Robotická kosačka ROBOMOW RC304 PRO

1 180,00€
Bez DPH: 983,33€
ROBOMOW
Stav Na sklade
Tovar u Vás doma 28.03.2019

- robotická kosačka do 1000 m2
- doporučená veľkosť plochy do 400 m2
- ovládanie cez mobil
- GSM modul 2018
- šírku záberu 28 cm
- doba nabíjania: 50-70 min.
- výška kosenia: 15-60 mm

Dostupné možnosti

Robomow RC304 PRO - robotická kosačka do 1000 m2

Hľadáte kosačku, ktorá vám ušetrí čas strávený kosením a odvážaním trávy, dokosením okrajov trávnika, peniaze za energiu i následné opravy? Navyše chcete robustný stroj, ktorý sa v prípade potreby nezľakne prerastenej trávy ani spadnutých vetvičiek, šišiek alebo tvrdých listov? Vybavený modernými technológiami ovládania? Ak máte tieto požiadavky, myslíme, že ste tu správne, a čítajte ďalej.Robomow RC304 PRO predstavuje dokonalú kosačku pre údržbu trávnikov o veľkosti do 400 m2 pri ideálnom tvare záhrady bez prekážok až do 1000 m2. V sade so základňovou stanicou sa jedná o malé šikovné zariadenie subtílnych rozmerov s ekologickým prístupom a veľmi, veľmi silným výkonom. Kosačka Robomow RC304 PRO je vybavená technologickými prednosťami a funkciami pre menšie záhrady, s ktorých pomocou bude váš trávnik vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým.

Robomow RC304 PRO je robustný stroj vybavený modernou technológiou s množstvom vychytávok spríjemňujúcich prevádzku na záhrade. Robomow RC304 PRO je vybavený jedným masívnym a ostrým žacím nožom o priemere 28 cm s nízkou hlučnosťou so silným elektromotorom so snímačom zaťaženia a prehriatia (ochráni motor napr. pri namotaní šnúr, vetvičiek, atď.). Žací nôž je uložený s presahom obrysu zadného pravého kolesa. Toto uloženie má výhodu v dokosení okrajov. Nôž sa dostane až k okraju trávnika, kde stroje s nožom uloženým uprostred stroja nemajú šancu okraj dokosiť a zanechávajú široký nepokosený pruh po obvode. Výmenu noža aj elektromotora zvládne zákazník sám bez použitia náradia, nie je potrebný odborný servis.


kosačka ROBOMOW RC304 PROROBOMOW RC304 PRO vybavený ostrým žacím nožom o priemere 28 cm

Motory pojazdu sú tiché so snímačmi otáčok aj zaťaženia. Stroj nie je vybavený žiadnym nárazníkom, je eliminované miesto prípadných porúch. Náraz je vnímaný motormi pojazdu. Pri náraze sa zvýši odber energie. Tento systém je veľmi dobre nastavený, prekážky stroj zaznamená a kolesá pri náraze neprehrabujú a nezanechávajú poškodenie v trávniku. Motory pojazdu môže zákazník vymeniť sám bez použitia náradia, nie je potrebný odborný servis.

Predné koleso je vybavené snímačom otáčok aj náklonu. Aj tento diel môže byť vymenený bez náradia a pomoci odborného servisu. Inštalácia kosačky je veľmi jednoduchá a intuitívna. Pomocou priloženého plastového pravítka prevedieme natiahnutie obvodového drôtu. Pripevníme nabíjaciu stanicu, nastavíme veľkosť kosenej plochy, pracovný čas stroja. Môžeme začať kosiť.

ROBOMOW RC304 PRO - zaznamená prekážkyROBOMOW RC304 PRO - kolesá pri náraze neprehrabujúROBOMOW RC304 PRO - telefón slúži ako diaľkové ovládanie


Obsluha a nastavenie kosačky

Žiadne nastavovanie týždenného programu, podľa zadaných parametrov si kosačka sama zvolí dni aj hodiny pre perfektne pokosený trávnik. Vďaka väčšiemu záberu ako majú konkurenčné stroje je potreba menej výjazdov za deň, plocha je rýchlejšie pokosená, s menším počtom nabíjacích cyklov sa šetrí batéria, a teda predlžuje jej životnosť.

dohodnite si montáž kdekoľvek na Slovensku

TopRobot tip: Zverte montáž odborníkovi, kliknite sem alebo zavolajte na +421 949 25 46 88 a dohodnite si montáž kdekoľvek na Slovensku. 

Nastavovanie parametrov je možné pomocou menu stroja alebo smartfónov, aplikácia je zdarma, voľne a ľahko stiahnuteľná v cene kosačky. Pomocou telefónov je možné aj manuálne kosiť, telefón slúži ako diaľkové ovládanie. Ovládajte svoju kosačku z pohodlia svojho inteligentného telefónu. Pokoste aj tie malé kúsky nachádzajúce sa obďaleč od Vášho hlavného trávnika, a surfujte z jednej záhrady do druhej - bez námahy. Všetky nastavenia na jedinom mieste: Prestavujte svoje nastavenie veľkosti trávnika, nastavte týždenný plán svojej kosačky a definujte vlastné zóny kosenia ... a to všetko z Vášho inteligentného telefónu.

Robomow RC304 PRO je vybavený GSM modulom s už vloženou SIM kartou. Stroj komunikuje s majiteľom pomocou SMS správ a majiteľ môže ovládať stroj na diaľku. Je možné kedykoľvek vzdialene vyvolať dotaz na aktuálnu činnosť robota. Stroj naopak sám informuje majiteľa o prípadných problémoch pri kosení (vyjdenie mimo obvodu, zablokované kosenie, problém s motorom, atď.). Všetky dáta z prevádzky stroja je možné odoslať do servisného strediska odkiaľ je možné zistiť príčinu alebo už konkrétny problém stroja. Následne je možné majiteľovi na diaľku poradiť alebo zaslať konkrétny diel k svojpomocnej oprave (s inštruktážnym videom). Odpadá tak zbytočné zasielanie stroja do servisu a celý servisný proces sa môže zrýchliť, zlacniť a zjednodušiť.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Silnejší kosiaci systém

Silnejší

Silnejší kosiaci systém v porovnaní s konkurenčnými robotickými kosačkami určenými pre podobne veľké plochy. Veľké odolné oceľové nože.  Poradí si s akýmkoľvek terénom. Prvé jarné kosenie zvládne perfektne. Jednoduchá výmena nožov svojpomocne.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO rýchlejší

Rýchlejší

Váš trávnik pokosí rýchlejšie než konkurenčné robotické kosačky určené pre podobne veľké plochy. Širší záber kosenia: Modely RC so šírkou 28 cm a modely RS so šírkou až 56 cm. Menej času potrebného pre kosenie = viac voľného času pre Vás. 

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Kosenie okrajov

Kosenie okrajov

Unikátny režim kosenia okrajov vďaka nožom mimo zóny pohonových kolies zaručia perfektný zostrih Vášho trávnika. Pokryje celú plochu trávnika s výborným výsledkom.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Užívateľsky prívetivý

Užívateľsky prívetivý

Ľahko ovládateľný s možnosťou flexi inštalácie a plnou kontrolou pomocou Vášho smartfónu! Aplikácia Robomow - užijete si jazdu! Lokálny profesionálny servis. Možnosť vlastnej inštalácie.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Záruka a servis

Záruka a servis

Záruka 2 roky a servis odkiaľkoľvek ste, pretože naše servisné stredisko sa vie pripojiť na kosačku na diaľku.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Silné kolesá

Silné kolesá

O 70% širšie kolesá zaisťujú lepšie ovládanie (dostupné ako príslušenstvo pre RC304 PRO, RS615 PRO). 

kosačka ROBOMOW RC304 PRO GSM modul

GSM modul

Zbiera údaje z Vašej robotickej kosačky Robomow a zasiela bezpečnostné upozornenia priamo na Váš chytrý telefón! Tým pomáha predchádzať poruchám a minimalizuje prestoje v prácu.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Zámok proti deťom

Zámok proti deťom

Toto je zabezpečovacie funkcie, ktorá napomáha zabrániť deťom a ostatným osobám nepoučeným o zásadách bezpečného fungovania Robomow svojvoľne s ním pracovať.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Chytré kosenie

Chytré kosenie

Jednoliaty pohyb a neprerušované kosenie zaisťuje dlhší pracovný čas na jedno nabitie batérie a až o 10% rýchlejšie pokrytie plochy!

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Kód PIN

Kód PIN

"Ochráni Vás a Vašu robotickú kosačku pred lepkavými prstami. Vlastný PIN kód zabezpečí, že nikto nemôže ovládať Robomow bez vášho súhlasu alebo vedomia."

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Nastavenie výšky

Nastavenie výšky

Výšku kosenia je možné na Robomow nastavovať podľa potreby Vášho trávnika.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Svahy

Svahy

Robomow vie kosiť oblasti vnútri pracovnej oblasti so stúpaním až 36%.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Pevné nože

Pevné nože

Už nikdy nestratíte brit! Nože Robomow sú extra pevné, super bezpečné a zaisťujú maximálny výkon. Výmena nožov je nutná iba jedenkrát ročne.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Viac zón

Viac zón

Robomow nezávisle prechádza medzi rôznymi zónami vašej záhrady (prepojenými cestou alebo pásom trávnika) a vracia sa späť po ich pokosení.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Modulárna konštrukcia

Modulárna konštrukcia

Už nikdy nezmeškáte kosenie! Robomow je konštruovaný pre rýchlu a jednoduchú výmenu dielov - väčšinu dielov si môžete ľahko vymeniť sami, takže ušetríte čas počas sezóny.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Batérie s dlhou životnosťou

Batérie s dlhou životnosťou

Vysoko výkonné lítiové batérie sa vyznačujú vysokou rýchlosťou kosenia pri zachovaní dlhej životnosti.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie

Svoj Robomow môžete prevádzkovať a komunikovať s ním prostredníctvom svojho mobilného telefónu alebo tabletu.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Ekologický režim

Ekologický režim

Pre prevádzku Robomow pri minimálnej spotrebe energie potrebnej na kosenie trávy a na údržbu trávnika používajte voľbu ECO.

kosačka ROBOMOW RC304 PROBezpečnostné funkcie

Bezpečnostné funkcie

Čepeľ Robomow sa prestane otáčať ihneď potom, ako bude zariadenie zdvihnuté zo zeme alebo naklonené do zvislej polohy. Keď nárazník zaznamená prekážku, čepele sa zastaví a Robomow zmení svoj smer jazdy. Ak chcete zabrániť deťom v prevádzkovaní, aktivujte Detský zámok.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Integrovaný dažďový snímač 

Integrovaný dažďový snímač

Vďaka snímaču vlhkosti sa za dažďa Robomow sám vráti do základnej stanice a znovu vyjde, až keď sa situácia zlepší. Citlivosť dažďového senzoru je nastaviteľná podľa miestnych podmienok.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Kosenie turbo

Kosenie turbo

Zaisťuje ľahké kosenie neobvykle vysokej trávy. Po dosiahnutí požadovanej výšky trávy sa tento režim automaticky vypne.

kosačka ROBOMOW RC304 PRO Nízka hlučnosť

Nízka hlučnosť

Hoci je Robomow veľmi výkonný, zároveň je aj veľmi tichý umožňuje Vám tak využívať trávnik aj po dobu, kedy je práve v prevádzke.

 

Technické parametre:

 • Maximálna plocha trávnika: 1000 m(pri ideálnej ploche tvaru štvorca a bez prekážok)
 • Doporučená plocha trávnika: do 400 m2
 • Šírka kosenia: 28 cm
 • Výška kosenia: 15-60 mm
 • Modul GSM: áno, so SIM kartou na 3 roky, potom možnosť predĺženia
 • Zabezpečenie proti krádeži: áno
 • Priemerná pracovná doba: niekoľkokrát denne cca. 1 hod.
 • Doba nabíjania: 50 - 70 min.
 • Hladina hluku: 69 dB
 • Kolesá pohonu: základné, s dezénom
 • Výkon: 200 W
 • Svahová dostupnosť: 36% (20 stupňov)
 • Systém kosenia: nárazuvzdorný nôž
 • Kosenie okrajov: unikátny režim kosenia okrajov
 • Typ trávy: vhodné pre všetky typy trávy
 • Používateľské rozhranie: podsvietený displej, možné nastavovať aj ovládať inteligentným telefónom
 • Hmotnosť: 11,1 kg
 • Výmena nožov: bez použitia náradia
 • Batéria: LiFePO4 2,4Ah/26V
 • Odolnosť proti vode: Odolné za všetkých podmienok počasia s UV ochranou
 • Farba: zelená
 • Aplikácia diaľkového ovládania: v cene
 • Nastavenie externej základne: nabíjacia stanica môže byť do určitej vzdialenosti mimo kosenú plochu
 • Postriebrené elektronické súčasti: áno
 • Počet zón: 1 hlavná zóna, 3 podzóny, 2 oddelené zóny
 • Senzor dažďa: áno
 • Spotreba energie: 9 kWh/mesiac - podľa tarifu cca. 0,55 €/mesiac
 • Priemerné pokrytie plochy: 75 m2/hod.
 • Maximálna dĺžka obvodového kábla: 800 m

 

Obsah balenia:

 • 1x Robomow RC304 PRO
 • 1x základná stanica
 • 1x napájanie s 15 m káblom
 • 4x kovové kolíky pre pripevnenie stanice
 • 1x návod k obsluhe

Balenie neobsahuje inštalačný materiál. Na základe Vašej plochy si kolíky, drôt a spojky môžete objednať alebo si môžete objednať montáž našim technikom, kde Vám bude materiál naúčtovaný na mieru.

Technické parametre
Dĺžka kábla 15 m - napájací kábel
Doba nabíjania 1 - 1,1 hod.
Doporučená pracovná plocha 400 m²
Hlučnosť 69 dB
Kapacita batérie (mAh) LiFePO4 2,4 Ah 26V
Max. pracovný sklon 36%
Maximálna pracovná plocha 1000 m²
Nastavenie výšky kosenia Áno
Počet motorov 2x pohon kolies, 1x pohon kosenia
Počet pracovných zón 6
Šírka záberu 28 cm
Spotreba 9 kWh/mesiac
Vstupné napätie 230 V, 50 Hz
Výdrž batérie (minúty) 45 - 50 min.
Výška kosenia 15 - 60 mm
Vlastnosti
Automatický návrat do nabíjacej stanice Áno
Automatický režim Programovanie na 7 dní v týždni
Autostop funkcia Áno
Bezpečnosť Senzor prekážok, nadvihnutia, núdzové tlačítko STOP, senzor náklonu, daždový senzor
Diaľkové ovládanie Smartphone appka
Do domácnosti s S domácimi miláčikmi
Doprava k zákazníkovi Zadarmo
Farba Zelená
Nabíjacia stanica Áno
Nastavenie času práce Áno
Ovládanie na prístroji Áno
PIN kód Áno
Pripojiteľnosť Bluetooth/GSM modul
Systém práce Automatický
Typ prístroja Robotický
Nadštandardné vybavenie reklamácie Áno

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie