Robotický vysávač Hobot LEGEE D7

Novinka Tip
Značka: HOBOT
639 €
Skladom
Darčekové zabalenie
Čistiaci prostriedok do mopu
Môžeme doručiť do:
17.8.2022

robotický vysávač a mop s laserovou navigáciou
HOBOT LEGEE D7 je robotický vysávač s duálnym vysávaním bez namotania nečistôt a chytrým zdvíhacím mopom

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač Hobot LEGEE D7


robotický vysávač a mop s laserovou navigáciou

 

Robotický vysávač a mop s laserovou navigáciou

HOBOT LEGEE D7 je robotický vysávač s duálnym vysávaním bez namotania nečistôt a chytrým zdvíhacím mopom. Precízne a komplexne uprace všetky druhy podláh v jednom kroku. Hladké podlahy vysáva a súbežne vytrie. Koberce vysáva vysokým sacím výkonom a zároveň nadvihne mop  nad koberec. Pre presnú a rýchlu orientáciu v priestore LEGEE D7 využíva laserovou navigáciu LEGEE® SLAM. Pomocou aplikácie môžete sledovať upratovanie v reálnom čase, uložiť až 5 máp do pamäti, vytvárať virtuálne bariéry a zakázané oblasti. Môžete editovať inteligentní rozvrhnutie izieb a vybrať si jeden z 8 talentových režimov upratovania. Dokonalé upratovanie zaistí výkonné predné vysávanie špeciálne hlavná kefa so zadným nasávaním, chytrý zdvíhací mop, 4 trysky s presným rozstrekom a inteligentní kontrolou dávkovania vody a výkonný BLDC sací motor s výkonom 2700 Pa. Robotický vysávač LEGEE D7 je napájaný kvalitnou Li-ion batériou 4900 mAh a v prípade vybitia batérie sa dôjde nabiť, a potom pokračuje od miesta, kde bolo upratovanie prerušené. Aplikácia je viacjazyčná vrátane češtiny. Spolupracuje s Google Assistant / Siri / Amazon Alexa.

 legeeD7-text-016

 
 

Špecializovaná značková predajňa s robotickou technikou v Bratislave. Navštívte nás v príjemnom prostredí.
Možnosť
parkovania priamo pred predajňou a školený predajca, ktorý Vám poradí je samozrejmosťou.

 

 

 

Vlastnosti:

 • Presná laserová navigácia LEGEE® SLAM
 • Metoda češtenia Tangless Suction 4v1
 • WiFi pripojenie 2.4G / 5G / Hotspot
 • LDS Lidar, Encoder, Gyro, E-compass
 • Aplikácia v českom jazyku
 • Hlasový prevodca v češtine
 • Možnosť uložení až 5 máp do pamäti
 • Rozvrhnutie izieb na zóny
 • Virtuálne bariéry a zakázané oblasti
 • Mapa upratovania v reálnom čase
 • Talent Clean 8 režimov upratovania
 • Plánovač upratovania
 • Kontrola dávkovania vody „Smart Spray“
 • Chytrý zdvíhací mop, 4 trysky
 • Batéria Li-ion 4900 mAh
 • Objem nádobky na vodu 320 ml
 • Zásobník na nečistoty 500 ml
 • BLDC sací motor s výkonom 2700 Pa
 • Automatické rozpoznávanie druhu podlahy
 • Spolupracuje s Google Assistant / Siri / Amazon Alexa

 

Tangless Suction - upratovanie bez namotania nečistôt

Komplexné upratovanie hladkých podláh a kobercov v jednom kroku – vysávanie kefovanie, automatické dávkovanie vody a mokré mopovanie. Výkonné predné sanie vysávača vysaje všetky väčšie nečistoty, vlasy a zvieracie chlpy. Špeciálna hlavná kefa so zadným nasávaním precízne vysaje nečistoty z hladkých podláh a kobercov. 4 špeciálne trysky dávkujú vodu na povysávanú podlahu a mop zotrie a vyleští podlahu. Mop sa pri vysávaní kobercov automaticky nadvihne 6 mm nad koberec.

 legeeD7-text-001

 

Vysoký sací výkon 2700Pa

Zabudnite na nečistoty namotané na hlavnej kefe. Účinné predné sanie s výkonom 2700Pa vysaje z podláh všetky nečistoty ako vlasy, zvieracie chlpy a prach, ktoré nemajú šancu namotať sa do hlavnej Kefy.

legeeD7-text-002

 

Špeciálna hlavná kefa

Naša špeciálna hlavná kefa účinne odstráni nečistoty z hladkých podláh a kobercov a výkonné sanie umiestnené pod kefou nasaje všetko do prachovej nádobky.

legeeD7-text-003

 

Chytrý zdvíhací mop

Chytrý zvedaví mop sa môže zdvihnúť až 6 mm nad podlahu. LEGEE D7 tak zvládne naraz povysávať a vytrieť hladké podlahy a pri prejdení na koberec jednoduchšie nezdvihne mop, zvýši sanie a vysaje aj koberec. Po návratu na hladkú podlahu sa chytrý mop vráti späť na podlahu.

Pri upratovaní hladkých podláh LEGEE D7 pritlačuje mop k podlahe silou 600 g, aby podlahy precízne nielen povysával, ale tiež vytrel špeciálnym mopom z jemného mikrovlna.


Upratovanie v rohoch

Design LEGEE v tvare D umožňuje, aby sa dobre vošiel do rohu. Bočná kefka presahuje telo o 4 cm a dosiahne tak do úzkych priestorov a pod nábytkom a precízne vymetá okraje pozdĺž stien. Gumová stierka odstráni nečistoty z bočnej kefky a zaistí ich povysávanie do prachovej nádobky.

legeeD7-text-004

 

Prejazd nerovností na podlahe

LEGEE-D7 si poradí s rôznymi predmetmi v dome a dokáže prekonať prekážku až 20 mm, pričom vám umožní rozhodnúť sa, kedy preliezť a kedy nie. Prevezmete úplnou kontrolu nad svojim čistením.

legeeD7-text-005


AI Smart Spray – 4 trysky

Systém AI Smart Spray je vybavený teplotným senzorom, ktorý umožňuje LEGEE striekať tryskami na čistenú podlahu tenkú vrstvu vody (0,002 mm), ktorou rozpustí škvrny a nečistoty, a zároveň jej neje toľko aby za LEGEE zostali mokré škvrny na podlahe.

legeeD7-text-006

 

Mapa s lokalizáciou robota

LEGEE D7 pozná váš domov a je schopná spoznať svoju aktuálnu polohu tým, že zladí svoje okolie a  uloženú mapu, kdekoľvek a kedykoľvek.

legeeD7-text-008

 

Presná laserová navigácia LEGEE® SLAM

Dôležitou vlastnosťou robotických vysávačov je orientácia a pohyb v priestore. LEGEE D využíva presnú lokalizáciu a mapovanie pomocou laseru. Pokročilá navigácia LEGEE® SLAM kombinuje päť vyspelých technológií a meraní, vyhodnocuje a optimalizuje cestu upratovania pomocou LDS LiDAR, Encoder, Gyro a E-kompas. Upratovanie prebieha systematicky a maximálne efektívne bez zbytočného zdržovania.

legeeD7-text-009

 

LEGEE D7 aplikácia

LEGEE D7 môžete komfortne ovládať pomocou aplikácie v českom jazyku, sledovať upratovanie v reálnom čase, plánovať upratovanie, uložiť až 5 máp do pamäti, vytvárať virtuálne bariéry a zakázané oblasti. Môžete editovať inteligentné rozvrhnutie izieb a vybrať si jeden z 8 talentových režimov upratovania. LEGEE D7 je kompatibilné s 2.4G a 5G WiFi signálom a zároveň môžete jednoducho pripojiť LEGEE D7 cez Hotspot.

legeeD7-text-010

 

Uložení 5 máp upratovania

Robotický vysávač LEGEE D7 si môže zapamätať až 5 máp upratovania a mapy sú uložené do pamäti. Uložené mapy použijete, pokiaľ robot LEGEE D7 upratuje iné poschodie v dome.

 

legeeD7-text-010a

 

 

Inteligentné rozvrhnutie izieb

LEGEE D7 si kompletne nemapuje váš domov a automaticky rozvrhne jednotlivé miestnosti, ktoré potom môžete v mape upraviť, rozdeliť, zjednotiť, pomenovať a nastaviť rôzne režimy upratovania.

 

Plánovač upratovania

V plánovači upratovania môžete naplánovať upratovanie na každý deň v týždni alebo iba niektoré dni a LEGEE D7 vyjde v naplánovaný čas a uprace  jedným z vybraných Talentových režimov.

 

legeeD7-text-010c

 

 

Zakázané oblasti a virtuálna bariéra

Nastavte zakázanou oblasť pohýbem prstu po displeji chytrého telefónu, nestehujte sa s nábytkom. Definujte a kontrolujte zakázané oblasti na mape a LEGEE D7 takto vyznačená miesta nebude upratovať.

legeeD7-text-011

 

Záclonová zóna

Prach a špina už sa nemajú kam schovať! Nastavte Záclonovou zónu tak, aby LEGEE nevynechal žiadny kút pod závesmi, záclonami či prehozom pohovky.

legeeD7-text-012

 

Nastavenie prekonanie prekážok

Jednoducho zapeňte alebo vypnete. Nastavenie prekonávanie prekážok pre jednotlivé miestnosti. LEGEE sa tak prispôsobí predmetom na čistenej podlahe a zaistí upratovanie podláh presne podľa vašich predstav.

legeeD7-text-013

 

Chytré dobíjanie a dokončenie upratovania

Keď je batéria takmer vybitá, LEGEE sa automaticky vráti do nabíjacej základne a odhadne požadovanou kapacitu batérie pre ostávajúcu oblasť upratovania a po dostatočnému nabití batérie dokončí upratovanie.

legeeD7-text-014

 

Ovládanie hlasom

Prostredníctvom Google Assistant / Siri / Amazon Alexa môžete ovládať LEGEE, ktorý za vás bude upratovať podlahy. Kedykoľvek a odkiaľkoľvek budete chcieť ... aby ste hnuli prstom!

legeeD7-text-015

 

Kreatívny hlas

Hrajte si s kreativitou a prispôsobte si LEGEE D7 nahradením vychádzajúcich hlasových pokynov hlasom a výrazom, ktorý sa vám páči. LEGEE D7 tak okamžite splynie s vaším životom a domácností a prinesie viacej zábavy a interakcií medzí členy rodiny.

legeeD7-text-016

 

Talent Clean  - 8 talentových režimov upratovania

Pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov pri upratovaní rôznych typov podláh je v aplikácii možnosť vybrať niektorý so siedmich prednastavených upratovacích módov a jedného individuálneho nastavenia. Pomocou Talent Clean prednastavených upratovacích režimov LEGEE D7 vyčistí rozne podlahy špeciálne prispôsobeným systémom upratovania.

 

legeeD7-text-017

 

Standard mód – Neviete, ktorý režim vybrať? Standard mód je vhodný pre bežné upratovanie akýchkoľvek podláh.

Stain mód -  Odstráni z podláh aj zaschnuté škvrny.

Tangless mód – Efektívne odstráni z podláh vlasy bez jej namotanie do hlavnej kefy.

Dry Sweep mód – Drevené podlahy. Potom je DrySweep najvhodnejšou voľbou upratovania bez kvapky vody.

Power Suctiong mód – Sací výkon na maximum. Veľké alebo malé, LEGEE všetko povysáva.

ECO mód – Najtichšie každodenné upratovanie podláh, ktoré tiež spotrebuje menej energie.

Deep Cleaning mód – Urobte si čas a doprajte svojim podlahám a kobercom komplexné hĺbkové čistenie.

Customized mód – Vyskúšajte rôzne kombinácie a vytvorte mód, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

 

Na koberci

Pri upratovaní koberca LEGEE automaticky vypne dávkovanie vody a nadvihne mop. Zároveň deaktivuje predné nasávanie, zvýši rýchlosť hlavnej kefy a zvýši výkon sania pod kefou, čím zaistí precízne odstránenie i zašliapaných nečistôt z koberca.

legeeD7-text-027

 

Detská poistka

Máte doma zvedavé dieťa alebo domáceho miláčika? Žiadny problém, ovládacie tlačidlo na LEGEE bude dočasne deaktivované, pokiaľ v aplikácii zapnete detskú poistku.

legeeD7-text-028

 

Vidí schody

Robotický vysávač LEGEE D7 je chránený 4 senzormi proti pádu – 2 vpredu a 2 vzadu, ktoré mu pomáhajú pohybovať a otáčať sa i v úzkom priestore.

legeeD7-text-029

 

Ľahká údržba

LEGEE D7 používa systém proti namotaniu. Predné výkonné sanie nasaje vlasy a veľké nečistoty a vďaka tomu sa na rotačnej kefy nečistoty nenamotávajú. Nečistoty z kobercov vykefuje špeciálna kefa so zadným sáním. Toto špeciálne dvojfázové vysávanie zaisťuje veľmi ľahkú údržbu LEGEE D7.

legeeD7-text-032

 

Filtre zachytí všetky nečistoty

Sieťovaný filter spolu s účinným mikro filtrom zaistí, že z robotického vysávača neunikne nič iného než čistý a čerstvý vzduch.

legeeD7-text-001a

 

Špecifikácie HOBOT LEGEE D7:

 • Model:   HOBOT LEGEE D7
 • Farba:   biela
 • Rozmery vysávača (dxšxv):   340 x 339 x 97,5 mm
 • Váha vysávača:  3,2 kg 
 • Batéria:  Li-ION 4900 mAh
 • Výdrž batérie:  140 min. (dle zvoleného režimu úklidu)
 • Dĺžka nabíjania:  4 hodiny
 • Hlučnosť:  63 dB
 • Mapovanie a navigácia:  LEGEE® SLAM LiDAR
 • WiFi:  2.4G / 5G / Hotspot
 • Aplikácia:  Android / iOS Multijazyčná
 • Čistiaci systém:  Tangless Suction 4 v 1
 • Senzory:   LiDAR (LDS), Encoder, Gyro, E-compas, IR
 • Sací výkon:  2700Pa
 • Sací motor:  Nidec Brushless DC motor
 • AI Smart Spray:  4x tryska
 • Sila prítlaku mopu:  600 g
 • Detská poistka: áno
 • Senzory proti pádu:  2x predné/ 2x zadné
 • Objem prachové nádobky:  500 ml
 • Objem zásobníku na vodu: 320 ml
 • Filter:  Sieťovaný, HEPA filtr
 • Režimy upratovania: 8 Talentových čistení
 • Mapa v reálnom čase: Áno
 • Inteligentné rozvrhnutie izieb: Áno
 • Virtuálne bariéry a zakázané oblasti:  Áno
 • Automatické rozpoznávanie povrchu: Áno
 • Upratovanie kobercov:  Áno, do výšky vlasu 2 cm
 • Asistenti: Google Assistant / Siri / Amazon Alexa

 

Obsah balenia: legeeD7-001

 • 1x LEGEE D7 robotický vysávač a mop
 • 1x AC adaptér
 • 1x nabíjacia základňa
 • 1x plniaca fľaška na vodu
 • 1x bočná kefka
 • 1x HEPA filter
 • 1x čističa kefka
 • 1x mopy z mikrovlna
 • 1x návod k obsluhe 

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače Hobot
Hmotnosť: 3200 kg
Automatický návrat do nabíjacej stanice: Áno
Autostop funkcia: Áno
Bočná kefa: Áno
Detekcia schodov: Áno
Do domácnosti s: Alergikmi, domácimi miláčikmi
Doba nabíjania: 2,5 hod.
Doprava k zákazníkovi: Zadarmo
Farba: čierna
Filter: 2 stup?ový sie?kový a HEPA filter
Hlasová funkcia: Áno
Hlučnosť: 62 dB
Kapacita batérie (mAh): Li-Po 3000 mAh
Kefy: Vysokorýchlostná rotujúca bočná kefa
ľahko vymeniteľné kefy: Áno
LED Displej: Áno
Maximálna pracovná plocha: 150 m²
Metódy navigácie: LEGEE® V1.0 Smart Navigation Technology
Nabíjacia stanica: Áno
Nádobka na odpad: Umývateľná
Nadštandardné vybavenie reklamácie: Áno
Nárazník: Bezdotykový, spomalený dotyk
Objem nádoby na nečistoty (litre): 0,5 l
Ovládanie na prístroji: Áno
Počet pracovných režimov: Auto, Spot, Parallel, Wall-follow
Polohové senzory: Senzor vzdialenosti (5 x laser), Senzory proti pádu (2 x laser), Gyro senzor, E-Compass, Encoder, Position Estimation Systém
Systém práce: Automatický
Typ podláh: tvrdá podlaha, linoleum, vinyl, dlaždice
Typ prístroja: Robotický
Typ vysávania: Suché vysávanie, suché mopovanie, morké mopovanie
Vstupné napätie: 230V/50Hz
Výdrž batérie (minúty): 90 min.
Délka: 340 mm
Šířka: 330 mm
Výška: 95 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie