Robotický vysávač ETA Twins 6240 90000

Akcia
Značka: ETA
599 € –25 % 449 €
Skladom
Vrecko do stanice Cleanbase
Môžeme doručiť do:
19.4.2024

Robotický vysávač ETA Twins 6240 90000 povýši upratovanie domácnosti na vyššiu úroveň a nechajte celú prácu na vysávač! Výkonný robotický vysávač ETA Twins sa postará o vysávanie aj umývanie a prach a nečistoty sám aj vysype do zberného vrecka. Na vysávanie tak môžete zabudnúť aj na niekoľko týždňov

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač ETA Twins 6240 90000

 

Povýšte upratovanie domácnosti na vyššiu úroveň a nechajte celú prácu na robotický vysávač ETA Twins 6240 90000! Výkonný robotický vysávač ETA Twins sa postará o vysávanie aj umývanie a prach a nečistoty sám aj vysype do zberného vrecka. Na vysávanie tak môžete zabudnúť aj na niekoľko týždňov.
Výkonný digitálny motor zaisťuje vysoký sací výkon, extra dlhú životnosť a 14,4V Li-ion akumulátor vysávaču zapožičiava výdrž až 230 minút!

eta-twins-26www.toprobot.sk

  

 


Špecializovaná značková predajňa s robotickou technikou v Bratislave. Navštívte nás v príjemnom prostredí.
Možnosť
parkovania priamo pred predajňou a školený predajca, ktorý Vám poradí je samozrejmosťou.

 

 

 

Robotický vysávač ETA Twins 6240 90000 má dokonalú orientáciu v priestore

Robotický vysávač ETA Twins 6240 90000 u vás bude ako doma. Dokonalejšia ToF laserová navigácia umožňuje presnejší výpočet vzdialenosti od ostatných predmetov, nemusíte sa tak báť otlčeného nábytku či poškodenia robota. Laserovú navigáciu dopĺňa 24 infračervených senzorov s ANTI-COLLISION systémom, vysávač sa tak pohybuje precíznejšie a upratovanie je efektívnejšie. S výškou 9,6 cm zvládne navyše ETA Twins upratovanie aj pod nižším nábytkom. 

eta-twins-17www.toprobot.sk

 

Samozrejmosťou je vytvorenie mapy vysávaného priestoru, ktorú si ETA Twins uloží do pamäte. Celú vašu domácnosť si navyše rozčlení na jednotlivé miestnosti, ktoré si môžete pomenovať podľa svojich potrieb. Vysávač potom môžete poslať napr. iba do spálne alebo do detskej izby. Prechodové lišty a prahy prechádza až do výšky 1,5 cm, nemusíte sa tak báť zaseknutia.

 eta-twins-23www.toprobot.skUpratovanie spolu s konkrétnym režimom si môžete naplánovať aj dopredu, na konkrétny deň a čas. Vysávač ETA Twins môžete ovládať aj vzdialene, napr. z kancelárie či na ceste domov. Po príchode na vás tak bude čakať uprataný domov a žiadna nečakaná návšteva vás už neprekvapí. V aplikácii ETA SMART môžete sledovať aktuálny pohyb vysávača, vrátane histórie upratovania. 

 

Robotický vysávač ETA Twins 6240 90000 s viacposchodovým mapovaním priestoru

Robotický vysávač je ideálnym riešením pre viacposchodové domy. Počas vysávania si ukladá mapy do histórie upratovania, z ktorej si potom v aplikácii môžete vybrať tú, kam práve vysávač máte v pláne poslať.

Počet máp v histórii nie je obmedzený. Pre každé poschodie si samozrejme môžete nastaviť vlastné zakázané zóny a virtuálne múry, rovnako ako rôzne režimy upratovania.

eta-twins-25www.toprobot.sk

 

Nechajte upratovanie na profesionáloch

Inteligentný robotický vysávač ETA Twins sa postará nielen o kompletné vysávanie a umývanie priestoru, po uprataní sa sám vráti do nabíjacej stanice a nečistoty z nádoby odsaje behom niekoľkých sekúnd do vrecka na prach v zbernej nádobe. Vrecko na prach má objem až 3 l, vysávač sa tak dokáže sám vyprázdniť viac než 10x! Rozlúčte sa s nepríjemným a nehygienickým vysypávaním nádoby na nečistoty a nechajte to na profesionáloch.

 

Ovládanie vysávača je pohodlné a intuitívne. Vybrať si môžete rovno zo 4 režimov upratovania. Automatický režim slúži k systematickému upratovaniu celého priestoru. ETA Twins si dostupný priestor rozčlení na segmenty a po skončení upratovania sám vyhľadá nabíjaciu stanicu. V rámci lokálneho upratovania sa vysávač zapne na maximálny výkon a uprace priestor 1,8 x 1,8 m. Tento režim sa hodí na upratovanie menšieho neporiadku po deťoch alebo po varení. Oba tieto režimy je možné využívať aj bez chytrej aplikácie.

 

Aplikácia ETA SMART však rozširuje použitie vysávača ešte o zónové upratovanie a upratovanie miestnosti. V rámci zónového upratovania si v aplikácii môžete vytvoriť zóny, ktoré môžete ľubovoľne posúvať či meniť ich veľkosť. Vysávač potom uprace všetky zvolené zóny. Ak chcete upratať iba určitú miestnosť, stačí si vybrať v aplikácii a nechať robot robiť svoju prácu.

 

Krehké dekorácie či misky s jedlom vašich chlpatých maznáčikov môžete pred vysávačom ochrániť pomocou zakázaných zón či virtuálnych stien, ktorých si môžete vytvoriť až 15. Tieto zóny môžete ľubovoľne vytvárať, presúvať či mazať presne podľa aktuálnej situácie. Vysávač do týchto miest bude mať jednoducho prístup zakázaný.

eta-twins-24www.toprobot.sk

 

Robotický vysávač ETA Twins 6240 90000 zvláda mopovanie na jednotku

Okrem kompletného povysávania celého domu či bytu ETA Twins navyše aj podlahy poumýva. Špeciálny štýl umývania v tvare Y simuluje ručné umývanie a zaručuje tak dôkladnejšie upratanie. V aplikácii si vďaka funkcii elektronického mopovania môžete zvoliť jeho intenzitu, na výber máte zo 4 úrovní. So zásobníkom na vodu o objeme 300 ml zvládne ETA Twins umyť až 40 m2. 

eta-twins-18www.toprobot.sk

 

Technické parametre:

 • Podpora 2,4 GHz Wi-Fi sieť
 • Operačné systémy Android 4.1 a vyššie, iOS 9.0 a vyššie
 • Aplikácia ETA SMART zadarmo na stiahnutie z Google Play alebo App Store
 • Hlučnosť 73 dB
 • Objem prachového vrecka alebo nádoby 3 l
 • Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
 • Výška 10 cm
 • Mopovanie Áno
 • Použitie robotický vysávač s mopom
 • Mobilná aplikácia Áno
 • Doba prevádzky na jedno nabitie až 230 min
 • Typ navigácie Laserová navigácia
 • Druh podlahy na tvrdé podlahy
 • Druh podlahy na koberce
 • Plánovanie upratovania Áno
 • Rozoznávanie prekážok bezdotykové


 

Príslušenstvo

Hybridná kefa z lamiel a štetín je vhodná na upratovanie všetkých typov tvrdých podláh, ale aj kobercov s výškou vlasu do 1 cm. Môžete ju však bezpečne využiť aj na mopovanie. Na efektívnejší zber prachu na kobercoch a tvrdých podlahách využijete aj rotačnú kefu s Floating systémom, ktorá sa prispôsobí každému povrchu a dokonale tak k nemu priľne. O efektívne upratovanie pozdĺž stien sa postará postranná kefka, ktorá vymetie prach a nečistoty.

eta-twins-14www.toprobot.sk_1

Obsah balenia:

 • 1x Robotický vysávač  ETA Twins 6240 90000
 • 1x Nabíjacia samovyprázdňovacia stanica
 • 1x Napájací adaptér 100-240 V (AC) / 24 V (DC) 630 mA
 • 1x Nadstavec na mopovanie
 • 1x mopovacia textília
 • 1x Čistiaca sada (nástroj na čistenie, skrutkovač)

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače ETA
Hmotnosť: 3.2 kg
Funkcia mopovania: Áno
Hlučnosť: 73 dB
Maximálna pracovná plocha: 300 m²
Maximálny pracovný čas: 230 minút
Na zvieracie chlpy: Áno
Pripojiteľnosť: WiFi
Typ navigácie: Laserova
Typ podlahy: Na podlahy aj koberce
Virtuálna zábrana: V aplikáci
Vyprázdňovacia stanica: Áno
Výška robota: 10 cm

ETA Twins 6240 90000 predstavenie

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PH Avatar autora | 12.4.2023
Robot šlape ako hodinky a perfektne upratuje. Sme radi že sme si vybrali ETU , za tu cenu je to velmi dobrý robot.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: