Robotické kosačky Robomow

Robotické kosačky Robomow uspokoja nároky každého, kto hľadá užívateľsky príjemnú, záhradnú automatickú kosačku. Sú silné, tiché, rýchle a nenáročné na používanie. Navrhnuté sú tak, aby poskytovali komfortné kosenie záhrady pričom vám ušetria množstvo námahy a času.

#SHOW_MORE#

Robotické kosačky Robomow s tradíciou už od roku 1995

Cieľom uľahčiť starostlivosť o trávnik pomocou robotickej kosačky sa zakladatelia spoločnosti Friendly Robotics, ktorá vyrába značku Robomow, začali zaoberať už v roku 1995. Svoj prvý model uviedli už o dva roky. Úspech robotickej kosačky viedol k jej postupnému zlepšovaniu a vyvíjaniu nových funkcií, ako sú, napríklad, vytvorenie programu pravidelného kosenia a ovládanie cez smartfón.

Čím si vás získajú robotické kosačky Robomow

Robotické kosačky Robomow vám ušetria stovky hodín času, ktoré by ste inak museli venovať koseniu vašej záhrady. Namiesto toho môžete pokojne tráviť čas inými činnosťami. Vďaka ich tichému chodu si pokojne v čase kosenia môžete užívať aj čas s priateľmi a rodinou. Špičkové technológie vás ušetria nielen samotného kosenia, ale aj dohliadania na stav batérie či úpravy okrajov trávnika. Robotické kosačky na trávu Robomow sú pritom dostupné pre rozlohu záhrady až do 4 000 m2.

Robotické kosačky Robomow aj do náročného terénu

Značka Robomow dbá pri výrobe svojich produktov na používanie kvalitných materiálov. Jednotlivé diely kosačky vynikajú odolnosťou a prechádzajú záťažovými testami, čo zaisťuje jej dlhú životnosť. Výkonné bezuhlíkové motory a kolesá s výrazným dezénom sú uspôsobené aj na prácu v náročnom teréne na svahoch so sklonom do 45 %. Pri práci využívajú dva rotačné disky s ostrými nožmi, ktoré sú zárukou čistého rezu každého stebla.

robotické kosačky robomow

Pokosia aj okraje záhrady

Robotické kosačky na trávu Robomow presne kopírujú terén, disky s nožmi sú umiestnené čo najviac pri okraji, čím minimalizujú nutnosť ručného dokosenia okrajových častí trávnika. Spoľahnúť sa môžete tiež na kosenie v okolí stromov a záhonov. Snímanie prekážok do všetkých smerov pomocou senzorov pritom zaistí vysokú citlivosť na prostredie.

Kosia v každom počasí

Robotické kosačky Robomow nie sú závislé na počasí. Ich odolnosť voči vode im umožňuje pracovať v záhrade, či práve svieti slnko alebo prší. Na kosenie suchej aj mokrej trávy sú uspôsobené tiež nože diskov.

Samostatný vjazd do nabíjacej stanice

Aby ste sa nemuseli starať o nabíjanie batérie, kosačka na trávu Robomow zaparkuje po dokončení práce v nabíjacej stanici.

robotické kosačky robomow

Jemný mulč pre váš trávnik

Drobné zvyšky pokosenej trávy robotické kosačky Robomow nezbierajú, ale nechávajú na trávniku. Tie sa postupne rozložia a poskytnú vašej záhrade potrebnú výživu. Vďaka tomu sa nebudete musieť starať o odpad, ktorý navyše užitočným spôsobom využijete.

Robotické kosačky Robomow sa dajú ovládať aj na diaľku

Ovládanie robotickej kosačky Robomow je pohodlné. Stačí si nainštalovať aplikáciu Robomow App 2.0 do vášho smartfónu a môžete s ňou komunikovať na diaľku. Kosačka využíva pripojenie cez bluetooth, s ktorým ju budete mať stále pod kontrolou.

robotické kosačky robomow

Integrovaný GPS modul

K dispozícii sú tiež robotické kosačky s GPS, ktoré dokážu komunikovať s používateľom pomocou SMS. Kedykoľvek tak môžete zistiť, kde sa kosačka nachádza. Modul GPS sa dá doplniť aj k modelom, ktoré ho od výroby nemajú.

Jednoduché čistenie a tichý chod

Značka Robomow myslela aj na jednoduché čistenie kosačiek. Po skončení práce ich jednoducho umyjete, čím odstránite všetky zachytené zvyšky trávy. Počas kosenia vás iste poteší aj tichý chod, ktorý vás nebude vyrušovať pri relaxácii na terase.

Ekologické a úsporné

Robotická kosačka Robomow je ekologickým riešením, ktoré šetrí vaše náklady na energie. Pri práci neprodukuje žiadne splodiny, výrobca myslel aj na úspornosť motora.

Robotické kosačky Robomow sú bezpečné

Samozrejmosťou je vysoká bezpečnosť, ochrana pred poranením a poškodením zariadenia. Robotické kosačky na trávu sú vybavené viacerými bezpečnostnými prvkami podľa noriem EÚ. Nechýba senzor náklonu, integrovaný majú tiež bezpečnostný zámok proti krádeži, ktorý odomkne ovládanie kosačky len so správnym PIN kódom.

robotické kosačky robomow

Odborná inštalácia kosačky Robomow

Robotické kosačky Robomow vyžadujú odbornú inštaláciu. Môžete ju vykonať pomocou návodu na obsluhu, túto službu si môžete objednať tiež u nás už pri jej kúpe. Inštalácie robotických kosačiek Robomow prevádzame na celom území Slovenska. Naše služby sú vám k dispozícii aj v tom prípade, ak potrebujete zimný servis kosačky.

Príslušenstvo na robotické kosačky Robomow

Aby ste mali k dispozícii vždy všetko potrebné na kosenie vášho trávnika, v našej ponuke nájdete tiež príslušenstvo na robotické kosačky Robomow. Vybrať si môžete náhradné sady nožov, GSM moduly a batérie. Nechýbajú ani domčeky pre robotické kosačky, obvodové drôty, spínače k obvodovým drôtom a široké kolesá na kosačky.

 

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
Robomow RK 1000 RK2000 FR
BLACK FRIDAY
1 519 €

Robotická kosačka ROBOMOW RK1000 vhodná pre záhrady do 1000 m2, šírka kosenia 21 cm, výška kosenia 20-100 mm, počet podzón: 4, počet oddelených zón: 2, inštalačný materiál je...

1024
Robomow RK 1000 RK2000 FR
1 699 €

Robotická kosačka ROBOMOW RK1000 PRO vhodná do 1000 m2, šírka kosenia 21 cm, výška kosenia 20-100 mm, počet podzón: 4, počet oddelených zón: 2, GPS modul, inštalačný materiál...

1025
Robomow RK 1000 RK2000 FR
2 198 €

Robotická kosačka ROBOMOW RK2000 do 2000 m2, šírka kosenia 21 cm, výška kosenia 20-100 mm, počet podzón: 4, počet oddelených zón: 2, inštalačný materiál je súčasťou.

1003
Robomow RK 1000 RK2000 FR
2 398 €

Robotická kosačka ROBOMOW RK2000 PRO do 2000 m2, šírka kosenia 21 cm, výška kosenia 20-100 mm, GPS modul, počet podzón: 4, počet oddelených zón: 2, inštalačný materiál nie je...

1026