Robotické vysávače iRobot

Inovatívne robotické vysávače iRobot prinášajú do domácností komfort pri upratovaní už od roku 1990. Značka venuje nemalé úsilie neustálemu hľadaniu spôsobov, ktoré umožňujú používateľom získať viac času pre seba, starať sa nemusíte dokonca ani o vyprázdňovanie zbernej nádoby vysávača. Vybrať si môžete robotické vysávače s mopom aj bez neho.

#SHOW_MORE#

Robotické vysávače iRobot sú na trhu už viac ako 30 rokov

Spoločnosť iRobot založená v roku 1990 si dala od svojich začiatkov za cieľ premeniť bežný vysávač na praktického robota, ktorý sa postará o upratovanie bez asistencie. Neustále inovácie jej produktov prinášajú do domácností čistotu a pohodlie. O tom, že jej snaha prináša viditeľné výsledky, hovoria nielen spokojní zákazníci, ale aj ocenenia robotických vysávačov Roomba® a mopov Braava®. Vybrať si ich môžete aj v našom e-shope.

Robotické vysávače iRobot povysávajú účinne za vás

Značka iRobot prináša čistotu do domácností prostredníctvom patentovaných technológií, ktoré využívajú aj jednotlivé modely robotických vysávačov. V našej ponuke sú vám k dispozícii robotické vysávače iRobot Roomba® aj kombinované modely s funkciou mopovania iRobot Roomba ComboTM.

1096x190_j7-toprobot.sk

Patentované kefy

Čistú podlahu v celej domácnosti môžete mať s robotickým vysávačom iRobot bez toho, aby ste museli upratovať. Patentované rotačné gumené kefy dokážu povysávať podlahu bez zamotávania vlasov. Bočné kefky sa postarajú o poriadok na okrajoch miestnosti a v rohoch.

Obávať sa nemusíte ani toho, že na podlahe zostanú zachytené zvieracie chlpy. Hlavné kefy rotujú proti sebe, jedna z nich nečistoty z podlahy uvoľní a druhá nasmeruje do zbernej nádoby.

robotické vysávače iRobot

Aj na viac znečistené miesta

Rozsypané omrvinky, piesok z ihriska či iné nečistoty identifikuje iRobot Roomba® pomocou senzorov Dirt Detect. Po detekcii neporiadku zostane robotický vysávač na mieste, až kým nebude celkom čisté.

Detekcia objektov, stiesnených priestorov aj schodov

Robotické vysávače iRobot využívajú navigáciu PrecisionVision, ktorá im umožňuje identifikovať prekážky. Ak zostali na podlahe hračky, napájací kábel alebo iné predmety, jednoducho ich obídu a ďalej pokračujú v upratovaní.

Obávať sa nemusíte ani zaseknutia vysávača na miestach, kam sa nezmestí. Ak zistí takéto priestory pod nábytkom či na zúžených miestach, zastaví sa a začne cúvať. Robotické vysávače iRobot Roomba® disponujú tiež senzormi na spoľahlivé rozpoznanie voľného priestoru pod sebou. Vyhnú sa tak možnosti pádu zo schodov.

robotické vysávače iRobot

Účinný filter

V robotických vysávačoch iRobot nájdete vysokoúčinné filtre AeroForce, ktoré dokážu zachytiť mikročastice prachu, peľ a iné alergény. Vzduch, ktorý sa vráti späť do miestnosti, tak bude zbavený až 99,9 % častíc. Vysávače iRobot preto môžu bez obáv používať aj alergici.

Robotické vysávače iRobot s automatickým vysypávaním nečistôt

iRobot Roomba® sa postará o všetok neporiadok, dokáže dokonca sám vysypať aj zbernú nádobu. Bez toho, aby ste sa museli dotýkať prachu a povysávanej špiny, sa vyprázdni do vyprázdňovacej stanice. Potrebné z nej bude len približne raz za 2 mesiace vybrať vrecko a vymeniť ho za nové.

Po dobití pokračuje v práci

Ak upratovanie trvá dlhšie, ako je maximálna výdrž batérie, robotický vysávač iRobot Roomba® sa sám vráti na miesto a počká, kým sa nabije. Potom pokračuje tam, kde pred tým skončil. Celá domácnosť tak bude dokonale uprataná. Nemusíte pritom ani čakať do úplného nabitia. K dispozícii sú aj modely s technológiou Smart Recharge & Resume. Tá zabezpečí, že sa batéria dobije len na takú úroveň, ktorá je potrebná na zostávajúce miestnosti.

Značka iRobot používa vo svojich produktoch lítiové batérie s vysokou kapacitou a dlhou životnosťou. Vysávač preto môžete nechávať v zapnutej nabíjačke a sám si bude udržiavať kapacitu batérie na ideálnej úrovni nabitia.

robotické vysávače iRobot

Ovládanie a sledovanie pri práci cez aplikáciu

Ovládať iRobot Roomba® môžete aj pohodlne z gauča, terasy alebo z práce. Cez aplikáciu v smartfóne mu môžete zadávať príkazy na diaľku, moderné technológie vám umožnia vytvoriť až do 10 máp upratovania. Robotický vysávač iRobot Roomba® môže povysávať len miestnosti, ktoré zadáte, vybrať sa dá tiež spôsob vysávania. Zároveň sledujete, čo je už upratané a čo nie.

Informovaní budete tiež o ukončení práce. V prípade stretu s prekážkou, ktorá sa na danom mieste bežne nevyskytuje, vám vysávač pošle fotografiu, aby ste mohli rozhodnúť, či má okolo nej v budúcnosti len prejsť alebo okolo nej upratovať.

robotické vysávače iRobot

Čistí tam, kde to práve potrebujete

Vysávač iRobot Roomba® dokáže rozpoznať jednotlivé objekty vo vašej domácnosti. Potrebujete upratať okolo sedačky? Alebo je pod kuchynským stolom po večeri kopec odrobiniek? Jednoducho ho tam nasmerujete a o chvíľu budete mať čisto.

Zadať je možné aj zakázané zóny

Miesta, ktoré chcete, aby vysávač pri upratovaní vynechať, zadáte do vytvorenej mapy domácnosti v aplikácii. Robotický vysávač iRobot Roomba® bude vedieť, že musí tieto zakázané zóny obchádzať. Nemusíte sa tak obávať, že, napríklad, povysáva drobné kocky LEGA v detskej izbe.

Kombinované robotické vysávače iRobot s mopom

Aby ste mali podlahu nielen povysávanú, ale aj vytretú, vybrať si môžete robotické vysávače iRobot s mopom. Robotický vysávač 2v1 disponuje mopovacím systémom, ktorý udrží čistiacu utierku stále čistú. Výrobca myslel aj na domácnosti, v ktorých je viacero typov podláh. Keď vysávač s mopom narazí na koberec, utierka sa nadvihne.

robotické vysávač iRobot

Nanášanie vody pomocou trysky

Robotické vysávače 2v1 sú vybavené nádržkou, z ktorej je počas upratovania jemne rozstrekovaná voda. Nanášanie vody je rovnomerné, aby nedochádzalo k nadmernému zamočeniu podlahy. Značka iRobot nezabudla ani na ochranu nábytku a stien — senzory zariadení dokážu rozoznať, kam vodu striekať nemajú.

Príslušenstvo na robotické vysávače iRobot Roomba®

Vrecká do základne Clean Base, náhradné batérie, bočné aj hlavné kefky. Na starostlivosť o čistotu vo vašej domácnosti nájdete v našej ponuke aj príslušenstvo na robotické vysávače iRobot Roomba®. K dispozícii sú tiež náhradné filtre a virtuálne steny, ktoré vytýčia vysávačom hranice upratovania.

Najpredávanejšie

9 položiek celkom
Roomba i817840 1
Novinka
599 €

Zefektívnite upratovanie pomocou jediného zariadenia. Môžete len vysávať s klasickým zberným košom alebo pripojiť zberný kôš Roomba Combo® ktorý umožňuje kombinované upratovanie.

9698
Roomba i857840 1
Novinka
799 €

Zefektívnite upratovanie pomocou jediného zariadenia. Môžete len vysávať s klasickým zberným košom alebo pripojiť zberný kôš Roomba Combo® ktorý umožňuje kombinované upratovanie.

9697
foto 9569
Akcia
649 € –27 %
469 €

Robotický vysávač iRobot Roomba i3+ 3558, 3-stupňový systém čistenia, nečistoty a prach zo zásobníka presunie do vreciek AllergenLock™, senzory Dirt Detect™

5060629987309
foto 9730
459 €

Robotický vysávač iRobot Roomba i5 i5158 Výdrž batérie 75 minút, vysokoúčinný filter, maximálne pokrytie 185 m2, Líthium-iónová batéria, max. výška prahu 2 cmUpratuje...

9626
foto 9569
699 €

Robotický vysávač iRobot Roomba i5+ i5658 3-stupňový systém čistenia, nečistoty a prach zo zásobníka presunie do vreciek AllergenLock™Upratuje konkrétne miestnostiVie...

9625
foto 8635
599 €

Robotický vysávač iRobot Roomba i7 7158 automaticky sa dobije a pokračuje kde skončil. 75 minút vysávania, aplikácia iRobot Home pre zvolenie si miestnosti upratovania,...

7158
Robotický vysávač iRobot Roomba i7+ 7558
899 €

Robotický vysávač iRobot Roomba i7+ 7558 do stanice Clean Base vyprázdni až 30 zásobníkov, automaticky sa dobije a pokračuje kde skončil, 75 minút vysávania, aplikácia iRobot...

7558
foto 9651
699 €

Robotický vysávač iRobot Roomba j7 7158 s umelou inteligenciou, 10x výkonnejšie vysávanie a dve hlavné gumené kefy odolné voči namotávaniu vlasov.

9587
foto 9675
949 €

Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ 7558 s umelou inteligenciou a vyprázdňovacou stanicou, 10x výkonnejšie vysávanie a dve hlavné gumené kefy odolné voči namotávaniu vlasov.

9586