Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S

3 390 €
Skladom
Inštalácia
Set náhradných nožov
Zimná údržba
Môžeme doručiť do:
7.12.2022

robotická kosačka do 5000 m2, doporučená veľkosť plochy do 3600 m2, ovládanie cez mobil, RoboConnect+ 2019, GPS lokátor, šírku záberu 56 cm, doba kosenia: 80 - 100 min, plus domček RS a Robogrip RS, nastaviteľná výška kosenia: 20 - 80 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Robomow RS635 PRO S -  robotická kosačka do 5000 m2 + domček RS a Robogrip RS

Model 2019

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Hľadáte kosačku, ktorá vám ušetrí čas strávený kosením a odvážaním trávy, dokosením okrajov trávnika, peniaze za energiu i následné opravy? Navyše chcete robustný stroj, ktorý sa v prípade potreby nezľakne prerastenej trávy ani spadnutých vetvičiek, šišiek alebo tvrdých listov? Vybavený modernými technológiami ovládania? Ak máte tieto požiadavky, myslíme, že ste tu správne, a čítajte ďalej.
 

 

Robomow RS635 PRO S je robustný stroj vybavený modernou technológiou s množstvom vychytávok spríjemňujúcich prevádzku na záhrade. Robomow RS635 PRO S je vybavený dvoma masívnymi a ostrými žacími nožmi so záberom 56 cm s nízkou hlučnosťou s dvoma silnými elektromotory 2 x 200W so snímačmi zaťaženia a prehriatia (ochráni motor napr. pri namotaní šnúr, vetvičiek, atď.). Celé kosenie v prednej časti stroja tvorí nárazník. Toto riešenie má výhodu v tom, že na kryte kosenia nie je žiadny ďalší diel fungujúci ako nárazník. Žacie nože sú tesne za krytom kosenia, čím sa dostanú až tesne k okraju trávnika a vzniká minimálny nepokosený prúžok trávy po okraji trávnika. Toto je pre konkurenčné stroje so žacím nožom uloženým uprostred stroja nesplniteľná úloha a zanechávajú široký nedokosený pruh po okraji. Žacie nože sú uložené s presahom obrysu zadného kolesa. Toto uloženie má výhodu opäť v dokosení okrajov. Nôž sa dostane až k okraju trávniku, niekoľko cm za stopu zadného kolesa. Výmenu noža aj elektromotora zvládne zákazník sám bez použitia náradia, nie je potrebný odborný servis.

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S so snímačmi zaťaženia a prehriatiaRobotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S so ostrými žacími nožmi so záberom 56 cm

 

Motory pojazdu sú tiché so snímačmi otáčok aj zaťaženia. Tento systém je veľmi dobre nastavený, kolesá pri náraze neprehrabujú a nezanechávajú poškodenie v trávniku.

Predné koleso je vybavené snímačom otáčok aj náklonu. Aj tento diel môže byť vymenený bez náradia a pomoci odborného servisu. Inštalácia kosačky je veľmi jednoduchá a intuitívna. Pomocou priloženého plastového pravítka prevedieme natiahnutie obvodového drôtu. Pripevníme nabíjaciu stanicu, nastavíme veľkosť kosenej plochy, pracovný čas stroja. Môžeme začať kosiť.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - snímačmi otáčok aj zaťaženiaRobotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - vysoká tráva

 

Toprobot - dohodnite si montáž kdekoľvek na Slovensku

 

TopRobot tip: Zverte montáž odborníkovi, kliknite sem alebo zavolajte na +421 949 25 46 88 a dohodnite si montáž kdekoľvek na Slovensku.

 

 

Obsluha a nastavenie kosačky

Žiadne nastavovanie týždenného programu, podľa zadaných parametrov si kosačka sama zvolí dni aj hodiny pre perfektne posekaný trávnik. Vďaka väčšiemu záberu ako majú konkurenčné stroje je potreba menej výjazdov za deň, plocha je rýchlejšie pokosená, s menším počtom nabíjacích cyklov sa šetrí batéria (a predlžuje jej životnosť).

Nastavovanie parametrov je možné pomocou menu stroja alebo smartfónu - aplikácia Robomow 2.0 je zdarma, voľne a ľahko stiahnuteľná. Pomocou telefónov je možné aj manuálne kosiť, telefón slúži ako diaľkové ovládanie. Pokoste aj tie malé kúsky nachádzajúce sa obďaleč od Vášho hlavného trávnika, a surfujte z jednej záhrady do druhej - bez námahy. Všetky nastavenia na jedinom mieste: Prestavujte svoje nastavenie veľkosti trávnika, nastavte týždenný plán svojej kosačky a definujte vlastné zóny kosenia ... a to všetko z Vášho inteligentného telefónu. 

 

RoboConnect+

Robomow RS635 PRO S je vybavený zariadením RoboConnect+, ktorý obsahuje GSM modul s vloženou SIM kartou a GPS lokátor. Robomow komunikuje s majiteľom pomocou push správ do aplikácie v mobile a majiteľ môže ovládať Robomow na diaľku. GPS lokátor nájde Váš Robomow nech je kdekoľvek. V prípade, že Robomow opustí vyznačenú plochu majiteľ dostane informáciu do mobilu, nech je kdekoľvek. Je možné kedykoľvek vzdialene vyvolať dotaz na aktuálnu činnosť robota. Stroj naopak sám informuje majiteľa o prípadných problémoch pri kosení (vyjdenie mimo obvodu, zablokované kosenie, problém s motorom, atď.). Všetky dáta z prevádzky stroja je možné odoslať do servisného strediska odkiaľ je možné zistiť príčinu alebo už konkrétny problém stroja. Následne je možné majiteľovi na diaľku poradiť alebo zaslať konkrétny diel k svojpomocnej oprave (s inštruktážnym videom). Odpadá tak zbytočné zasielanie stroja do servisu a celý servisný proces sa môže zrýchliť, zlacniť a zjednodušiť. Cez aplikáciu máte aj prístup do Help Centrum, pre okamžitú pomoc.

 

Webový prístup My Robomow

K Vášmu Robomow sa môžete pripojiť odkiaľkoľvek na svete pomocou webovej aplikácie myrobomowPrihlasujete sa do nej pomocou rovnakých údajov ako máte v mobilnej aplikácii.


História činnosti stroja a nastavenie činnosti:

- pozrite sa na to, kedy a ako Váš Robomow pracoval
- nastavte Váš Robomow ako Vy potrebujete cez web


Nájsť môjho Robomowa:

- zadáte na mape GeoFence oblasť pre Váš Robomow 
- okmžitá informácia do Vášho mobilu ak prekročí GeoFence
- kontrolujte si na mape ako a kde Váš Robomow práve pracuje

Aktualizácia softwaru:
Aktualizujte Váš Robomow na poslednú verziu softwaru odkiaľkoľvek

 

Hlasová aktivácia pomocou Amazon Alexa

Robomow komunikuje so smart domácnosťou pomocou hlasových pokynov cez Amazon Alexa. Môžete zadávať pokyny o začatí alebo ukončení činnosti, vypnuť alebo zapnúť automatický režim, opýtať sa aká bola posledná operácia alebo sa proste opýtať ako sa Váš Robomow má :). Tieto dotazy a pokyny môžete komunikovať cez Váš smartfón cez aplikáciu Alexa alebo z pohodlia Vašeho domova ak máte smart domácnosť spojenú cez zariadenie Amazon Echo.

 

 

  

Prémiový model

Robomow RS635 PRO S je prémiový model vo svojej kategórii. Balenie obsahuje:

 

 1. Robohome RS: domček pre ochránenie Vašeho Robomow pred priamim daždom a slnečným žiarením

 2. RoboConnect+: obsahuje GSM modul na pripojenie s Vašim smartfónom a GPS lokátor pre vyhladanie Vašeho Robomow na mape
 3. Robogrip RS: návleky na Robomow pre lepšiu trakciu kolies vo vlhkom alebo kopcovitom teréne

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S domček

 


Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Veľké odolné oceľové nože

Silnejší

Silnejší kosiaci systém v porovnaní s konkurenčnými robotickými kosačkami určenými pre podobne veľké plochy. Veľké odolné oceľové nože.  Poradí si s akýmkoľvek terénom. Prvé jarné kosenie zvládne perfektne. Jednoduchá výmena nožov svojpomocne.

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Menej času potrebného pre kosenie

Rýchlejší

Váš trávnik pokosí rýchlejšie než konkurenčné robotické kosačky určené pre podobne veľké plochy. Širší záber kosenia: Modely RC so šírkou 28 cm a modely RS so šírkou až 56 cm. Menej času potrebného pre kosenie = viac voľného času pre Vás. 

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Kosenie okrajov

Kosenie okrajov

Unikátny režim kosenia okrajov vďaka nožom mimo zóny pohonových kolies zaručia perfektný zostrih Vášho trávnika. Pokryje celú plochu trávnika s výborným výsledkom.

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Užívateľsky prívetivý

Užívateľsky prívetivý

Ľahko ovládateľný s možnosťou flexi inštalácie a plnou kontrolou pomocou Vášho smartfónu! Aplikácia Robomow - užijete si jazdu! Lokálny profesionálny servis. Možnosť vlastnej inštalácie.

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Záruka a servis

Záruka a servis

Záruka 2 roky a servis odkiaľkoľvek ste, pretože naše servisné stredisko sa vie pripojiť na kosačku na diaľku.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Silné kolesá

Silné kolesá

O 70% širšie kolesá zaisťujú lepšie ovládanie (dostupné ako príslušenstvo pre RC304 PRO, RS615 PRO). 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - GSM modul

GSM modul

Zbiera údaje z Vašej robotickej kosačky Robomow a zasiela bezpečnostné upozornenia priamo na Váš chytrý telefón! Tým pomáha predchádzať poruchám a minimalizuje prestoje v prácu.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Zámok proti deťom

Zámok proti deťom

Toto je zabezpečovacie funkcie, ktorá napomáha zabrániť deťom a ostatným osobám nepoučeným o zásadách bezpečného fungovania Robomow svojvoľne s ním pracovať.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Chytré kosenie

Chytré kosenie

Jednoliaty pohyb a neprerušované kosenie zaisťuje dlhší pracovný čas na jedno nabitie batérie a až o 10% rýchlejšie pokrytie plochy!

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Kód PIN

Kód PIN

"Ochráni Vás a Vašu robotickú kosačku pred lepkavými prstami. Vlastný PIN kód zabezpečí, že nikto nemôže ovládať Robomow bez vášho súhlasu alebo vedomia."

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Nastavenie výšky

Nastavenie výšky

Výšku kosenia je možné na Robomow nastavovať podľa potreby Vášho trávnika.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Svahy

Svahy

Robomow vie kosiť oblasti vnútri pracovnej oblasti so stúpaním až 36%.

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Pevné nože

Pevné nože

Už nikdy nestratíte brit! Nože Robomow sú extra pevné, super bezpečné a zaisťujú maximálny výkon. Výmena nožov je nutná iba jedenkrát ročne.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Viac zón

Viac zón

Robomow nezávisle prechádza medzi rôznymi zónami vašej záhrady (prepojenými cestou alebo pásom trávnika) a vracia sa späť po ich pokosení.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Modulárna konštrukcia

Modulárna konštrukcia

Už nikdy nezmeškáte kosenie! Robomow je konštruovaný pre rýchlu a jednoduchú výmenu dielov - väčšinu dielov si môžete ľahko vymeniť sami, takže ušetríte čas počas sezóny.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Batérie s dlhou životnosťou

Batérie s dlhou životnosťou

Vysoko výkonné lítiové batérie sa vyznačujú vysokou rýchlosťou kosenia pri zachovaní dlhej životnosti.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie

Svoj Robomow môžete prevádzkovať a komunikovať s ním prostredníctvom svojho mobilného telefónu alebo tabletu.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - ekologický režim

Ekologický režim

Pre prevádzku Robomow pri minimálnej spotrebe energie potrebnej na kosenie trávy a na údržbu trávnika používajte voľbu ECO.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - bezpečnostné funkcie

Bezpečnostné funkcie

Čepeľ Robomow sa prestane otáčať ihneď potom, ako bude zariadenie zdvihnuté zo zeme alebo naklonené do zvislej polohy. Keď nárazník zaznamená prekážku, čepele sa zastaví a Robomow zmení svoj smer jazdy. Ak chcete zabrániť deťom v prevádzkovaní, aktivujte Detský zámok.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Integrovaný dažďový snímač 

Integrovaný dažďový snímač

Vďaka snímaču vlhkosti sa za dažďa Robomow sám vráti do základnej stanice a znovu vyjde, až keď sa situácia zlepší. Citlivosť dažďového senzoru je nastaviteľná podľa miestnych podmienok.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Kosenie turbo

Kosenie turbo

Zaisťuje ľahké kosenie neobvykle vysokej trávy. Po dosiahnutí požadovanej výšky trávy sa tento režim automaticky vypne.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Nízka hlučnosť

Nízka hlučnosť

Hoci je Robomow veľmi výkonný, zároveň je aj veľmi tichý umožňuje Vám tak využívať trávnik aj po dobu, kedy je práve v prevádzke.

 

 

Technické parametre:

 • Maximálna plocha trávníka: 5000 m(pri ideálnej ploche tvaru štvorca a bez prekážok)
 • Doporučená plocha trávnika: do 3600 m2
 • Šírka kosenia: 56 cm
 • Výška kosenia: 20 - 80 mm
 • Komunikácia cez hlasové správy pomocou Amazon Alexa
 • RoboConnect+: GPS lokátor a GSM modul s predplatenou SIM kartou
  • GPS lokátor slúži na sledovanie Robomow na mape
  • GSM modul slúži na komunikáciu s Robomow nech ste kdekoľvek
 • Webová aplikácia My Robomow
 • Zabezpečenie proti krádeži: áno
 • Priemerná pracovná doba: niekoľkokrát denne 80 - 100 min.
 • Doba nabíjania: cca. 90 - 110 min.
 • Hladina hluku: 69 dB
 • Kolesá pohonu: široké, s Robogrip RS
 • Motory kosenia: bezuhlíkové 2x200 W
 • Svahová dostupnosť: 36% (18 stupňov)
 • Systém kosenia: 2x nárazuvzdorný nôž
 • Kosenie okrajov: unikátny režim kosenia okrajov
 • Typ trávy: vhodné pre všetky typy trávy
 • Používateľské rozhranie: podsvietený displej, možné nastavovať aj ovládať inteligentným telefónom

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky Robomow
Hmotnosť: 20 kg
Automatický návrat do nabíjacej stanice: Áno
Automatický režim: Programovanie na 7 dní v týždni
Diaľkové ovládanie: Smartphone appka
Doba nabíjania: 90 - 110 min.
Doporučená pracovná plocha: 3600 m²
Hlučnosť: 69 dB
Kapacita batérie (mAh): LiFePO4 6 Ah 26V
Max. pracovný sklon: 36%
Maximálna pracovná plocha: 5000 m²
Nastavenie výšky kosenia: Áno
Počet pracovných zón: 7
Pripojiteľnosť: Bluetooth/RoboConnect+
Šírka záberu: 56 cm
Výška kosenia: 20 - 80 mm
Délka: 730 mm
Šířka: 660 mm
Výška: 310 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: