Bazénové vysávače pre verejné bazény

Voda v bazéne na kúpalisku, na plavárni či v aquaparku musí spĺňať prísne požiadavky na hygienickú čistotu. Aby ste zabránili množeniu choroboplodných zárodkov, je potrebná jej filtrácia, používanie chémie na úpravu vody a pravidelné čistenie dna a stien bazéna. Automatické bazénové vysávače pre verejné bazény odstránia všetky nečistoty, pričom dokážu pracovať samé bez vašej asistencie.

#SHOW_MORE#

Bazénové vysávače pre verejné bazény od overených výrobcov

V našom e-shope si môžete vybrať robotické bazénové vysávače určené pre plavárne, aquaparky, hotely a wellness značiek Maytronics Dolphin, Zodiac, Hexagone, Marlin a Ultrabot. Nájdete medzi nimi modely s rôznou filtračnou schopnosťou, rozsahom čistenia, k väčšine modelov je k dispozícii tiež transportný vozík.

Automatické bazénové vysávače pre verejné bazény Maytronics Dolphin

Robotické vysávače bazénov pre verejné bazény Maytronics Dolphin vám uľahčia čistenie bazénov s dĺžkou do 50 m. Komfortné automatické čistenie zahŕňa dno, steny aj vodnú linku. Výrobca myslel na jednoduchú obsluhu, ochranu pred zamotaním kábla a filtračné schopnosti.

Samozrejmosťou je gyroskopický systém na efektívne skenovanie, aby vysávač kompletne pokryl každé miesto v bazéne. Zariadenia značky dokážu pomocou kief odstrániť nielen nečistoty, ale aj riasy a baktérie. Ovládať ich môžete diaľkovo, s prenášaním bazénového vysávača vám pomôže transportný vozík.

bazénové vysávače pre verejné bazény

Robotické vysávače bazénov pre plavárne, hotely a aquaparky Zodiac

Vaše požiadavky na čistotu povrchu bazéna naplnia aj čističe bazénov Zodiac určené hlavne na údržbu stredne veľkých bazénov. Vybrať si ich môžete na rôzne povrchy, pohon všetkých kolies zabezpečí bezproblémový pohyb na stenách aj schodoch. O výber trasy čistenia sa postará senzor Nav Systém. Technológia cyklónového vysávania prevedie vo filtri nečistoty do tvaru suspenzie, čím bráni jeho zaneseniu.

Obávať sa nemusíte ani zložitého čistenia, filtračný kôš s prístupom zhora stačí opláchnuť prúdom vody. Prácu vám uľahčí tiež Lift systém, ktorý zníži odpor pri vyberaní z vody až o 20 %. Robotické vysávače bazénov pre verejné bazény Zodiac sa dajú ovládať cez aplikáciu na diaľku.

bazénové vysávače pre verejné bazény

Robotické vysávače bazénov pre verejné bazény Hexagone

Bazénové vysávače Hexagone určené na starostlivosť o bazény s dĺžkou do 50 m prinášajú profesionálne čistenie s vysokým výkonom. Ich súčasťou je jemný filter na zachytenie nečistôt s voliteľnou schopnosťou filtrácie. Dokážu zachytiť tiež zárodky rias a mikroorganizmov.  

Čistiace kefy účinne vyčistia bazény s rôznym povrchom. Výrobca myslel aj na prevádzkovateľov bazénov so slanou vodou, preto sú vysávače do bazénov Hexagone vyrábané z nerezovej ocele odolnej voči korózii. Aby bolo zabezpečené vyčistenie celého povrchu, jednotlivé zariadenia sú vybavené senzormi.

Bazénové vysávače pre verejné bazény Marlin

Robotické vysávače do bazéna Marlin sa dokážu vo vode pohybovať samostatne, samé si tiež zvolia najvhodnejší režim čistenia. Dokážu sa prispôsobiť tvaru bazéna a odstránia nečistoty z jeho dna, schodov aj kolmých stien.

Starostlivosť o čistotu vody v bazéne vám uľahčia aj vďaka ovládaniu cez aplikáciu v smartfóne alebo tablete s pripojením cez bluetooth. Výrobca zaručuje dlhú životnosť a vysokú kapacitu batérie. Očakávať môžete tiež tichý chod.

bazénové vysávače pre verejné bazény

Bazénové vysávače pre aquaparky, wellness a verejné bazény Ultrabot

Pre plavárne, hotely a kúpaliská s dĺžkou do 50 m sú určené aj vysávače bazénov Ultrabot. Vybrať si ich môžete na čistenie bazénov všetkých tvarov, špeciálne kefy dokážu účinne odstrániť nečistoty z akéhokoľvek povrchu. Zariadenia si dokážu samé zvoliť najvhodnejší čistiaci cyklus na systematické čistenie. O čistotu vody sa postará výkonný jemný filter, ktorý dokáže zachytiť aj veľmi jemné nečistoty, zárodky rias a mikroorganizmov.

bazénové vysávače pre verejné bazény

Ako vybrať vysávač do bazéna pre verejné bazény

Robotické bazénové vysávače pre verejné bazény sa vyznačujú jednoduchým čistením filtračného koša. Vyberanie je zhora. K dispozícii sú aj automatické vysávače bazénov Marlin, ktoré môžete používať bez nutnosti čistenia filtra až do doby jedného roka.

Ovládanie automatických bazénových vysávačov určených pre plavárne, aquaparky a kúpaliská uľahčuje aplikácia v mobile. Vďaka otočnému čapu Swivel sa pri jednotlivých modeloch nemusíte obávať ani zamotávania kábla. Aby ste si vybrali model, ktorý naplní vaše požiadavky, porovnať bude potrebné niekoľko parametrov.

Veľkosť bazéna

Bazénové vysávače pre verejné bazény sú určené na čistenie bazénov s dĺžkou 25 – 50 m, k dispozícii sú tiež modely na čistenie bazénov strednej veľkosti s dĺžkou od 12 m.

Tvar bazéna

Jednotlivé modely sú určené na údržbu bazénov v obdĺžnikovom, štvorcovom aj oválnom tvare, niektoré sú určené len pre pravidelný tvar. Pri kúpe vysávača do bazéna sa preto vopred presvedčte, či vám vyhovuje aj v tomto ohľade. Informácie o každom modeli nájdete v jeho popise.

Povrch

Vysávače do bazénov pre verejné bazény sú vhodné na rôzne povrchy. V závislosti od zvoleného modelu dokážu zvládnuť bezproblémový pohyb po PVC, fólii, betóne, keramike, nereze a ďalších materiáloch.

Robotické bazénové vysávače využívajú senzory

Pohyb pod hladinou zabezpečujú senzory. Pomocou nich dokážu robotické bazénové vysávače vyhodnotiť úroveň znečistenia, zvoliť režim čistenia a pohybovať sa tak, aby pri práci nevynechali žiadnu oblasť.

bazénové vysávače pre verejné bazény

Filtračná schopnosť

Automatické vysávače do bazéna pre verejné bazény sa líšia aj schopnosťou filtrácie. K dispozícii sú modely s filtráciou od 20 do 200 mikrónov.

Doba čistenia

Čas vysávania bazéna bude závisieť od miery znečistenia a veľkosti bazéna. Aby vybrané zariadenie dokázalo vyčistiť celú plochu na jedno nabitie, môžete si vybrať modely s dobou nepretržitej prevádzky až do 9 hodín.

Najpredávanejšie

15 položiek celkom
Bazénový vysávač Hexagone Chrono 450
6 665 €

Bazénový vysávač Hexagone Chrono 450 čistí dno bazéna, určený pre bazény do 25 m, robot sa pohybuje veľkou rýchlosťou 12m/min, u robota je voliteľná filtračná...

196149
Bazénový vysávač Hexagone Chrono 510
8 320 €

Bazénový vysávač Hexagone Chrono 510 čistí dno bazéna, určený pre bazény do 25 m, robot sa pohybuje veľkou rýchlosťou 12m/min, u robota je voliteľná filtračná...

196148
Bazénový vysávač Hexagone Chrono 510 plus
9 460 €

Bazénový vysávač Hexagone Chrono 510 plus čistí dno bazéna, určený pre bazény do 25 m, robot sa pohybuje veľkou rýchlosťou 12m/min, u robota je voliteľná...

196147
Bazénový vysávač Hexagone Chrono 730
13 200 €

Bazénový vysávač Hexagone Chrono 730 čistí dno bazéna, určený pre bazény do 25 m, robot sa pohybuje veľkou rýchlosťou 12m/min, u robota je voliteľná filtračná...

196146
Bazénový vysávač Maytronics Dolphin 2x2 PRO GYRO
7 998 €

Bazénový vysávač Maytronics Dolphin 2x2 PRO GYRO čistí dno, steny a vodnú linku, pre verejné bazény do 50 m, 2 silné turbíny prefiltrujú 36 m3, čap SWIVEL proti...

196115
Bazénový vysávač Maytronics Dolphin W20
1 684 €

Bazénový vysávač Maytronics Dolphin W20 čistí iba dno bazéna, špeciálne určený pre plytké bazény, do dĺžky 15 metrov, minimálna hĺbka 20 cm, filtračná...

196114
Bazénový vysávač Maytronics Dolphin Wave 100
3 412 €

Bazénový vysávač Maytronics Dolphin Wave 100 čisti dno, steny a vodnú linku, pre verejné bazény do 25 m, silná turbína prefiltruje 18 m3, čap SWIVEL proti zamotaniu kábla,...

148203
EP Large EP DolphinWave140 1 big
7 048 €

Bazénový vysávač Maytronics Dolphin Wave 150 čisti dno, steny a vodnú linku, pre verejné bazény do 35 m, silná turbína prefiltruje 18 m3, čap SWIVEL proti zamotaniu kábla,...

196239
EP Large EP Dolphin Wave200 1 big
7 500 €

Bazénový vysávač Maytronics Dolphin Wave 200XL čisti dno, steny a vodnú linku, pre verejné bazény do 35 m, silná turbína prefiltruje 34 m3, čap...

196240
Dolphin Wave 300XL
10 500 €

Bazénový vysávač Maytronics Dolphin Wave 300XL čisti dno, steny a vodnú linku, pre verejné bazény do 50 m, silná turbína prefiltruje 34 m3, čap SWIVEL proti zamotaniu kábla,...

196241
Bazénový vysávač Maytronics Dolphin Wave 50
3 024 €

Bazénový vysávač Maytronics Dolphin Wave 50 čisti dno, steny a vodnú linku, pre verejné bazény do 17 m, silná turbína prefiltruje 17 m3, čap SWIVEL...

196113
Robotický vysávač bazénov Ultrabot Magnum
3 929 €

Robotický vysávač bazénov Ultrabot Magnum čistí, dno steny a vodnú linku, pre bazény do dĺžky 25 m , šírka záberu 520 mm, dĺžka plávajúceho kábla 30...

196134
Hore
Ďalšie produkty