Neato

Robotické vysávače NEATO pre dokonalé a automatické čistenie podláh vo Vašej domácnosti. O Vašu čistú podlahu sa starajú kefy, sanie a špeciálny tvar pre zájdenie aj do rohov. Robotické vysávače sa pohybujú podľa nastavení po celej ploche tak, aby bolo všetko dokonale poupratované. Stačí spustiť príslušný program a NEATO sa postará o svoju prácu sám.

-5%

Robotický vysávač Neato Botvac D7 Connected

Neato Botvac D7 Connected - robotický vysávač NOVINKA! Najdostupnejší Wi-Fi robotický vysávač na trhu a pritom jeden z najúčinnejších. Výkonný robotický vysávač s Wi-Fi pripojením a aplikáciou pre ..

929,00€ 979,00€

Robotický vysavač Neato Botvac Connected

Neato Botvac Connected NEATO vie vysávať, aj keď ste kdekoľvek. Prvý robotický vysávač s Wi-Fi pripojením a splikáciou pre SmartPhone alebo tablet! Vysávajte kedykoľvek a odkiaľkoľvek s Neato aplik..

799,00€

Robotický vysávač Neato Botvac D5 Plus Connected

Neato Botvac D5 Plus Connected - robotický vysávač NOVINKA! Najdostupnejší Wi-Fi robotický vysávač na trhu a pritom jeden z najúčinnejších. Výkonný robotický vysávač s Wi-Fi pripojením a aplikáciou..

739,00€

Robotický vysávač Neato Botvac D5 Connected

Neato Botvac D5 Connected - robotický vysávač NOVINKA! Najdostupnejší Wi-Fi robotický vysávač na trhu a pritom jeden z najúčinnejších. Výkonný robotický vysávač s Wi-Fi pripojením a aplikáciou pre ..

699,00€

Robotický vysávač Neato Botvac D85

Neato Botvac D85 - robotický vysávač Na jedno nabitie vysaje až 100 m2 za 90 minút. Rovný predok zaistí vysatie v rohoch miestnosti a pozdĺž steny. 27,7 cm široká kefa, ako u bežných vysávač..

629,00€

Robotický vysávač Neato Botvac D3 Plus Connected

Neato Botvac D3 Plus Connected - robotický vysávač NOVINKA! Najdostupnejší Wi-Fi robotický vysávač na trhu a pritom jeden z najúčinnejších. Výkonný robotický vysávač s Wi-Fi pripojením a aplikáciou..

592,00€

Robotický vysávač Neato Botvac D75

Neato Botvac D75 - robotický vysávač Na jedno nabitie vysaje až 100 m2 za 90 minút Rovný predok zaistí vysatie v rohoch miestnosti a pozdĺž steny 27,7 cm široká kefa, ako u bežných vysávačov..

554,00€

Robotický vysávač Neato Botvac D3 Connected

Neato Botvac D3 Connected - robotický vysávač NOVINKA! Najdostupnejší Wi-Fi robotický vysávač na trhu a pritom jeden z najúčinnejších. Výkonný robotický vysávač s Wi-Fi pripojením a aplikáciou pre ..

549,00€
Zobrazenie 1 do 8 8 ( 1 Stránky)