iRobot iServis Premium

Exkluzívny iServis Premium

Okrem vysoko kvalitných produktov ponúkame našim zákazníkom aj nadštandardné servisné služby iServis Premium. Zahŕňajú infolinku, pohodlné riešenie reklamácií Pick & Return a garanciu najrýchlejšieho vybavenia reklamácií do 10 dní*.


irobot-1servis.www.toprobot.sk

 

Prémiová značka, prémiové produkty

iRobot je už viac ako 30 rokov celosvetovým lídrom v robotike. Prinášame produkty, ktoré zlepšujú životy ľudí, vyvíjame nové technológie. Garantujeme dôkladné spracovanie produktov a poskytujeme nadštandardné služby iServis Premium.

 2

 

Pozrieť produkty

Naša infolinka pozná odpovede na vaše otázky

Netušíte, ktorý robot je pre vás ten najvhodnejší? Neviete spárovať mobilnú aplikáciu s robotickým vysávačom? Zákaznícku podporu poskytujeme na našej infolinke 0900 111 151**. Žiaden automat ani brigádnik. Na otázky odpovedajú odborníci s viac ako 10-ročnými skúsenosťami

1-420

 

Volať infolinku

Najrýchlejší servis z pohodlia domova

Služby iServis Premium (infolinka, Pick & Return, reklamácia do 10 dní) bezplatne poskytujeme všetkým zákazníkom, ktorí si kúpili produkty iRobot v sieti autorizovaných predajcov.

 

3ikony-bez-plus2-2

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie