Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD

Akcia
Značka: HUSQVARNA
5 349 € –8 %
Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD
5 349 € –8 % 4 899 €
Skladom
Inštalácia
Domček
Set titánových nožov
Veľká inštalačná sada
Zimná údržba
Trávnikové hnojivo
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD, hranice pracovnej oblasti 3500 m², automatický systém nabíjania, maximálny sklon pracovnej plochy 35°, systém kosenia: 3 otočné nože ostré ako britva,  šírka záberu 22 cm, výška kosenia 30 – 70 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD

  

Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD je priekopníkom na trhu robotických kosačiek. Tento model s pohonom všetkých kolies ľahko zvláda údržbu trávnika na ploche až 3500 m², vyhne sa prekážkam, prekoná nerovný terén a svahy až do pôsobivých 70 %. Kosačka má atraktívny dizajn série X-line s LED svetlometmi, je vybavená detekciou vzdialených objektov a intuitívnym interaktívnym ovládaním s farebným displejom Automower®Access. Aplikácia Automower® Connect umožňuje sledovanie kosačky pomocou GPS v prípade jej odcudzenia.

 

Ako pracuje robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD

 

 

 


 Vlastnosti:

 • Automower® Connect
 • LED svetlomety
 • Vynikajúca interakcia
 • Diaľková detekcia objektov
 • Výnimočne tichý pohon
 • Zvládne svahy so sklonom do 70 %
 • Timer (časovač) podľa počasia
 • Automatické zvládanie priechodov
 • Elektricky ovládané nastavenie výšky kosenia
 • Dva navádzacie vodiče
 • 5 rôznych štartovacích miest
 • Flexibilné umiestnenie nabíjacej stanice
 • Kontrola vyváženosti
 • Ochrana proti krádeži pomocou GPS
 • Predný nárazník
 • Vymeniteľné horné kryty
 • Spoľahlivosť
 • Vynikajúce výsledky pri kosení trávnika
 • Unikátny systém kosenia
 • Žiadne emisie
 • Ochrana proti krádeži pomocou alarmu / PIN kódu
 • Automatické nabíjanie
 • Nízka spotreba energie
 • Jednoduché nastavenie časového spínača

 

Husqvarna Automower® 435x AWD je priekopníkom na trhu robotických kosačiek. Tento model s pohonom všetkých kolies ľahko zvláda údržbu trávnika na ploche až 3500 m², vyhne sa prekážkam, prekoná nerovný terén a svahy až do pôsobivých 70 %. Kosačka má atraktívny dizajn série X-line s LED svetlometmi, je vybavená detekciou vzdialených objektov a intuitívnym interaktívnym ovládaním s farebným displejom Automower®Access. Aplikácia Automower® Connect umožňuje sledovanie kosačky pomocou GPS v prípade jej odcudzenia.

H350-0660

 

Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD s pohonom všetkých kolies

Robotické kosačky na trávu Automower® AWD sú vybavené technológiou, ktorá optimalizuje ovládanie jednotlivých kolies tak, aby zabezpečili spoľahlivú prevádzku v najnáročnejšom teréne. Kosačka je schopná zvládnuť aj sklon 70% (35°). Automower® AWD svojim impozantným výkonom prepíše pravidlá pre autonómnu údržbu zelených plôch a zároveň zvýši bezpečnosť pracovnej obsluhy.

 

Otočný dizajn zadnej časti

Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD je konštruovaná s kĺbovým dizajnom zadnej časti, ktorý umožňuje skutočne vynikajúcu manévrovateľnosť pre navigáciu na členitých trávnikoch a v priechodoch. Zadná časť má tiež otáčaciu schopnosť, čo značne zvyšuje trakciu v nerovnom teréne, ktorá je excelentná v kombinácii s AWD.

 

Automower® Access

Ovládací panel Automower®Access s farebným displejom s vysokým rozlíšením, ovládacím kolieskom a indikátorom stavu poskytuje intuitívny a zároveň sofistikovaný spôsob ovládania vašej kosačky. Prostredníctvom ikoniek prepojí vašu kosačku s aplikáciou Automower® Connect vo vašom smartfóne.

 

Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD s navigáciou pomocou GPS

Integrovaný systém GPS vytvára mapu záhrady, vrátane umiestnenia ohraničujúcich a navádzacích vodičov. Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD následne registruje, ktoré časti záhrady už kosačka kosila a podľa toho upravuje jej pohyb pri kosení. Tým zaistí optimálne pokrytie celej trávnatej plochy a excelentný výsledok kosenia.

 

LED svetlomety

Energeticky efektívne LED svetlomety pre lepšiu viditeľnosť a ovládanie aj v tme. Svetlá tiež začnú blikať, ak dôjde k poruche.

 

 

Vynikajúca interakcia

Všetky robotické kosačky HUSQVARNA vybavené aplikáciou Automower® Connect sú kompatibilné s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že potom, čo vydáte prostredníctvom inteligentného mikrofónu hlasový povel, sa Husqvarna Automower® preorientuje na vyplnenie tohto príkazu. Môžete nahovoriť najčastejšie príkazy, napr. pre spustenie, zastavenie, parkovanie a získavanie informácie o aktuálnom stave kosačky, a to prostredníctvom vášho hlasového asistenta.

 

 

Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD s diaľkovou detekciou objektov

Vstavané senzory využívajúce ultrazvukovú technológiu napomáhajú kosačke detekovať objekt, znížiť rýchlosť jazdy a zabrániť tak vážnej kolízii.
Výnimočne tichý pohon

Motory kolies s dvojstupňovými prevodovkami - to je nová technológia, ktorá umožňuje veľmi tichý pohon. Poskytuje vynikajúci výkon pri veľmi nízkej hladine hluku a umožňuje nočnú prevádzku alebo kosenie 24 hodín denne, bez toho aby kosačka rušila vašich susedov.

 

 

Zvládne svahy so sklonom do 70 %

Veľké kolesá s hrubým vzorom poskytujú vynikajúcu trakciu aj na klzkom povrchu. Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD zvládne pokosiť svahy až do sklonu 70 %.

 

 

 


Timer (časovač) podľa počasia

Robotická kosačka na trávu Husqvarna Automower® vie svoju pracovnú dobu prispôsobiť počasí, čo znamená, že v čase rýchleho rastu trávy pracuje oveľa dlhšie. Za slnečného a suchého počasia alebo ku koncu sezóny kosí kratšiu dobu - tým šetrí trávnik a zároveň sa menej opotrebováva.

 

Automatické zvládanie priechodov

Robotická kosačka na trávu Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzky priechod a prejde aj tým najužším. Pri prejazde úzkymi miestami mení dráhu, aby nedochádzalo k vytváraniu nepekných koľají.

 

Elektricky ovládané nastavenie výšky kosenia

Elektricky ovládané a jednoduché nastavenie výšky kosenia je prístupné z hlavného menu.
Dva navádzacie vodiče

Naše špičkové výrobky sú vybavené dvoma navádzacími vodičmi, ktoré skrátia čas hľadania hlavne v prípade rozľahlých, členitých záhrad.

 

5 rôznych štartovacích miest

Rovnaká výška kosenia je zabezpečená aj vďaka možnosti začatia kosenia na piatich rôznych miestach pozdĺž patentovaného navádzacieho vodiča vedúceho z nabíjacej stanice. To je užitočné najmä pri kosení väčších trávnatých plôch. Pre veľké plochy sa odporúča používať viac štartovných miest. Pomocou aktívnej GPS navigácie (len určité modely) sú vzdialené štartové miesta automaticky nastavené a ručné nastavenie nie je potrebné.

 

Flexibilné umiestnenie nabíjacej stanice

Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD umožňuje flexibilné umiestnenie nabíjacej stanice v záhrade, čo uľahčuje inštaláciu a zabezpečí bezproblémové zachádzanie kosačky do nabíjacej stanice.

 

Kontrola vyváženosti

Pre tichú a bezporuchovú prevádzku automaticky deteguje nevyváženosť žacieho systému. Nerovnováha môže byť spôsobená chýbajúcimi, dvoma namontovanými alebo poškodenými britmi.

 

Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD má ochranu proti krádeži s GPS

Robotické kosačky Husqvarna vybavené aplikáciami Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ okamžite začnú sledovať GPS polohu a zasielať oznámenia vašim zariadením. Zvýši sa tým bezpečnosť vašej kosačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže.

 

Predný nárazník

Pogumovaný predný nárazník chráni kosačku pri kolízii so stromami, kríkmi a ďalšími predmetmi nachádzajúcimi sa v jej pracovnom priestore.

 

Vymeniteľné horné kryty

Urobte svoju kosačku jedinečnou a zmeňte jej farbu na vašu obľúbenú. K dispozícii v polárnom bielom a oranžovom prevedení značky Husqvarna.

 

Spoľahlivosť

Husqvarna kladie mimoriadny dôraz na spoľahlivosť robotických kosačiek. Počas 20-ročného vývoja týchto kosačiek sa zameriavame najmä na dosiahnutie maximálnej spoľahlivosti, najvyššej kvality a na minimalizáciu nevyhnutnej obsluhy týchto kosačiek.

 

Vynikajúce výsledky pri kosení trávnika

Vďaka tomu, že sa kosačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávniku náhodným spôsobom, je trávnik pokosený dokonale a úhľadne, takže vyzerá ako zelený koberec. Nože ostré ako britva sekajú trávu na jemné kúsky a všetkými smermi. Trávnik je potom hustejší a zdravší a zabraňuje prerastaniu machu.

 

Unikátny systém kosenia

Robotická kosačka HUSQVARNA Automower skracuje trávu len o kúsoček, ale často, čo zaisťuje pekný a zdravý trávnik. Je vybavená nožmi zo silnej uhlíkovej ocele, ostrými ako britva, ktoré sú pripevnené k disku robustného žacieho ústrojenstva. To umožňuje efektívnu prevádzku a extrémne nízku spotrebu energie.

 

Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD neznečisťuje ovzdušie 

Automower® je kosačka s elektrickým pohonom, preto neprodukuje žiadne škodlivé emisie.

 

Ochrana proti krádeži pomocou alarmu / PIN kódu

Ochrana proti krádeži rôznych stupňov pre vysoký stupeň zabezpečenia. Pokiaľ je kosačka odcudzená, spustí sa alarm s vysokým zvukom a možno ho deaktivovať iba s jedinečným kódom kosačky.

 

Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD s automatickým nabíjaním

Keď kosačka Automower® potrebuje energiu, nájde si sama cestu k nabíjacej stanici.

 

Nízka spotreba energie

Efektívne hospodárenie s energiou znamená nízku spotrebu energie, čo umožňuje kosačke Automower® pracovať za zlomok nákladov bežných u tradičných kosačiek na trávu.

 

Jednoduché nastavenie časového spínača

S pomocou časového spínača s týždenným cyklom môžete presne naplánovať časové intervaly, v ktorých bude kosačka Automower® pracovať.

 

Senzory zdvihnutia a náklonu

Ak sa robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD zdvihne nad zem alebo sa prevráti, kosenie sa automaticky preruší. Rotujúce žacie nože sú navyše umiestnené v dostatočnej vzdialenosti od vonkajšej hrany stroja. Keď Automower® narazí na prekážku, zastaví sa a zmení smer bez toho, aby došlo k akémukoľvek poškodeniu.

 

Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD - odolná voči vplyvom počasia

Robotická kosačka Automower® môže byť vonku po celý deň a je navrhnutá tak, aby fungovala správne a bez dozoru bez ohľadu na poveternostné podmienky. Vďaka kvalitnej konštrukcii sa osvedčila aj v drsnom severskom podnebí.

 

Technické parametre :

 • Hranice pracovnej oblasti 3500 m²
 • Systém nabíjania Automatický
 • Maximálny sklon pracovnej plochy 35 °
 • Systém kosenia 3 otočné nože ostré ako britva
 • Šírka záberu 22 cm
 • Výška kosenia 30 – 70 mm
 • Rozmery produktu 93 x 55 x 29 cm
 • Klávesnica Nie
 • Informačný panel Large colour display
 • Timer (časový spínač) Áno
 • Alarm Hlasitý
 • PIN kód Áno
 • Zámok inštalácie Nie
 • Časový zámok Áno
 • Textová správa na diaľku Nie
 • GPS Sledovanie Áno
 • Senzor zdvihnutia Áno
 • Senzor náklonu Áno
 • Ultrazvukový senzor Áno
 • Typ rukoväte Integrovaná
 • Dezén kolies Stredne hrubý

 

Obsah Balenia :H310-1892

 • 1x Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 435X AWD
 • 1x Trafo
 • 1x Nabíjacia základňa
 • 1x SK uživateľský manuál

 

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky Husqvarna
Hmotnosť: 30.9 kg
Čas kosenia: 100 minút
Čas nabíjania: 30 minút
GPS sledovanie: Áno
Hlučnosť: 62 dB
Max. pracovný sklon: 70 %
Maximálna pracovná plocha: 3500 m²
Počet pracovných zón: 6
Pripojiteľnosť: GSM - Online App
Šírka záberu: 22 cm
Výška kosenia: 30 - 70 mm

Ako nainštalovať probotickú kosačku

Ako pracuje

O koncepte kosenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: