iRobot Roomba Combo náhradná batéria

89,99 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

iRobot Roomba Combo náhradná batéria pre robotický vysávač a mop iRobot Roomba Combo

Detailné informácie

Podrobný popis

iRobot Roomba Combo náhradná batéria

 

Originálna iRobot Roomba Combo náhradná batéria pre robotický vysávač a mop iRobot Roomba Combo.

Životnosť batérie sa bude odlišovať v závislosti od používania a od podmienok prostredia, v ktorom sa bude robot používať. Používajte batériu vždy podľa inštrukcií v návode na použitie.

 

Kapacita: 3000 mAh

Typ batéria: Ni-MH

Doba nabíjania batérie: max 4h

Balenie: škatuľa

 

Ni-Mh batéria má prirodzený úbytok napätia a tak vyžaduje byť stále pod prúdom. Preto musia byť robotické vysávače stále zapojené na nabíjacej stanici. Ak sa toto pravidlo nedodržiava, môže sa batéria nenávratne poškodiť. V prípade, že robot nebude dlhšiu dobu používaný, je potrebné batériu do plna nabiť a vytiahnuť ju von z robota.

 

iRobot Roomba Combo náhradná batéria BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE

Bezpečnostné riziká spojené s používaním neoriginálnych batérií

 

Pre bezpečnú prevádzku a dlhú životnosť robotov iRobot odporúčame používať vždy originálne iRobot Roomba Combo náhradné batérie zakúpené v sieti autorizovaných predajcov alebo cez servis.

V prípade použitia neoriginálnych batérií riskujete zníženú životnosť prístroja, jeho trvalé poškodenie a v najhorších prípadoch aj poškodenie zdravia alebo majetku.

Pri použití originálneho príslušenstva iRobot garantujeme:

 

GARANCIA BEZPEČNOSTI

Originálnej batérii môžete dôverovať a nemusíte sa báť o svoje zdravie alebo majetok. Sme svetovým výrobcom robotických pomocníkov do domácností a naše batérie sú 100% bezpečné. Dá sa to isté povedať o neoriginálnych batériách, ktoré nesú značku, ktorú ste nikdy predtým nepočuli? A stojí cenový rozdiel za riziko zranenia, požiaru, výbuchu alebo iných nepríjemností?

 

GARANCIA SPRÁVNEJ FUNKČNOSTI

Robotické vysávače a mopy sú dômyselné zariadenia navrhnuté do posledného detailu. Aj taká „maličkosť“, ako je správna hmotnosť batérie, výrazne ovplyvní čistiaci výkon robota, ktorý pri použití neoriginálnej batérie nemusí správne doliehať na povrch, ktorý čistí.

 

Navyše, neoriginálne batérie nie vždy vykazujú uvedené technické parametre, a preto nie je nič neobvyklé, že nemajú deklarovanú kapacitu alebo nedodávajú dostatok „šťavy“ na to, aby všetky komponenty a motorčeky robota fungovali na 100%.

 

GARANCIA ŽIVOTNOSTI

Len pri originálnej batérii od svetového výrobcu robotických zariadení si môžete byť 100% istý kvalitou výroby a použitých materiálov. Nemusíte sa obávať toho, že po pár mesiacoch budete potrebovať novú batériu, keďže tá čínska nemusí byť rovnako kvalitná, ako originálna.

 

Okrem toho, neoriginálna batéria môže začať vytekať alebo iným spôsobom poškodiť váš robot. Na roboty poškodené neoriginálnymi batériami nie je možné uplatniť záručnú reklamáciu.

 

 

Vhodné pre:

  • iRobot Roomba combo
 

Obsah balenia:

  • 1x nahradná bateria pre iRobot combo

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické mopy príslušenstvo
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: