Radio link pre robotické kosačky WORX Landroid

180 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2022

doplnok radio link pre robotické kosačky WORX Landroid, vytvára rádiové spojenie z vášho Wi-Fi routera s Landroidom, nadviaže rádiové pripojenie, ktoré pokryje vzdialenosť až 1 km

Detailné informácie

Podrobný popis

Radio link pre robotické kosačky WORX Landroid

 

Vždy pripojené, vždy aktualizované. 

 
Vytvorte odolné rádiové pripojenie, ktoré sa rozširuje až 1 km od vášho Wi-Fi routeru. RadioLink poskytuje vášmu Landroidu konštantnú online konektivitu. Pravidelné domáce siete Wi-Fi spravidla pokrývajú iba zlomok celej záhrady - RadioLink to vyrieši. Vytvára rádiové spojenie z vášho Wi-Fi routera s Landroidom, bez ohľadu na steny alebo iné prekážky. Kúpte si rádiové spojenie a uistite sa, že váš Landroid zostáva pripojený.
 
 
 
 


Prečo RadioLink 

Umelá inteligencia Landroidu využíva cloudový výpočet a spolieha sa na dobré pripojenie k sieti Wi-Fi za účelom automatického plánovania a bezdrôtových aktualizácií softvéru. Bežné domáce siete Wi-Fi zvyčajne pokryjú len malý kúsok celej záhrady. RadioLink to vyrieši.

 

Ako to funguje 

RadioLink nadviaže rádiové pripojenie, ktoré pokryje vzdialenosť až 1 km od vášho smerovača Wi-Fi, bez ohľadu na steny alebo iné prekážky.

 

Dôveryhodná technológia 

Spoľahlivá a energeticky málo náročná rádiová technológia pod pásmom GHz využívaná doplnkom RadioLink sa používa aj na komunikáciu na veľké vzdialenosti v postihnutých oblastiach, v ktorých bola zničená telekomunikačná štruktúra. Vo veľkom meradle sa používa aj v satelitoch.

 

Ľahká inštalácia 

Doplnok RadioLink sa dodáva v dvoch častiach a stačí ho zapojiť. Pripojíte len vysielač k smerovaču (nemusí mať ani sieť Wi-Fi), vložíte prijímač na panel Landroidu a je to. Nie sú potrebné párovania, zadávanie dlhých sériových čísiel a hesiel k sieti Wi-Fi.

 


 

Vhodný pre modely:

  • Worx Landroid S300   WR130E
  • Worx Landroid M500  WR141E
  • Worx Landroid M700  WR142E
  • Worx Landroid M1000 WR143E
  • Worx Landroid M1500 WR153E
  • Worx Landroid L2000  WR155E

 


Obsah balenia:

  • 1x radio link vysielač
  • 1x radio link prijímač

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie