Cleanmate

Robotické vysávače CLEANMATE pre dokonalé a automatické čistenie podláh vo Vašej domácnosti. O Vašu čistú podlahu sa starajú kefy, sanie, UV dezinfekcia. Robotické vysávače sa pohybujú podľa nastavení po celej ploche tak, aby bolo všetko dokonale poupratované. Stačí spustiť príslušný program a CLEANMATE sa postará o svoju prácu sám.

Robotický vysavač CleanMate QQ6 Pro

Robotický vysavač CleanMate QQ-6 Pro   CleanMate QQ-6PRO je robotický vysávač, ktorý podlahy skutočne vysáva a zároveň vytiera. Špeciálny mop z mikrovlákna, ktorý je vlhčený vodou zo zásobníka ..

279,00€
-0%

Robotický vysávač CleanMate QQ-6SLi

Robotický vysávač CleanMate QQ-6SLi     CleanMate QQ-6SLi robotický vysávač CleanMate QQ-6SLi je robotický vysávač s Li-ION batériou, ktorý podlahy skutočne vysáva. Nový vysoko výkonný sac..

240,00€ 240,00€

Robotický vysávač CLEANMATE QQ-6S

Robotický vysávač CLEANMATE QQ-6S   Robotický vysávač CleanMate šetrí nenahraditeľnú vzácnu časť každého života - čas. Prach z podlahy odstraňovať treba, tomu sa dá ťažko vyhnúť. Ale s pomocou r..

240,00€

Robotický vysávač CleanMate QQ-6

Robotický vysávač CleanMate QQ-6 CleanMate QQ-6 je robotický vysávač, ktorý podlahy skutočne vysáva. Nový vysoko výkonný sací motor pozbiera všetko, hrubé nečistoty, chlpy domácich miláčikov, prach..

220,00€

Robotický vysávač CLEANMATE QQ-5S

Dokonalé upratovanie Na rozdiel od typu Cleanmate QQ-5 balenie tohto typu QQ-5S obsahuje sonickú (virtuálnu) stenu. Model z novej série robotických vysávačov CleanMate QQ-5S Vám prináša rad vylepšení..

219,00€

Robotický vysávač CLEANMATE QQ-5

Dokonalé upratovanie Model z novej série robotických vysávačov CleanMate QQ-5 Vám prináša rad vylepšení pre upratovanie podláh bez námahy. Inovativne ultrazvukové senzory pre dokonalú orientáciu ..

219,00€

Robotický vysávač CLEANMATE QQ-2R

Dokonalé upratovanie Robotický vysavač CleanMate QQ-2R je vybavený 3-fázovým systémom upratovania, behom ktorého vysáva, zametá a dezinfikuje UV svetlom. Po skončení práce sa sám príde nabiť do nabíj..

176,00€
Zobrazenie 1 do 7 7 ( 1 Stránky)