Antikolízny systém ACS pre robotické kosačky WORX Landroid

216 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Antikolízny systém ACS pre robotické kosačky WORX Landroid umožní kosačke vyhnúť sa všetkým prekážkam. Ultrazvukový detektor prekážok s jednoduchou inštaláciou 2 skrutkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Antikolízny systém ACS WORX Landroid

 

 

Vyhnite sa prekážkam...

Bežné robotické kosačky sa stretávajú pri práci s prekážkami. Antikolízny systém ACS WORX Landroid s ACS  technológiou autopilota zabezpečí, že sa kosačka prekážkam vyhne.

Čo je antikolízny systém ACS WORX Landroid

Bežné robotické kosačky sú slepé. Kolidujú s objektami a ľahko sa stratia. Každodenné zrážky s kosačkou kvôli tomu poškodzujú vaše stromy, rastliny a záhradný nábytok. Landroid WORX s ACS sa vyhýba všetkým týmto problémom a vaša robotická kosačka bude kosiť bez námahy okolo prekážok. 

Ako to funguje 

Landroid využíva ultrazvukové snímače automobilovej kvality na detekciu prekážok. Vysiela ultrazvukové vlny, ktoré narazia na prekážku a vracajú sa od nej späť k senzorom. Vďaka tomuto vnímaniu objektov technológia ACS môže Landroid usmerniť, aby sa dokázal sám vyhnúť prekážkam a nenastala kolízia.

Jednoduchá inštalácia 

Ak chcete nainštalovať ACS, stačí otočiť niekoľko skrutiek. Landroid automaticky detekuje nový modul a bude sa správať zodpovedajúcim spôsobom. Žiadne ďalšie úpravy nie sú potrebné – také jednoduché.


Vhodný pre modely:

 

  • Worx Landroid S300   WR130E
  • Worx Landroid M500  WR141E
  • Worx Landroid M700  WR142E
  • Worx Landroid M1000 WR143E
  • Worx Landroid M1500 WR153E
  • Worx Landroid L2000  WR155E

 

 

Obsah balenia:

  • 1x antikolízny systém ACS WORX Landroid

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: