Neakasa P2 Pro

Novinka
Značka: Neakasa
220 €
Skladom
Darčekové zabalenie
Môžeme doručiť do:
19.4.2024

sada na strihanie a starostlivosť o srsť s vysávačom

Detailné informácie

Podrobný popis

Neakasa P2 Pro

 

sada pre starostlivosť o srsť psov a mačiek s vysávačom

 

Neakasa P2 Pro - sada na strihanie a starostlivosť o srsť s vysávačom

Súprava na starostlivosť o srsť psov a mačiek. Neakasa P2 Pro je navrhnutá tak, že automaticky vysáva srsť a chlpy pri kefovaní a strihaní vášho domáceho maznáčika do plastovej vymývateľnej 2 litrovej nádoby. Profesionálna sada starostlivosti o srsť 5v1 s cyklónovým vysávačom vám umožní strihať a kefovať vášho domáceho maznáčika a zároveň pomôže udržať váš domov čistý, bez chlpov. Neakasa P2 Pro obsahuje 5 nástrojov na strihanie, kefovanie, odstraňovanie pĺznutia a zber chlpov. Určené pre majiteľov, ktorí chcú doma ľahko a pravidelne strihať a starať sa o srsť svojho domáceho maznáčika.

neakasa-p2-pro-image-001
 

Neakasa P2 Pre sada pre starostlivosť o srsť psov a mačiek s vysávačom

Sada s vysávačom obsahuje päť rôznych nástavcov. Kefa na starostlivosť o srsť, trimovací hrebeň DeShedding, elektrický strihací strojček, štrbinovú a kefovú hubicu pre ľahké upratovanie.

neakasa-p2-pro-image-005c

 

Starostlivosť o srsť bez neporiadku

Súprava pre starostlivosť o srsť psov a mačiek Neakasa P2 Pro je navrhnutá tak, že automaticky vysáva srsť a chlpy pri kefovaní a strihaní vášho domáceho maznáčika do plastovej vymývateľnej nádoby. Srsť nepadá všade, ale je priamo nasávaná do nádoby vysávača. Neakasa P2 Pro pomôže udržať domov vždy čistý a uprataný.

 neakasa-p2-pro-image-002

 

Zdravší a čistý domov

Neakasa P2 Pro vykefujte a zároveň vysajte prach, roztoče, uvoľnené chlpy a alergény zo srsti vášho maznáčika priamo do nádoby vysávača s cyklónovým saním, čím zabráni ich šíreniu po dome. Zároveň tým napomáha lepšiemu zdraviu vášho maznáčika.

neakasa-p2-pro-image-003 

Veľmi tichý 52 dB

Ošetrujúca sada na strihanie psov Neakasa P2 Pro sa vyznačuje veľmi nízkou hlučnosťou, v ECO móde iba 52 dB. Pri starostlivosti o srsť vášho maznáčika ho nebudete stresovať a starostlivosť o neho bude príjemná aj pre vás.

neakasa-p2-pro-image-004

 

Elektrický strihací strojček

Strihací strojček používa pevnú čepeľ z nerezovej ocele a keramickú pohyblivú čepeľ, ktorá je ideálna na strihanie psov s hustou srsťou, ako sú retrievery, pudlové a husky. Strihanie prebieha bez neporiadku, vďaka systému odsávania chlpov zo strihacieho strojčeka priamo do nádoby vysávača.

 neakasa-p2-pro-image-005b

 

Zastrihávač s nadstavcami

Zastrihávač elektrického strihacieho strojčeka má integrované nastavenie dĺžky strihu 1.2 – 1.6 mm a dodáva sa s piatimi nadstavcami, pre ľahké nastavenie dĺžky strihanej srsti 3 mm, 6 mm, 12 mm, 18 mm a 24 mm.

 neakasa-p2-pro-image-006b

Trimovací hrebeň DeShedding

Trimovací hrebeň (DeShedding) je vhodný na úpravu pĺzajúcej srsti psov a mačiek. Špeciálna hlava jemne a efektívne odstraňuje prebytočnú podsadu a uvoľnené chlpy. Srsť okamžite získa nový lesk a vyzerá zdravšie. Uvoľňovacia lišta integrovaná na trimovacom hrebeni rýchlo uvoľní vyčesanú srsť, ktorú potom ľahko odsajete vysávačom.

neakasa-p2-pro-image-007

 

Kefa na starostlivosť o srsť

Kefa samotná má tenké kovové štetiny, ktoré sú určené na vyčesanie uvoľnenej srsti. Samotné vyčesávanie bude aj pre vášho maznáčika veľmi príjemným okamihom. Kefa funguje obzvlášť dobre u stredne až dlhosrstých psov a mačiek. Uvoľňovacia lišta, integrovaná na kefe Neakasa P2 Pro, ľahko uvoľní zachytenú vyčesanú srsť, ktorú vysávač nasaje do plastovej vymývateľnej nádoby.

neakasa-p2-pro-image-008

 

Štrbinová a kefová hubica

Pokiaľ predsa len niekde nejaký ten chĺpok unikol, ľahko ho vysajete jedným z dvoch nástavcov, ktoré sú tiež súčasťou balenia Neakasa P2 Pro – štrbinovou alebo širokou kefovou hubicou.

neakasa-p2-pro-image-009

 

Rýchle vyprázdnenie nádoby

Zabudnite na zametanie zablúdených, alergiu vyvolávajúcich chlpov, ktoré sa povaľujú všade. Keď budete chcieť vysávač vyprázdniť, jednoducho pridržte nádobu vysávača nad odpadkovým košom a stlačte tlačidlo pre rýchle otvorenie nádoby. Vysatá a ostrihaná srsť vrátane ďalších nečistôt ľahkú vykĺznu do odpadkového koša a vaše ruky zostanú čisté.

neakasa-p2-pro-image-010

 

 

Špecializovaná značková predajňa TopRobot v Bratislave. Navštívte nás v príjemnom prostredí. Možnosť parkovania priamo pred predajňou a školený predajca, ktorý Vám poradí je samozrejmosťou.

 

 

 

 

Technicke parametre:

  • Model: Neakasa P2 Pro
  • Rozmery: 36,5 x 26,8 x 20,8 cm
  • Váha: 2,5 kg
  • Príkon: 400W
  • Dĺžka hadice: 1,5 m (odpojitelná)
  • Dĺžka kablu: 2,5 m (odpojitelný)
  • Objem nádoby na prach: 2 l
  • Sacia sila: až 10 500 Pa
  • Hlučnosť: ECO 52 dB, MAX 74 dB

 

Obsah balenia: neakasa-p2-pro-001

  • 1x vysávač Neakasa P2 Pro

Dodatočné parametre

Kategória: Vysávače pre zvieratká
Hmotnosť: 2 kg

Neakasa P2 Pro

Neakasa P2 Pro - unboxing, vybalenie, zloženie, čištěnie

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JJ Avatar autora | 28.5.2023
Funguje perfektne. Charles si to česanie užíva a naviac nemáme už doma žiaden bordel z chĺpkov. Som nadmieru spokojná.
5
Avatar autora | 15.5.2023
Vysávač s nástavcami na úpravu chlpov pre psa? Toto je super produkt. Efektívny, jednoduchý pre použitie hlavne na dlhosrsté zvieratá (my máme doma zlatého retrievera). Náš psík sa nebál ani zvuku vysávača, ani strojčeka aj keď to bolo všetko pre neho nové. Vysávač už na prvom prevode všetky vyčesané chlpy jednoducho vysal. Odporúčam všetkými desiatimi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: