Robotický vysávač Hobot LEGEE D7

Tip
Značka: HOBOT
639 €
Skladom
Darčekové zabalenie
Čistiaci prostriedok do mopu
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Robotický vysávač Hobot LEGEE D7 s laserovou navigáciou
HOBOT LEGEE D7 je robotický vysávač a mop s duálnym vysávaním bez namotania nečistôt a chytrým zdvíhacím mopom

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač Hobot LEGEE D7

Robotický vysávač Hobot LEGEE D7 je robotický vysávač a mop s duálnym vysávaním bez namotania nečistôt, chytrým zdvíhacím mopom a laserovou navigáciou. Precízne a komplexne uprace všetky druhy podláh v jednom kroku. Hladké podlahy vysáva a súbežne vytrie. Koberce vysáva vysokým sacím výkonom a zároveň nadvihne mop  nad koberec. Pre presnú a rýchlu orientáciu v priestore LEGEE D7 využíva laserovou navigáciu LEGEE® SLAM. Pomocou aplikácie môžete sledovať upratovanie v reálnom čase, uložiť až 5 máp do pamäti, vytvárať virtuálne bariéry a zakázané oblasti. Môžete editovať inteligentní rozvrhnutie izieb a vybrať si jeden z 8 talentových režimov upratovania. Dokonalé upratovanie zaistí výkonné predné vysávanie špeciálne hlavná kefa so zadným nasávaním, chytrý zdvíhací mop, 4 trysky s presným rozstrekom a inteligentní kontrolou dávkovania vody a výkonný BLDC sací motor s výkonom 2700 Pa. Robotický vysávač LEGEE D7 je napájaný kvalitnou Li-ion batériou 4900 mAh a v prípade vybitia batérie sa dôjde nabiť, a potom pokračuje od miesta, kde bolo upratovanie prerušené. Aplikácia je viacjazyčná vrátane češtiny. Spolupracuje s Google Assistant / Siri / Amazon Alexa.

 legeeD7-text-016

 
 

Špecializovaná značková predajňa s robotickou technikou v Bratislave. Navštívte nás v príjemnom prostredí.
Možnosť
parkovania priamo pred predajňou a školený predajca, ktorý Vám poradí je samozrejmosťou.

 

 

 

Vlastnosti:

 • Presná laserová navigácia LEGEE® SLAM
 • Metoda češtenia Tangless Suction 4v1
 • WiFi pripojenie 2.4G / 5G / Hotspot
 • LDS Lidar, Encoder, Gyro, E-compass
 • Aplikácia v českom jazyku
 • Hlasový prevodca v češtine
 • Možnosť uložení až 5 máp do pamäti
 • Rozvrhnutie izieb na zóny
 • Virtuálne bariéry a zakázané oblasti
 • Mapa upratovania v reálnom čase
 • Talent Clean 8 režimov upratovania
 • Plánovač upratovania
 • Kontrola dávkovania vody „Smart Spray“
 • Chytrý zdvíhací mop, 4 trysky
 • Batéria Li-ion 4900 mAh
 • Objem nádobky na vodu 320 ml
 • Zásobník na nečistoty 500 ml
 • BLDC sací motor s výkonom 2700 Pa
 • Automatické rozpoznávanie druhu podlahy
 • Spolupracuje s Google Assistant / Siri / Amazon Alexa

 

Robotický vysávač Hobot LEGEE D7 upratuje bez namotania nečistôt

Komplexné upratovanie hladkých podláh a kobercov v jednom kroku – vysávanie kefovanie, automatické dávkovanie vody a mokré mopovanie. Výkonné predné sanie vysávača vysaje všetky väčšie nečistoty, vlasy a zvieracie chlpy. Špeciálna hlavná kefa so zadným nasávaním precízne vysaje nečistoty z hladkých podláh a kobercov. 4 špeciálne trysky dávkujú vodu na povysávanú podlahu a mop zotrie a vyleští podlahu. Mop sa pri vysávaní kobercov automaticky nadvihne 6 mm nad koberec.

 legeeD7-text-001

 

Vysoký sací výkon 2700Pa

Zabudnite na nečistoty namotané na hlavnej kefe. Účinné predné sanie s výkonom 2700Pa vysaje z podláh všetky nečistoty ako vlasy, zvieracie chlpy a prach, ktoré nemajú šancu namotať sa do hlavnej Kefy.

legeeD7-text-002

 

Špeciálna hlavná kefa

Naša špeciálna hlavná kefa účinne odstráni nečistoty z hladkých podláh a kobercov a výkonné sanie umiestnené pod kefou nasaje všetko do prachovej nádobky.

legeeD7-text-003

 

Chytrý zdvíhací mop

Chytrý zvedaví mop sa môže zdvihnúť až 6 mm nad podlahu. LEGEE D7 tak zvládne naraz povysávať a vytrieť hladké podlahy a pri prejdení na koberec jednoduchšie nezdvihne mop, zvýši sanie a vysaje aj koberec. Po návratu na hladkú podlahu sa chytrý mop vráti späť na podlahu.

Pri upratovaní hladkých podláh LEGEE D7 pritlačuje mop k podlahe silou 600 g, aby podlahy precízne nielen povysával, ale tiež vytrel špeciálnym mopom z jemného mikrovlna.


Robotický vysávač Hobot LEGEE D7 upratuje aj v rohoch

Design LEGEE v tvare D umožňuje, aby sa dobre vošiel do rohu. Bočná kefka presahuje telo o 4 cm a dosiahne tak do úzkych priestorov a pod nábytkom a precízne vymetá okraje pozdĺž stien. Gumová stierka odstráni nečistoty z bočnej kefky a zaistí ich povysávanie do prachovej nádobky.

legeeD7-text-004

 

Prejazd nerovností na podlahe

LEGEE-D7 si poradí s rôznymi predmetmi v dome a dokáže prekonať prekážku až 20 mm, pričom vám umožní rozhodnúť sa, kedy preliezť a kedy nie. Prevezmete úplnou kontrolu nad svojim čistením.

legeeD7-text-005


AI Smart Spray – 4 trysky

Systém AI Smart Spray je vybavený teplotným senzorom, ktorý umožňuje LEGEE striekať tryskami na čistenú podlahu tenkú vrstvu vody (0,002 mm), ktorou rozpustí škvrny a nečistoty, a zároveň jej neje toľko aby za LEGEE zostali mokré škvrny na podlahe.

legeeD7-text-006

 

Mapa s lokalizáciou robota

Robotický vysávač s mopom Hobot pozná váš domov a je schopná spoznať svoju aktuálnu polohu tým, že zladí svoje okolie a  uloženú mapu, kdekoľvek a kedykoľvek.

legeeD7-text-008

 

Presná laserová navigácia LEGEE® SLAM

Dôležitou vlastnosťou robotických vysávačov je orientácia a pohyb v priestore. LEGEE D využíva presnú lokalizáciu a mapovanie pomocou laseru. Pokročilá navigácia LEGEE® SLAM kombinuje päť vyspelých technológií a meraní, vyhodnocuje a optimalizuje cestu upratovania pomocou LDS LiDAR, Encoder, Gyro a E-kompas. Upratovanie prebieha systematicky a maximálne efektívne bez zbytočného zdržovania.

legeeD7-text-009

 

LEGEE D7 aplikácia

LEGEE D7 môžete komfortne ovládať pomocou aplikácie v českom jazyku, sledovať upratovanie v reálnom čase, plánovať upratovanie, uložiť až 5 máp do pamäti, vytvárať virtuálne bariéry a zakázané oblasti. Môžete editovať inteligentné rozvrhnutie izieb a vybrať si jeden z 8 talentových režimov upratovania. LEGEE D7 je kompatibilné s 2.4G a 5G WiFi signálom a zároveň môžete jednoducho pripojiť LEGEE D7 cez Hotspot.

legeeD7-text-010

 

Uložení 5 máp upratovania

Robotický vysávač LEGEE D7 si môže zapamätať až 5 máp upratovania a mapy sú uložené do pamäti. Uložené mapy použijete, pokiaľ robot LEGEE D7 upratuje iné poschodie v dome.

 

legeeD7-text-010a

 

 

Inteligentné rozvrhnutie izieb

Robotický vysávač Hobot LEGEE D7 si kompletne nemapuje váš domov a automaticky rozvrhne jednotlivé miestnosti, ktoré potom môžete v mape upraviť, rozdeliť, zjednotiť, pomenovať a nastaviť rôzne režimy upratovania.

 

Plánovač upratovania

V plánovači upratovania môžete naplánovať upratovanie na každý deň v týždni alebo iba niektoré dni a robotický vysávač s mopom vyjde v naplánovaný čas a uprace  jedným z vybraných Talentových režimov.

 

legeeD7-text-010c

 

 

Zakázané oblasti a virtuálna bariéra

Nastavte zakázanou oblasť pohýbem prstu po displeji chytrého telefónu, nestehujte sa s nábytkom. Definujte a kontrolujte zakázané oblasti na mape a robotický vysávač Hobot LEGEE D7 takto vyznačené miesta nebude upratovať.

legeeD7-text-011

 

Záclonová zóna

Prach a špina už sa nemajú kam schovať! Nastavte Záclonovou zónu tak, aby LEGEE nevynechal žiadny kút pod závesmi, záclonami či prehozom pohovky.

legeeD7-text-012

 

Nastavenie prekonanie prekážok

Jednoducho zapeňte alebo vypnete. Nastavenie prekonávanie prekážok pre jednotlivé miestnosti. LEGEE sa tak prispôsobí predmetom na čistenej podlahe a zaistí upratovanie podláh presne podľa vašich predstav.

legeeD7-text-013

 

Chytré dobíjanie a dokončenie upratovania

Keď je batéria takmer vybitá, LEGEE sa automaticky vráti do nabíjacej základne a odhadne požadovanou kapacitu batérie pre ostávajúcu oblasť upratovania a po dostatočnému nabití batérie dokončí upratovanie.

legeeD7-text-014

 

Robotický vysávač Hobot LEGEE D7 ovládate hlasom

Prostredníctvom Google Assistant / Siri / Amazon Alexa môžete ovládať LEGEE, ktorý za vás bude upratovať podlahy. Kedykoľvek a odkiaľkoľvek budete chcieť ... aby ste hnuli prstom!

legeeD7-text-015

 

Kreatívny hlas

Hrajte si s kreativitou a prispôsobte si LEGEE D7 nahradením vychádzajúcich hlasových pokynov hlasom a výrazom, ktorý sa vám páči. LEGEE D7 tak okamžite splynie s vaším životom a domácností a prinesie viacej zábavy a interakcií medzí členy rodiny.

legeeD7-text-016

 

Robotický vysávač Hobot LEGEE D7 - 8 talentových režimov upratovania

Pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov pri upratovaní rôznych typov podláh je v aplikácii možnosť vybrať niektorý so siedmich prednastavených upratovacích módov a jedného individuálneho nastavenia. Pomocou Talent Clean prednastavených upratovacích režimov LEGEE D7 vyčistí rozne podlahy špeciálne prispôsobeným systémom upratovania.

 

legeeD7-text-017

 

Standard mód – Neviete, ktorý režim vybrať? Standard mód je vhodný pre bežné upratovanie akýchkoľvek podláh.

Stain mód -  Odstráni z podláh aj zaschnuté škvrny.

Tangless mód – Efektívne odstráni z podláh vlasy bez jej namotanie do hlavnej kefy.

Dry Sweep mód – Drevené podlahy. Potom je DrySweep najvhodnejšou voľbou upratovania bez kvapky vody.

Power Suctiong mód – Sací výkon na maximum. Veľké alebo malé, LEGEE všetko povysáva.

ECO mód – Najtichšie každodenné upratovanie podláh, ktoré tiež spotrebuje menej energie.

Deep Cleaning mód – Urobte si čas a doprajte svojim podlahám a kobercom komplexné hĺbkové čistenie.

Customized mód – Vyskúšajte rôzne kombinácie a vytvorte mód, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

 

Na koberci

Pri upratovaní koberca LEGEE automaticky vypne dávkovanie vody a nadvihne mop. Zároveň deaktivuje predné nasávanie, zvýši rýchlosť hlavnej kefy a zvýši výkon sania pod kefou, čím zaistí precízne odstránenie i zašliapaných nečistôt z koberca.

legeeD7-text-027

 

Detská poistka

Máte doma zvedavé dieťa alebo domáceho miláčika? Žiadny problém, ovládacie tlačidlo na LEGEE bude dočasne deaktivované, pokiaľ v aplikácii zapnete detskú poistku.

legeeD7-text-028

 

Robotický vysávač Hobot LEGEE D7 vidí schody

Robotický vysávač s mopom LEGEE D7 je chránený 4 senzormi proti pádu – 2 vpredu a 2 vzadu, ktoré mu pomáhajú pohybovať a otáčať sa i v úzkom priestore.

legeeD7-text-029

 

Robotický vysávač Hobot LEGEE D7 sa ľahko čistí

LEGEE D7 používa systém proti namotaniu. Predné výkonné sanie nasaje vlasy a veľké nečistoty a vďaka tomu sa na rotačnej kefy nečistoty nenamotávajú. Nečistoty z kobercov vykefuje špeciálna kefa so zadným sáním. Toto špeciálne dvojfázové vysávanie zaisťuje veľmi ľahkú údržbu LEGEE D7.

legeeD7-text-032

 

Filtre zachytí všetky nečistoty

Sieťovaný filter spolu s účinným mikro filtrom zaistí, že z robotického vysávača neunikne nič iného než čistý a čerstvý vzduch.

legeeD7-text-001a

 

Špecifikácie HOBOT LEGEE D7:

 • Model:   HOBOT LEGEE D7
 • Farba:   biela
 • Rozmery vysávača (dxšxv):   340 x 339 x 97,5 mm
 • Váha vysávača:  3,2 kg 
 • Batéria:  Li-ION 4900 mAh
 • Výdrž batérie:  140 min. (dle zvoleného režimu úklidu)
 • Dĺžka nabíjania:  4 hodiny
 • Hlučnosť:  63 dB
 • Mapovanie a navigácia:  LEGEE® SLAM LiDAR
 • WiFi:  2.4G / 5G / Hotspot
 • Aplikácia:  Android / iOS Multijazyčná
 • Čistiaci systém:  Tangless Suction 4 v 1
 • Senzory:   LiDAR (LDS), Encoder, Gyro, E-compas, IR
 • Sací výkon:  2700Pa
 • Sací motor:  Nidec Brushless DC motor
 • AI Smart Spray:  4x tryska
 • Sila prítlaku mopu:  600 g
 • Detská poistka: áno
 • Senzory proti pádu:  2x predné/ 2x zadné
 • Objem prachové nádobky:  500 ml
 • Objem zásobníku na vodu: 320 ml
 • Filter:  Sieťovaný, HEPA filtr
 • Režimy upratovania: 8 Talentových čistení
 • Mapa v reálnom čase: Áno
 • Inteligentné rozvrhnutie izieb: Áno
 • Virtuálne bariéry a zakázané oblasti:  Áno
 • Automatické rozpoznávanie povrchu: Áno
 • Upratovanie kobercov:  Áno, do výšky vlasu 2 cm
 • Asistenti: Google Assistant / Siri / Amazon Alexa

 

Obsah balenia: legeeD7-001

 • 1x LEGEE D7 robotický vysávač a mop
 • 1x AC adaptér
 • 1x nabíjacia základňa
 • 1x plniaca fľaška na vodu
 • 1x bočná kefka
 • 1x HEPA filter
 • 1x čističa kefka
 • 1x mopy z mikrovlna
 • 1x návod k obsluhe 

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače Hobot
Hmotnosť: 3.2 kg
Funkcia mopovania: Áno
Hlučnosť: 63 dB
Maximálna pracovná plocha: 200 m²
Maximálny pracovný čas: 150 minút
Pripojiteľnosť: WiFi
Typ filtrácie: Hepa filter
Typ navigácie: Laserova
Typ podlahy: Na podlahy aj koberce
Veľkosť nádobky na vodu: 320 ml
Virtuálna zábrana: V aplikáci
Výška robota: 9,8 cm
Délka: 340 mm
Šířka: 330 mm
Výška: 95 mm

Hobot legee 7

Robotický mop HOBOT Legee 7 - určený na precízne drhnutie podláh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: