Neakasa P2 Pro

Novinka
Značka: Neakasa
220 €
Skladom
Darčekové zabalenie
Môžeme doručiť do:
29.3.2023

sada na strihanie a starostlivosť o srsť s vysávačom

Detailné informácie

Podrobný popis

Neakasa P2 Pro

 

sada pre starostlivosť o srsť psov a mačiek s vysávačom

 

Neakasa P2 Pro - sada na strihanie a starostlivosť o srsť s vysávačom

Súprava na starostlivosť o srsť psov a mačiek. Neakasa P2 Pro je navrhnutá tak, že automaticky vysáva srsť a chlpy pri kefovaní a strihaní vášho domáceho maznáčika do plastovej vymývateľnej 2 litrovej nádoby. Profesionálna sada starostlivosti o srsť 5v1 s cyklónovým vysávačom vám umožní strihať a kefovať vášho domáceho maznáčika a zároveň pomôže udržať váš domov čistý, bez chlpov. Neakasa P2 Pro obsahuje 5 nástrojov na strihanie, kefovanie, odstraňovanie pĺznutia a zber chlpov. Určené pre majiteľov, ktorí chcú doma ľahko a pravidelne strihať a starať sa o srsť svojho domáceho maznáčika.

neakasa-p2-pro-image-001
 

Neakasa P2 Pre sada pre starostlivosť o srsť psov a mačiek s vysávačom

Sada s vysávačom obsahuje päť rôznych nástavcov. Kefa na starostlivosť o srsť, trimovací hrebeň DeShedding, elektrický strihací strojček, štrbinovú a kefovú hubicu pre ľahké upratovanie.

neakasa-p2-pro-image-005c

 

Starostlivosť o srsť bez neporiadku

Súprava pre starostlivosť o srsť psov a mačiek Neakasa P2 Pro je navrhnutá tak, že automaticky vysáva srsť a chlpy pri kefovaní a strihaní vášho domáceho maznáčika do plastovej vymývateľnej nádoby. Srsť nepadá všade, ale je priamo nasávaná do nádoby vysávača. Neakasa P2 Pro pomôže udržať domov vždy čistý a uprataný.

 neakasa-p2-pro-image-002

 

Zdravší a čistý domov

Neakasa P2 Pro vykefujte a zároveň vysajte prach, roztoče, uvoľnené chlpy a alergény zo srsti vášho maznáčika priamo do nádoby vysávača s cyklónovým saním, čím zabráni ich šíreniu po dome. Zároveň tým napomáha lepšiemu zdraviu vášho maznáčika.

neakasa-p2-pro-image-003 

Veľmi tichý 52 dB

Ošetrujúca sada na strihanie psov Neakasa P2 Pro sa vyznačuje veľmi nízkou hlučnosťou, v ECO móde iba 52 dB. Pri starostlivosti o srsť vášho maznáčika ho nebudete stresovať a starostlivosť o neho bude príjemná aj pre vás.

neakasa-p2-pro-image-004

 

Elektrický strihací strojček

Strihací strojček používa pevnú čepeľ z nerezovej ocele a keramickú pohyblivú čepeľ, ktorá je ideálna na strihanie psov s hustou srsťou, ako sú retrievery, pudlové a husky. Strihanie prebieha bez neporiadku, vďaka systému odsávania chlpov zo strihacieho strojčeka priamo do nádoby vysávača.

 neakasa-p2-pro-image-005b

 

Zastrihávač s nadstavcami

Zastrihávač elektrického strihacieho strojčeka má integrované nastavenie dĺžky strihu 1.2 – 1.6 mm a dodáva sa s piatimi nadstavcami, pre ľahké nastavenie dĺžky strihanej srsti 3 mm, 6 mm, 12 mm, 18 mm a 24 mm.

 neakasa-p2-pro-image-006b

Trimovací hrebeň DeShedding

Trimovací hrebeň (DeShedding) je vhodný na úpravu pĺzajúcej srsti psov a mačiek. Špeciálna hlava jemne a efektívne odstraňuje prebytočnú podsadu a uvoľnené chlpy. Srsť okamžite získa nový lesk a vyzerá zdravšie. Uvoľňovacia lišta integrovaná na trimovacom hrebeni rýchlo uvoľní vyčesanú srsť, ktorú potom ľahko odsajete vysávačom.

neakasa-p2-pro-image-007

 

Kefa na starostlivosť o srsť

Kefa samotná má tenké kovové štetiny, ktoré sú určené na vyčesanie uvoľnenej srsti. Samotné vyčesávanie bude aj pre vášho maznáčika veľmi príjemným okamihom. Kefa funguje obzvlášť dobre u stredne až dlhosrstých psov a mačiek. Uvoľňovacia lišta, integrovaná na kefe Neakasa P2 Pro, ľahko uvoľní zachytenú vyčesanú srsť, ktorú vysávač nasaje do plastovej vymývateľnej nádoby.

neakasa-p2-pro-image-008

 

Štrbinová a kefová hubica

Pokiaľ predsa len niekde nejaký ten chĺpok unikol, ľahko ho vysajete jedným z dvoch nástavcov, ktoré sú tiež súčasťou balenia Neakasa P2 Pro – štrbinovou alebo širokou kefovou hubicou.

neakasa-p2-pro-image-009

 

Rýchle vyprázdnenie nádoby

Zabudnite na zametanie zablúdených, alergiu vyvolávajúcich chlpov, ktoré sa povaľujú všade. Keď budete chcieť vysávač vyprázdniť, jednoducho pridržte nádobu vysávača nad odpadkovým košom a stlačte tlačidlo pre rýchle otvorenie nádoby. Vysatá a ostrihaná srsť vrátane ďalších nečistôt ľahkú vykĺznu do odpadkového koša a vaše ruky zostanú čisté.

neakasa-p2-pro-image-010

 

 

Špecializovaná značková predajňa TopRobot v Bratislave. Navštívte nás v príjemnom prostredí. Možnosť parkovania priamo pred predajňou a školený predajca, ktorý Vám poradí je samozrejmosťou.

 

 

 

 

Technicke parametre:

  • Model: Neakasa P2 Pro
  • Rozmery: 36,5 x 26,8 x 20,8 cm
  • Váha: 2,5 kg
  • Príkon: 400W
  • Dĺžka hadice: 1,5 m (odpojitelná)
  • Dĺžka kablu: 2,5 m (odpojitelný)
  • Objem nádoby na prach: 2 l
  • Sacia sila: až 10 500 Pa
  • Hlučnosť: ECO 52 dB, MAX 74 dB

 

Obsah balenia: neakasa-p2-pro-001

  • 1x vysávač Neakasa P2 Pro

Dodatočné parametre

Kategória: Vysávače pre zvieratká
Hmotnosť: 2 kg

Neakasa P2 Pro

Neakasa P2 Pro - unboxing, vybalenie, zloženie, čištěnie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: