Off Limits snímač a magnetická páska pre robotické kosačky WORX Landroid

155 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Off Limits snímač a magnetická páska pre robotické kosačky WORX Landroid, ideálne na dočasné vylúčenie určitých trávnatých plôch, nie je nutné spojiť s obvodovým drôtom

Detailné informácie

Podrobný popis

Off Limits snímač a magnetická páska pre robotické kosačky WORX Landroid

 

 

 

Túto možnosť použite, ak chcete, aby bola inštalácia Landroidu ešte jednoduchšia. Pretože s vstavanou možnosťou už nemusíte ohraničovať vnútorné trávnaté plochy hlavným obvodovým drôtom. Off Limits snímač a magnetická páska pre robotické kosačky WORX Landroid je tiež ideálne riešenie na dočasné vylúčenie určitých trávnatých plôch, napríklad na sezónne záhradné vybavenie, ako je trampolína. A ak trampolínu chcete presunúť, zoberte s ňou aj magnetickú pásku. Prípadne môžete natrvalo zmeniť plochu trávnika bez toho, aby ste rušili svoj pôvodný ohraničujúci vodič pre Landroid.

 


 

Ako funguje off Limits snímač a magnetická páska pre robotické kosačky WORX Landroid

 

Off limits sa dodáva v dvoch častiach: snímač, ktorý sa inštaluje na panel Landroidu, a páska virtuálneho oplotenia na ohraničenie zakázaných oblastí. Páska nemusí byť pripojená k obvodovému káblu a nemusí byť ani ničím napájaná. Funguje s magnetickou silou, ktorú snímač zisťuje.

 

 

 

 

Jednoduchá inštalácia

Na inštaláciu snímača mimo limitov je potrebné uvoľniť iba niekoľko skrutiek. Robotická kosačka Works Landroid automaticky rozpozná nový modul a okamžite použije novú funkciu. Nie je potrebné žiadne ďalšie nastavenie - je to také jednoduché!

 

 


 

Vhodný pre modely:

  • Worx Landroid S300   WR130E
  • Worx Landroid M500  WR141E
  • Worx Landroid M700   WR142E
  • Worx Landroid M1000 WR143E
  • Worx Landroid M1500 WR153E
  • Worx Landroid L2000  WR155E
 


Obsah balenia:

  • 1x Off Limits snímač
  • 1x magnetická páska

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: