Robotický vysávač Hobot LEGEE D8

Novinka
Značka: HOBOT
659 €
Skladom
Darčekové zabalenie
Čistiaci prostriedok do mopu
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
HOBOT LEGEE D8 je robotický vysávač s duálnym vysávaním bez namotania nečistôt a vstavaným ECO kompaktorom, vďaka ktorému nádobka pojme 5x viac nečistôt. Plochý kmitajúci mop s antibakteriálnou úpravou a 4 trysky s inteligentnou kontrolou dávkovania vody dokonale vytrú podlahu

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač Hobot LEGEE D8

 

HOBOT LEGEE D8 je robotický vysávač s duálnym vysávaním bez namotania nečistôt a vstavaným ECO kompaktorom, vďaka ktorému nádobka pojme 5x viac nečistôt. Plochý kmitajúci mop s antibakteriálnou úpravou a 4 trysky s inteligentnou kontrolou dávkovania vody dokonale vytrú podlahu. Pre presnú a rýchlu orientáciu v priestore LEGEE D8 využíva laserovú navigáciu LEGEE® SLAM. Pomocou aplikácie v slovenčine môžete sledovať upratovanie v reálnom čase, uložiť až 5 máp do pamäte, vytvárať virtuálne bariéry a vybrať si jeden z 8 talentových režimov upratovania. LEGEE D8 je kompatibilný s umývacou stanicou LEGEE LuLu.

 legeeD8-001a
 

 

Špecializovaná značková predajňa s robotickou technikou v Bratislave. Navštívte nás v príjemnom prostredí.
Možnosť
parkovania priamo pred predajňou a školený predajca, ktorý Vám poradí je samozrejmosťou.

 

 

Vlastnosti:

 •     Laserová navigácia LEGEE® SLAM
 •     Metóda čistenia Tangless Suction 4v1
 •     WiFi pripojenie 2.4G / 5G / Hotspot
 •     LDS Lidar, Encoder, Gyro, E-compass
 •     ECO kompaktor v prachovej nádobke
 •     Aplikácia v slovenskom jazyku
 •     Hlasový sprievodca v slovenčine
 •     Možnosť uloženia až 5 máp do pamäte
 •     Rozvrhnutie izieb na zóny
 •     Virtuálne bariéry a zakázané oblasti
 •     Mapa upratovania v reálnom čase
 •     Talent Clean 8 režimov upratovania
 •     Plánovač upratovania
 •     Kontrola dávkovania vody „Smart Spray“
 •     Šikovný zdvíhací mop
 •     Kmitajúci mop, 4 trysky
 •     Mop s antibakteriálnou úpravou s iónmi striebra
 •     Batéria Li-ion 4900 mAh
 •     Nádobka na vodu 320 ml
 •     Prachová nádobka 500 ml
 •     BLDC sací motor s výkonom 5000 Pa
 •     Podporuje Google Assistant, Siri, Alexa
 •     Kompatibilný s LEGEE LuLu

 

ECO kompaktor ™

Vstavaný ECO kompaktor v prachovej nádobke stlačí nasaté nečistoty čím sa 5x zvýši kapacita prachovej nádobky. Pri automatickom stláčaní dochádza k očisteniu cartridge filtra a zaistí sa tak výkonné sanie po celú dobu upratovania podláh. Vďaka stlačeniu nečistôt v nádobke dochádza pri následnom vyprázdňovaní stlačeného odpadu k nižšiemu uvoľňovaniu častíc prachu do miestnosti.

legeeD8-text-002

 

Tangless™ Suction 5000Pa výkonné sanie

Výkonné sanie Tangless™ s výkonom 5000Pa vysaje z podlahy 82% nečistôt pred hlavnou kefou ako vlasy, zvieracie chlpy a prach, ktoré zabránia ich namotaniu do hlavnej kefy. Zostávajúce nečistoty vysaje z podláh hlavnú kefu so zadným nasávaním.

legeeD8-text-003

 

Vylepšené vytieranie podláh

Pri vytieraní hladkých podláh LEGEE D8 pritláča kmitajúci mop k podlahe silou 800 g, aby podlahy precízne nielen vysal, ale aj vytrel špeciálnym mopom z jemného mikrovlákna. Mop kmitá rýchlosťou 1300 kmitov za minútu.

legeeD8-text-004

 

Čistenie podláh 4v1

Výkonné predné sanie robotického vysávača LEGEE D8 vysaje všetky väčšie nečistoty, vlasy a zvieracie chlpy. Špeciálna hlavná kefa so zadným nasávaním precízne vysaje nečistoty z hladkých podláh aj kobercov. 4 špeciálne trysky dávkujú vodu na upratovanú podlahu a mop zotrie a vyleští podlahu. Mop sa pri upratovaní kobercov automaticky nadvihne 7 mm nad koberec.

legeeD8-text-005

 

Šikovný zdvíhací mop

Šikovný zdvíhací mop sa môže zdvihnúť až 7 mm nad podlahu. LEGEE D8 tak zvládne naraz vysať a vytrieť hladké podlahy a pri prejdení na koberec jednoducho nadvihne mop, zvýši sanie a vysaje aj koberec. Po návrate na hladkú podlahu sa šikovný mop vráti späť na podlahu. LEGEE D8 si poradí s rôznymi prekážkami v domácnosti a dokáže prekonať nerovnosti až 20 mm, pričom vám umožní rozhodnúť sa, kedy nerovnosti prekonať a kedy nie. Prevezmite úplnú kontrolu nad upratovaním podláh vašej domácnosti.

legeeD8-text-006

 

Mop s antibakteriálnou úpravou a iónmi striebra

LEGEE D8 využíva špeciálny mop kombinovaný z jemného a hrubého mikrovlákna s antibakteriálnou úpravou a iónmi striebra. Mop tak lepšie odolá baktériám a zápachu.

legeeD8-text-007

 

Hĺbkové čistenie kefou Brushroll

Špeciálna hlavná kefa Brushroll účinne odstráni nečistoty z hladkých podláh aj kobercov a výkonné sanie umiestnené pod kefou nasaje všetko do prachovej nádobky.

 legeeD8-text-008

 

Dizajn v tvare D umožňuje ľahký úklid v rohoch

Dizajn LEGEE v tvare D umožňuje, aby sa dobre vošiel do rohov. Bočný kartáček presahuje telo o 4 cm a dosiahne tak do úzkych priestorov pod nábytkom a precízne vymetie okraje podlž steny. Gumová stierka odstráni nečistoty z bočného kartáčku a zabezpečí ich vysatie do prachovej nádobky.

legeeD8-text-009

 

AI Smart Spray – 4 trysky

Šikovný systém AI Smart Spray umožňuje LEGEE D8 dávkovať štyrmi tryskami na čistenú podlahu správne množstvo vody, ktoré rozpustí škvrny a nečistoty, a zároveň jej nie je toľko, aby za robotickým mopom LEGEE zostali vodné stopy na podlahe.

legeeD8-text-010

 

Plochý mop s kmitavým pohybom

LEGEE D8 s jedným veľkým kmitajúcim mopom vytiera nečistoty postupne od prednej časti mopu, a preto je podlaha po upratovaní LEGEE bez stôp a škvŕn. U iných robotov s otáčajúcimi sa okrúhlymi utierkami dochádza k zanechaniu stôp na podlahe v priestore medzi rotujúcimi mopmi po krátkom čase upratovania.

 legeeD8-text-011

 

LEGEE aplikácie

LEGEE D8 môžete komfortne ovládať pomocou aplikácie v slovenskom jazyku, sledovať upratovanie v reálnom čase, plánovať upratovanie, uložiť až 5 máp do pamäte, vytvárať virtuálne bariéry a zakázané oblasti. Môžete editovať inteligentné rozvrhnutie izieb a vybrať si jeden z 8 talentových režimov upratovania. Umožňuje aktualizáciu firmware LEGEE pomocou technológie OTA. Aplikácia je k dispozícii pre iOS a Android zadarmo.

legeeD8-text-012

 

Talent Clean™

Na dosiahnutie ešte lepších výsledkov pri upratovaní rôznych typov podláh je v aplikácii možnosť vybrať niektorý zo siedmich prednastavených upratovacích módov a jedného individuálneho nastavenia.

 •  Standard Mód
 •  Power Suction Mód
 •  Deep Cleaning Mód
 •  Stain Mód
 •  Eco Mód
 •  Tangless Mód
 •  Dry Sweep Mód
 •  Customized Mód

 legeeD8-text-013

              

 • Standard Mód

Neviete, ktorý režim vybrať? Štandard mód je vhodný na bežné upratovanie akýchkoľvek podláh.

 legeeD8-text-014-1024x682

 

 • Power Suction Mód

 Mód Power Suction využíva maximálny sací výkon v kombinácii s vyššou rýchlosťou hlavnej kefy. Vďaka tomu LEGEE odstráni malé aj veľké nečistoty.

 legeeD8-text-015-1024x683

 

 • Deep Cleaning Mód

 Je čas dať vašej podlahe a kobercom hĺbkové vyčistenie. Hlavná kefa sa otáča vysokou rýchlosťou a odstráni aj zašliapaný prach a nečistoty z kobercov alebo dlažby.

 legeeD8-text-016-1024x683

 

 • Stain Mód

Exkluzívny patent HOBOT. Režim na odolné, staré škvrny. LEGEE rozdelí plochu na časti 1,5 m × 1,5 ma postrieka veľkým množstvom vody, aby sa škvrny rozpustili. Potom vykoná druhé upratovanie, aby vytieral a absorboval rozpustené škvrny.

legeeD8-text-017-1024x683

 

 

 • Eco Mód

Mód ECO zaistí každodenné bežné upratovanie podláh zníženým sacím výkonom a nižšou rýchlosťou hlavnej kefy, vďaka čomu šetrí energiu a zároveň je upratovanie tichšie.

legeeD8-text-018-1024x683

 

 • Tangless Mód

Keď je na podlahe veľa vlasov alebo v období pĺznutia vašich chlpatých maznáčikov, LEGEE všetko vysaje výkonným predným nasávaním a zabráni namotaniu nečistôt do hlavnej kefy.

legeeD8-text-019-1024x683

 

 • Dry Sweep Mód

Mód Dry Sweep sa bude hodiť, ak máte podlahy z tvrdého dreva, ktoré sú citlivé na vlhkosť. Dávkovanie vody je deaktivované, mop sa zdvihne nad podlahu a sací výkon sa zvýši súbežne so spomalením pohybu LEGEE po podlahe. Podlaha je dokonale vysatá a vyčistená.

legeeD8-text-020-1024x683

 

 • Customized Mód

Či už máte iné preferencie alebo ste jednoducho zvedaví, popustite uzdu svojej kreativite a prispôsobte režim upratovania vašim potrebám. Preskúmajte všetky možné kombinácie a vytvorte si svoj vlastný režim upratovania podláh.

legeeD8-text-021-1024x683

 

Rýchle mapovanie na prvý pohľad

LEGEE krátko navštívi všetky miestnosti vo vašom dome a nakreslí mapu. LEGEE D8 využíva presnú lokalizáciu a mapovanie pomocou lasera. Pokročilá navigácia LEGEE SLAM kombinuje päť vyspelých technológií a meria, vyhodnocuje a optimalizuje cestu upratovania pomocou LDS LiDAR, Encoder, Gyro a E-kompas. Upratovanie prebieha systematicky a maximálne efektívne bez zbytočného zdržiavania. Navyše je vybavený systémom FDS (Fixed Distance Sensors) na detekciu malých prekážok pred alebo pozdĺž stien a senzory proti pádu zo schodov v prednej a zadnej časti robota.

legeeD8-text-022

 

Uloženie 5 máp

Robotický vysávač LEGEE D8 si môže zapamätať až 5 máp upratovania a mapy sú uložené do pamäte. Uložené mapy použijete, ak robot LEGEE D8 upratuje iné poschodie v dome. LEGEE D8 si kompletne namapuje váš domov a automaticky rozvrhne jednotlivé miestnosti, ktoré potom môžete v mape upraviť, rozdeliť, zjednotiť, pomenovať a nastaviť pre nich rôzne režimy upratovania.

legeeD8-text-023

 

Upratovanie určeného priestoru

Pomocou aplikácie môžete určiť akékoľvek miesto na mape, ktoré je aktuálne viac znečistené. LEGEE upratá práve toto určené miesto a nie je nutné upratovať celú miestnosť.

legeeD8-text-023b

 

Zakázané oblasti a virtuálne bariéry

Definujte a kontrolujte zakázané oblasti na mape a LEGEE D8 takto vyznačené miesta nebude upratovať.

legeeD8-text-024a

 

Nastavenie prekonania prekážok

Jednoducho zapnite alebo vypnite nastavenie prekonania prekážok/nerovností na podlahe.

legeeD8-text-024

 

Záclonová zóna

Nastavte záclonovú zónu tak, aby LEGEE nevynechal žiadny kút pod závesmi, záclonami či prikrývkou pohovky.

legeeD8-text-025

 

Inteligentné dobíjanie a dokončenie upratovania

Keď je batéria takmer vybitá, LEGEE sa automaticky vráti do nabíjacej základne, odhadne požadovanú kapacitu batérie pre zostávajúcu oblasť upratovania a po dostatočnom nabití batérie dokončí upratovanie.

legeeD8-text-026

 

Ovládanie hlasom a kreatívny hlas

Prostredníctvom hlasových asistentov Google Assistant, Siri alebo Amazon Alexa môžete ovládať LEGEE, ktorý za vás bude upratovať podlahy. Kedykoľvek a odkiaľkoľvek budete chcieť... bez toho, aby ste pohli prstom! Hrajte sa s kreativitou a prispôsobte sa LEGEE D8 nahradením východiskových hlasových pokynov hlasom a výrazom, ktorý sa vám páči. LEGEE D8 tak okamžite splynie s vašim životom a domácnostou a prinesie viac zábavy a interakcií medzi členmi rodiny.

 legeeD8-text-029

 

Plánovač upratovania

V plánovači upratovania môžete naplánovať upratovanie na každý deň v týždni alebo iba niektoré dni a LEGEE D8 vyjde v naplánovaný čas a upratá jedným z vybraných Talentových režimov.

 legeeD8-text-030

 

Easy Link – jednoduché pripojenie

LEGEE môže ukladať a automaticky prepínať medzi 3 uloženými sadami WiFi sietí, k dispozícii je aj šírka pásma 5 GHz a 2,4 GHz pre efektívnejšie a stabilnejšie pripojenie! Ak nie je k dispozícii Wi-Fi, použite na pripojenie Hotspot. LEGEE môžete ľahko pripojiť k svojmu smartfónu cez Hotspot.

legeeD8-text-031

 

Špecifikácie HOBOT LEGEE D8:

 •     Model: HOBOT LEGEE D8
 •     Farba: Biela
 •     Rozmery: 340 x 339 x 97,5 mm
 •     Váha: 3,2 kg
 •     Hlučnosť: 63 dB
 •     Navigácia: LEGEE® SLAM LiDAR
 •     Senzory: LiDAR (LDS), Encoder, Gyro, E-compas, IR
 •     Čistiaci systém: Tangless Suctin 4v1
 •     Sací výkon: 5000Pa
 •     Sací motor: Nidec Brushless DC Motor
 •     AI Smart Spray: 4 x tryska
 •     Rýchlosť kmitania mopu: Max.1300 krát/min.
 •     Prítlak mopov: 800 g
 •     Detská poistka: áno
 •     Senzory proti pádu: 2x predné / 2x zadné
 •     Objem prachové nádobky: 500 ml
 •     Objem zásobníku na vodu: 320 ml
 •     Batéria: Li-ion 4900 mAh
 •     Filter: Sieťovaný, HEPA filter
 •     Wifi pripojenie: 2.4G / 5G / Hotspot
 •     Aplikácia: Android / iOS Multijazyčná
 •     Režimy upratovania: 8 Talentových upratovaní
 •     Mapa v reálnom čase: Áno
 •     Inteligentné rozloženie izieb: Áno
 •     Virtuálne bariéry / zakázané oblasti / záclonová zóna: Áno
 •     Upratovanie kobercov: áno, do výšky vlasu 2 cm
 •     Nie je určený na upratovanie plyšu a kobercov z umelej trávy
 •     Podporuje: Google Assistant / Siri / Amazon Alexa
 •     Voliteľne: kompatibilný s čistiacou stanicou LEGEE LuLu

 

Obsah balenia:  legeeD8-004

 •     1x LEGEE D8 robotický vysávač
 •     1x nabíjacia základňa
 •     1x AC adaptér
 •     1x plniaca fľaša na vodu
 •     1x bočná kefka
 •     1x HEPA filter
 •     1x čistiaca kefka
 •     1x mopy z mikrovlákna
 •     1x návod na obsluhu

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače Hobot
Hmotnosť: 3.2 kg
Funkcia mopovania: Áno
Hlučnosť: 63 dB
Maximálna pracovná plocha: 200 m²
Maximálny pracovný čas: 150 minút
Pripojiteľnosť: WiFi
Typ filtrácie: Hepa filter
Typ navigácie: Laserova
Typ podlahy: Na podlahy aj koberce
Veľkosť nádobky na vodu: 320 ml
Virtuálna zábrana: V aplikáci
Výška robota: 9,8 cm
Délka: 340 mm
Šířka: 330 mm
Výška: 95 mm

Predstavenie Legee D8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: