Neakasa P1 Pro

Novinka
Značka: Neakasa
179 €
Skladom
Darčekové zabalenie
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Neakasa P1 Pre sada pre starostlivosť o srsť psov a mačiek s vysávačom

Detailné informácie

Podrobný popis

Neakasa P1 Pro

 

sada pre starostlivosť o srsť psov a mačiek s vysávačom

 

Neakasa P1 Pro - sada na strihanie a starostlivosť o srsť s vysávačom

Súprava na starostlivosť o srsť psov a mačiek. Neakasa P1 Pro je navrhnutá tak, že automaticky vysáva srsť a chlpy pri kefovaní a strihaní vášho domáceho maznáčika do plastovej vymývateľnej nádoby. Profesionálna sada starostlivosti o srsť 5v1 s cyklónovým vysávačom vám umožní strihať a kefovať vášho domáceho maznáčika a zároveň pomôže udržať váš domov čistý, bez chlpov. Neakasa P1 Pro obsahuje 5 nástrojov na strihanie, kefovanie, odstraňovanie pĺznutia a zber chlpov. Určené pre majiteľov, ktorí chcú doma ľahko a pravidelne strihať a starať sa o srsť svojho domáceho maznáčika.

neakasa-p1-image-001

 

 

Neakasa P1 Pre sada pre starostlivosť o srsť psov a mačiek s vysávačom

Sada s vysávačom obsahuje päť rôznych nástavcov. Kefa na starostlivosť o srsť, trimovací hrebeň DeShedding, elektrický strihací strojček, štrbinovú a kefovú hubicu pre ľahké upratovanie.

 neakasa-p1-pro-013

 

Starostlivosť o srsť bez neporiadku

Súprava pre starostlivosť o srsť psov a mačiek Neakasa P1 Pro je navrhnutá tak, že automaticky vysáva srsť a chlpy pri kefovaní a strihaní vášho domáceho maznáčika do plastovej vymývateľnej nádoby. Srsť nepadá všade, ale je priamo nasávaná do nádoby vysávača. Neakasa P1 Pro pomôže udržať domov vždy čistý a uprataný.

 • neakasa-p1-image-002

 

Zdravší a čistý domov

Neakasa P1 Pro vykefujte a zároveň vysajte prach, roztoče, uvoľnené chlpy a alergény zo srsti vášho maznáčika priamo do nádoby vysávača s cyklónovým saním, čím zabráni ich šíreniu po dome. Zároveň tým napomáha lepšiemu zdraviu vášho maznáčika.

neakasa-p1-image-003

 

Veľmi tichý 52 dB

Ošetrujúca sada na strihanie psov Neakasa P1 Pro sa vyznačuje veľmi nízkou hlučnosťou, v ECO móde iba 52 dB. Pri starostlivosti o srsť vášho maznáčika ho nebudete stresovať a starostlivosť o neho bude príjemná aj pre vás.

neakasa-p1-image-004

 

Elektrický strihací strojček

Strihací strojček používa pevnú čepeľ z nerezovej ocele a keramickú pohyblivú čepeľ, ktorá je ideálna na strihanie psov s hustou srsťou, ako sú retrievery, pudlové a husky. Strihanie prebieha bez neporiadku, vďaka systému odsávania chlpov zo strihacieho strojčeka priamo do nádoby vysávača.

neakasa-p1-image-005

 

Zastrihávač s nadstavcami

Zastrihávač elektrického strihacieho strojčeka má integrované nastavenie dĺžky strihu 1.2 – 1.6 mm a dodáva sa so štyrmi nástavcami, pre ľahké nastavenie dĺžky strihanej srsti 6 mm, 12 mm, 18 mm a 24 mm.

neakasa-p1-image-006b

 

Trimovací hrebeň DeShedding

Trimovací hrebeň (DeShedding) je vhodný na úpravu pĺzajúcej srsti psov a mačiek. Špeciálna hlava jemne a efektívne odstraňuje prebytočnú podsadu a uvoľnené chlpy. Srsť okamžite získa nový lesk a vyzerá zdravšie. Uvoľňovacia lišta integrovaná na trimovacom hrebeni rýchlo uvoľní vyčesanú srsť, ktorú potom ľahko odsajete vysávačom

neakasa-p1-image-007b

 

Kefa na starostlivosť o srsť

Kefa samotná má tenké kovové štetiny, ktoré sú určené na vyčesanie uvoľnenej srsti. Samotné vyčesávanie bude aj pre vášho maznáčika veľmi príjemným okamihom. Kefa funguje obzvlášť dobre u stredne až dlhosrstých psov a mačiek. Uvoľňovacia lišta, integrovaná na kefe Neakasa P1 Pro, ľahko uvoľní zachytenú vyčesanú srsť, ktorú vysávač nasaje do plastovej nádoby.

neakasa-p1-image-008

 

Štrbinová a kefová hubica

Pokiaľ predsa len niekde nejaký ten chĺpok unikol, ľahko ho vysajete jedným z dvoch nástavcov, ktoré sú tiež súčasťou balenia Neakasa P1 Pro – štrbinovou alebo širokou kefovou hubicou.

neakasa-p1-image-009

 

Rýchle vyprázdnenie nádoby

Zabudnite na zametanie zablúdených, alergiu vyvolávajúcich chlpov, ktoré sa povaľujú všade. Keď budete chcieť vysávač vyprázdniť, jednoducho pridržte nádobu vysávača nad odpadkovým košom a stlačte tlačidlo pre rýchle otvorenie nádoby. Vysatá a ostrihaná srsť vrátane ďalších nečistôt ľahkú vykĺznu do odpadkového koša a vaše ruky zostanú čisté.

neakasa-p1-image-010

 

 

 

Špecializovaná značková predajňa TopRobot v Bratislave. Navštívte nás v príjemnom prostredí. Možnosť parkovania priamo pred predajňou a školený predajca, ktorý Vám poradí je samozrejmosťou.

 

 

 

 

Technicke parametre:

 • Model: Neakasa P1 Pro
 • Rozmery: 29 x 13,2 x 21 cm
 • Váha: 2 kg
 • Príkon: 300W
 • Dĺžka hadice: 1,3 m
 • Dĺžka kablu: 2,5 m
 • Objem nádoby na prach: 1 l
 • Sacia sila: až 9 000 Pa
 • Hlučnosť: ECO 52 dB, MAX 75 dB

 

Obsah balenia: neakasa-p1-pro-004b

 • 1x vysávač Neakasa P1 Pro

Dodatočné parametre

Kategória: Vysávače pre zvieratká
Hmotnosť: 2 kg

Neakasa P1 Pro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: