na takú úroveň, ktorú bude potrebovať na zvyšné miestnosti.

roomba-j7plus-5www.toprobot.sk

 

Čistenie podľa objektov

Dokáže rozoznať objekty v domácnosti, ako napríklad stôl so stoličkami, gauč či komodu. Môžete tak jednoducho nasmerovať Roombu upratať okolo konkrétneho objektu alebo pod ním.

roomba-j7plus-8www.toprobot.sk

 

Zakázané zóny

V aplikácii si vo vytvorenej mape domácnosti pridajte ľubovoľné miesta, ktorým sa bude robotický vysávač pri vysávaní vyhýbať. Ideálne na obchádzanie misiek pre domácich miláčikov alebo rozostavaného lega.

roomba-j7plus-9www.toprobot.sk

  

Až 10x výkonnejšie vysávanie

Vďaka 3-stupňovému systému čistenia bude váš domov vždy žiarivo čistý. Dve gumené kefy na rôzne povrchy si poradia so zvieracími chlpmi, bočná kefka pozametá okolo stien a v kútoch a 10x výkonnejšie vysávanie* vsaje aj tie najodolnejšie nečistoty a špinu.

 

Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558 vysáva všetky typy povrchov

Senzory Dirt Detect upozornia Roombu na viac znečistené miesta. Strávi tak viac času čistením týchto oblastí, až kým nebudú úplne čisté.

roomba-j7plus-6www.toprobot.sk_1

   

Vyhľadáva nečistoty

Dve špeciálne navrhnuté hlavné kefy sú gumené a odolné voči namotávaniu vlasov. Minimalizujú tak čas strávený údržbou robota a ušetria zdĺhavé odmotávanie vlasov a chlpov, ako je tomu pri štetinových kefách.

roomba-j7plus-7www.toprobot.sk

Ideálna na vysávanie zvieracích chlpov

Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558 pre účinné čistenie vďaka dvom proti sebe rotujúcim kefám. Jedna kefa nečistoty uvoľňuje a druhá ich dvíha. Vysokoúčinný filter zachytí až 99% alergénov, peľu a čiastočiek väčších ako 10 mikrometrov.

roomba-j7plus-12www.toprobot.sk

          

Bezúdržbové riešenie AeroForce

Dve špeciálne navrhnuté hlavné kefy sú gumené a odolné voči namotávaniu vlasov. Minimalizujú tak čas strávený údržbou robota a ušetria zdĺhavé odmotávanie vlasov a chlpov, ako je tomu pri štetinových kefách.

roomba-j7plus-20www.toprobot.sk

 

Neustaly prístup k novým funkciám

Pravidelnými aktualizáciami softvéru pridávame do našich robotov nové funkcie. Vďaka týmto automatickým aktualizáciám bude váš robot potom ešte inteligentnejší ako v čase, keď ste ho kupovali.

roomba-j7plus-21www.toprobot.sk

 

Dream team čistotných

Vďaka technológii Imprint Link povie robotický vysávač iRobot po skončení vysávania mopu Braava jet m6, že môže začať mopovať. Užite si úplne novú úroveň vyčistených podláh.

roomba-j7plus-10www.toprobot.sk

 

Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558 vie, kedy začať vysávať

Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558 sa prispôsobí vašim neustále sa meniacim plánom a uprace vtedy, keď ste práve preč. Začne vysávať hneď ako spozná, že ste opustili svoju domácnosť a zastaví, keď sa vrátite. Budete vidieť čistotu, ale nie čistenie.

roomba-j7plus-11www.toprobot.sk

 

Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558, ktorý plánuje dopredu

Naučí sa vaše zvyklosti pri upratovaní a navrhne plány čistenia, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Odporúča tiež veci, na ktoré by ste ani nepomysleli – napríklad intenzívnejšie čistenie počas alergickej sezóny.

roomba-j7plus-22www.toprobot.sk

 

Nedovoľte, aby špina skrížila vaše plány

Máte naponáhlo a pri odchode z domu si všimnete omrvinky pod kuchynským stolom? Stačí povedať Roombe j7+ cez aplikáciu iRobot Home alebo cez hlasového asistenta, že tam má okamžite upratať. A hotovo.

roomba-j7plus-13www.toprobot.sk

 

Umývatelný zásobník

Zásobník robota a usadený prach v ňom sa dá jednoducho očistiť opláchnutím pod tečúcou vodou.

roomba-j7plus-23www.toprobot.sk

           

 

Spoločnosť iRobot bola založená v roku 1990 s víziou uviesť prvé roboty do reálneho života. Do dnešného dňa robotické vysávače Roomba a mopy Braava zmenili život už viac ako 25 miliónom užívateľov na celom svete. Roboty iRobot pravidelne víťazia v testoch a získavajú prestížne ocenenia.

20.-30-milionov-predan∞ch-kusov-1

 

 

Špecializovaná značková predajňa iRobot v Bratislave. Navštívte nás v príjemnom prostredí. Možnosť parkovania priamo pred predajňou a školený predajca, ktorý Vám poradí je samozrejmosťou.

 

 

 

 

Nadštandardné služby iServis Premium - bližšie info najdete tu: 

 

Technické parametre:

 •     Rozmery: 33,8 x 33,9 x 8,7 cm
 •     Hmotnosť: 3,4 kg
 •     Doba nabíjania: 120 minút
 •     Filter: Vysokoúčinný filter
 •     Výdrž batérie: až 90 minút
 •     Typ batérie: Lithium Ion
 •     Objem zásobníka: 0,6 litra
 •     Typ zásobníka: umývateľný
 •     Maximálne pokrytie: 185 m2
 •     Maximálna výška prahu: 2 cm
 •     Hlučnosť: 58 dB

 

 

Obsah balenia:  

 • 1x iRobot Roomba j7+
 • 1x Clean Base nabíjacia a vyprázdňovacia stanica
 • 1x Sieťový kábel
 • 2x vrecká AllergenLock pre stanicu
 • 1x extra filter
 • 1x extra bočná kefka

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače iRobot
Hmotnosť: 3.2 kg
Funkcia mopovania: Nie
Hlučnosť: 58 dB
Maximálna pracovná plocha: 185 m²
Maximálny pracovný čas: 90 minút
Na zvieracie chlpy: Áno
Pripojiteľnosť: WiFi
Typ filtrácie: Hepa filter
Typ navigácie: Kamerova
Typ podlahy: Na koberce
Virtuálna zábrana: V aplikáci
Vyprázdňovacia stanica: Áno
Výška robota: 8,7 cm
Délka: 335 mm
Šířka: 335 mm
Výška: 93 mm

iRobot j7+ predstavenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: