Find my Landroid Worx

270 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2022

lokátor pre vyhľadanie kosačky Worx, 4G SIM karta + GPS lokátor, pre robotické kosačky WORX Landroid,  vaša spoľahlivá ochrana proti krádeži

Detailné informácie

Podrobný popis

Find my Landroid Worx

 

Vaša spoľahlivá ochrana proti krádeži - a ďalšie

Kombináciou GPS a mobilného signálu efektívne chránite Landroid pred krádežou. Vďaka modulu mobilného telefónu už nepotrebujete pripojenie Wi-Fi alebo RadioLink.

Ak váš pozemok nie je oplotený alebo ľahko prístupný, môžete sa obávať, že by niekto mohol Landroid ukradnúť. S Find My Landroid sa účinne ochránite. Svoju robotickú kosačku na trávu môžete okamžite uzamknúť pomocou diaľkového ovládania a sledovať ju v reálnom čase.

 

Ako to funguje

Ak váš Landroid niekto vezme mimo vyhradenej oblasti, cez aplikáciu Landroid okamžite dostanete upozornenie na smartfón. Budete môcť robota zablokovať a sledovať ho. Modul systému GPS funguje aj vtedy, ak sa vytiahne hlavná batéria. Modul mobilnej siete funguje v technológiách 2G, NB-IoT a Cat. M1, ktoré sú vlastné zariadeniam IoT.


 

Vrátane predplatenej SIM karty

Doplnok Nájsť môj Landroid poskytuje dátové pripojenie s kartou multi-IMSI SIM, ktorá funguje u mnohých poskytovateľov telekomunikačnej siete, vďaka čomu je zaistený najlepší možný signál po celú dobu. Priložená karta SIM je predplatená na tri roky a za malý ročný poplatok je možné predplatné predĺžiť.

 


 

Jednoduchá inštalácia

Stačí zasunúť doplnok do štrbiny na paneli Landroidu a zaistiť ho priloženou skrutkou zabezpečenou proti krádeži. Aplikácia skontroluje jeho správne fungovanie.

 

 

Vhodný pre modely:

  • Worx Landroid S300   WR130E
  • Worx Landroid M500  WR141E
  • Worx Landroid M700  WR142E
  • Worx Landroid M1000 WR143E
  • Worx Landroid M1500 WR153E
  • Worx Landroid L2000  WR155E

 

Obsah balenia:

  • 1x lokátor vrátane 4G SIM karty + GPS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie