Find my Landroid Worx

270 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Find my Landroid Worx lokátor pre vyhľadanie kosačky Worx, 4G SIM karta + GPS lokátor, pre robotické kosačky WORX Landroid,  vaša spoľahlivá ochrana proti krádeži

Detailné informácie

Podrobný popis

Find my Landroid Worx

 

 

 

Find my Landroid Worx - spoľahlivá ochrana proti krádeži a ďalšie

Kombináciou GPS a mobilného signálu efektívne chránite Landroid pred krádežou. Vďaka modulu mobilného telefónu už nepotrebujete pripojenie Wi-Fi alebo RadioLink. Ak váš pozemok nie je oplotený alebo ľahko prístupný, môžete sa obávať, že by niekto mohol Landroid ukradnúť. S Find My Landroid Worx sa účinne ochránite. Svoju robotickú kosačku na trávu môžete okamžite uzamknúť pomocou diaľkového ovládania a sledovať ju v reálnom čase.

 

Ako to funguje

Ak váš Works Landroid niekto vezme mimo vyhradenej oblasti, cez aplikáciu Landroid okamžite dostanete upozornenie na smartfón. Budete môcť robota zablokovať a sledovať ho. Modul systému GPS funguje aj vtedy, ak sa vytiahne hlavná batéria. Modul mobilnej siete funguje v technológiách 2G, NB-IoT a Cat. M1, ktoré sú vlastné zariadeniam IoT.


 

Find my Landroid Worx vrátane predplatenej SIM karty

Doplnok Find my Landroid poskytuje dátové pripojenie s kartou multi-IMSI SIM, ktorá funguje u mnohých poskytovateľov telekomunikačnej siete, vďaka čomu je zaistený najlepší možný signál po celú dobu. Priložená karta SIM je predplatená na tri roky a za malý ročný poplatok je možné predplatné predĺžiť.

 

 


 

Jednoduchá inštalácia

Stačí zasunúť doplnok do štrbiny na paneli Landroidu a zaistiť ho priloženou skrutkou zabezpečenou proti krádeži. Aplikácia skontroluje jeho správne fungovanie.

 

 

Find my Landroid Worx  je vhodný pre modely:

  • Worx Landroid S300   WR130E
  • Worx Landroid M500  WR141E
  • Worx Landroid M700  WR142E
  • Worx Landroid M1000 WR143E
  • Worx Landroid M1500 WR153E
  • Worx Landroid L2000  WR155E

 

 

Obsah balenia:

  • 1x lokátor vrátane 4G SIM karty + GPS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: