Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S

3 390 €
Skladom
Inštalácia
Set náhradných nožov
Zimná údržba
Môžeme doručiť do:
29.3.2023

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S do 5000 m2, doporučená veľkosť plochy do 3600 m2, ovládanie cez mobil, RoboConnect+ 2019, GPS lokátor, šírku záberu 56 cm, doba kosenia: 80 - 100 min, plus domček RS a Robogrip RS, nastaviteľná výška kosenia: 20 - 80 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S vám ušetrí čas strávený kosením a odvážaním trávy, dokosením okrajov trávnika, peniaze za energiu i následné opravy. Chcete navyše aj robustný stroj, ktorý sa v prípade potreby nezľakne prerastenej trávy ani spadnutých vetvičiek, šišiek alebo tvrdých listov? Vybavený modernými technológiami ovládania? Ak máte tieto požiadavky, myslíme, že ste tu správne, a čítajte ďalej.
 

 

Robomow RS635 PRO S je robustný stroj vybavený modernou technológiou s množstvom vychytávok spríjemňujúcich prevádzku na záhrade. Robomow RS635 PRO S je vybavený dvoma masívnymi a ostrými žacími nožmi so záberom 56 cm s nízkou hlučnosťou s dvoma silnými elektromotory 2 x 200W so snímačmi zaťaženia a prehriatia (ochráni motor napr. pri namotaní šnúr, vetvičiek, atď.). Celé kosenie v prednej časti stroja tvorí nárazník. Toto riešenie má výhodu v tom, že na kryte kosenia nie je žiadny ďalší diel fungujúci ako nárazník. Žacie nože sú tesne za krytom kosenia, čím sa dostanú až tesne k okraju trávnika a vzniká minimálny nepokosený prúžok trávy po okraji trávnika. Toto je pre konkurenčné stroje so žacím nožom uloženým uprostred stroja nesplniteľná úloha a zanechávajú široký nedokosený pruh po okraji. Žacie nože sú uložené s presahom obrysu zadného kolesa. Toto uloženie má výhodu opäť v dokosení okrajov. Nôž sa dostane až k okraju trávniku, niekoľko cm za stopu zadného kolesa. Výmenu noža aj elektromotora zvládne zákazník sám bez použitia náradia, nie je potrebný odborný servis.

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S so snímačmi zaťaženia a prehriatiaRobotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S so ostrými žacími nožmi so záberom 56 cm

Motory pojazdu sú tiché so snímačmi otáčok aj zaťaženia. Tento systém je veľmi dobre nastavený, kolesá pri náraze neprehrabujú a nezanechávajú poškodenie v trávniku.

Predné koleso je vybavené snímačom otáčok aj náklonu. Aj tento diel môže byť vymenený bez náradia a pomoci odborného servisu. Inštalácia kosačky je veľmi jednoduchá a intuitívna. Pomocou priloženého plastového pravítka prevedieme natiahnutie obvodového drôtu. Pripevníme nabíjaciu stanicu, nastavíme veľkosť kosenej plochy, pracovný čas stroja. Môžeme začať kosiť.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - snímačmi otáčok aj zaťaženiaRobotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - vysoká tráva

 

Toprobot - dohodnite si montáž kdekoľvek na Slovensku

 

TopRobot tip: Zverte montáž odborníkovi, kliknite sem alebo zavolajte na +421 949 25 46 88 a dohodnite si montáž kdekoľvek na Slovensku.

 

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - obsluha a nastavenie kosačky

Žiadne nastavovanie týždenného programu, podľa zadaných parametrov si robotická kosačka s GPS Robomow sama zvolí dni aj hodiny pre perfektne posekaný trávnik. Vďaka väčšiemu záberu ako majú konkurenčné stroje je potreba menej výjazdov za deň, plocha je rýchlejšie pokosená, s menším počtom nabíjacích cyklov sa šetrí batéria (a predlžuje jej životnosť).

Nastavovanie parametrov je možné pomocou menu stroja alebo smartfónu - aplikácia Robomow 2.0 je zdarma, voľne a ľahko stiahnuteľná. Pomocou telefónov je možné aj manuálne kosiť, telefón slúži ako diaľkové ovládanie. Pokoste aj tie malé kúsky nachádzajúce sa obďaleč od Vášho hlavného trávnika, a surfujte z jednej záhrady do druhej - bez námahy. Všetky nastavenia na jedinom mieste: Prestavujte svoje nastavenie veľkosti trávnika, nastavte týždenný plán svojej kosačky a definujte vlastné zóny kosenia ... a to všetko z Vášho inteligentného telefónu. 

 

RoboConnect+

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S je vybavená zariadením RoboConnect+, ktorý obsahuje GSM modul s vloženou SIM kartou a GPS lokátor. Robomow komunikuje s majiteľom pomocou push správ do aplikácie v mobile a majiteľ môže ovládať Robomow na diaľku. GPS lokátor nájde Váš Robomow nech je kdekoľvek. V prípade, že Robomow opustí vyznačenú plochu majiteľ dostane informáciu do mobilu, nech je kdekoľvek. Je možné kedykoľvek vzdialene vyvolať dotaz na aktuálnu činnosť robota. Robotická kosačka s GPS Robomow naopak sám informuje majiteľa o prípadných problémoch pri kosení (vyjdenie mimo obvodu, zablokované kosenie, problém s motorom, atď.). Všetky dáta z prevádzky stroja je možné odoslať do servisného strediska odkiaľ je možné zistiť príčinu alebo už konkrétny problém stroja. Následne je možné majiteľovi na diaľku poradiť alebo zaslať konkrétny diel k svojpomocnej oprave (s inštruktážnym videom). Odpadá tak zbytočné zasielanie stroja do servisu a celý servisný proces sa môže zrýchliť, zlacniť a zjednodušiť. Cez aplikáciu máte aj prístup do Help Centrum, pre okamžitú pomoc.

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S s webovým prístupom My Robomow

K Vášmu Robomow sa môžete pripojiť odkiaľkoľvek na svete pomocou webovej aplikácie myrobomowPrihlasujete sa do nej pomocou rovnakých údajov ako máte v mobilnej aplikácii.

História činnosti stroja a nastavenie činnosti:
- pozrite sa na to, kedy a ako Váš Robomow pracoval
- nastavte Váš Robomow ako Vy potrebujete cez web

Nájsť môjho Robomowa:
- zadáte na mape GeoFence oblasť pre Váš Robomow 
- okmžitá informácia do Vášho mobilu ak prekročí GeoFence
- kontrolujte si na mape ako a kde Váš Robomow práve pracuje

Aktualizácia softwaru:
Aktualizujte Váš Robomow na poslednú verziu softwaru odkiaľkoľvek

 

Hlasová aktivácia pomocou Amazon Alexa

Robomow komunikuje so smart domácnosťou pomocou hlasových pokynov cez Amazon Alexa. Môžete zadávať pokyny o začatí alebo ukončení činnosti, vypnuť alebo zapnúť automatický režim, opýtať sa aká bola posledná operácia alebo sa proste opýtať ako sa Vaša robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S má. Tieto dotazy a pokyny môžete komunikovať cez Váš smartfón cez aplikáciu Alexa alebo z pohodlia Vášho domova ak máte smart domácnosť spojenú cez zariadenie Amazon Echo.

 

 

  

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S je prémiový model

Robomow RS635 PRO S je prémiový model vo svojej kategórii. Balenie obsahuje:

 1. Robohome RS: domček pre ochránenie Vášho Robomow pred priamym dažďom a slnečným žiarením

 2. RoboConnect+: obsahuje GSM modul na pripojenie s Vašim smartfónom a GPS lokátor pre vyhladanie Vašeho Robomow na mape

 3. Robogrip RS: návleky na Robomow pre lepšiu trakciu kolies vo vlhkom alebo kopcovitom teréne

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S domček

 


Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Veľké odolné oceľové nože

Silnejší

Silnejší kosiaci systém v porovnaní s konkurenčnými robotickými kosačkami určenými pre podobne veľké plochy. Veľké odolné oceľové nože.  Poradí si s akýmkoľvek terénom. Prvé jarné kosenie zvládne perfektne. Jednoduchá výmena nožov svojpomocne.

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Menej času potrebného pre kosenie

Rýchlejší

Váš trávnik pokosí rýchlejšie než konkurenčné robotické kosačky určené pre podobne veľké plochy. Širší záber kosenia: Modely RC so šírkou 28 cm a modely RS so šírkou až 56 cm. Menej času potrebného pre kosenie = viac voľného času pre Vás. 

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Kosenie okrajov

Kosenie okrajov

Unikátny režim kosenia okrajov vďaka nožom mimo zóny pohonových kolies zaručia perfektný zostrih Vášho trávnika. Pokryje celú plochu trávnika s výborným výsledkom.

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Užívateľsky prívetivý

Užívateľsky prívetivý

Ľahko ovládateľný s možnosťou flexi inštalácie a plnou kontrolou pomocou Vášho smartfónu! Aplikácia Robomow - užijete si jazdu! Lokálny profesionálny servis. Možnosť vlastnej inštalácie.

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Záruka a servis

Záruka a servis

Záruka 2 roky a servis odkiaľkoľvek ste, pretože naše servisné stredisko sa vie pripojiť na kosačku na diaľku.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Silné kolesá

Silné kolesá

O 70% širšie kolesá zaisťujú lepšie ovládanie (dostupné ako príslušenstvo pre RC304 PRO, RS615 PRO). 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - GSM modul

GSM modul

Zbiera údaje z Vašej robotickej kosačky Robomow a zasiela bezpečnostné upozornenia priamo na Váš chytrý telefón! Tým pomáha predchádzať poruchám a minimalizuje prestoje v prácu.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Zámok proti deťom

Zámok proti deťom

Toto je zabezpečovacie funkcie, ktorá napomáha zabrániť deťom a ostatným osobám nepoučeným o zásadách bezpečného fungovania Robomow svojvoľne s ním pracovať.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Chytré kosenie

Chytré kosenie

Jednoliaty pohyb a neprerušované kosenie zaisťuje dlhší pracovný čas na jedno nabitie batérie a až o 10% rýchlejšie pokrytie plochy!

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Kód PIN

Kód PIN

"Ochráni Vás a Vašu robotickú kosačku pred lepkavými prstami. Vlastný PIN kód zabezpečí, že nikto nemôže ovládať Robomow bez vášho súhlasu alebo vedomia."

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Nastavenie výšky

Nastavenie výšky

Výšku kosenia je možné na Robomow nastavovať podľa potreby Vášho trávnika.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Svahy

Svahy

Robomow vie kosiť oblasti vnútri pracovnej oblasti so stúpaním až 36%.

 

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Pevné nože

Pevné nože

Už nikdy nestratíte brit! Nože Robomow sú extra pevné, super bezpečné a zaisťujú maximálny výkon. Výmena nožov je nutná iba jedenkrát ročne.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Viac zón

Viac zón

Robomow nezávisle prechádza medzi rôznymi zónami vašej záhrady (prepojenými cestou alebo pásom trávnika) a vracia sa späť po ich pokosení.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Modulárna konštrukcia

Modulárna konštrukcia

Už nikdy nezmeškáte kosenie! Robomow je konštruovaný pre rýchlu a jednoduchú výmenu dielov - väčšinu dielov si môžete ľahko vymeniť sami, takže ušetríte čas počas sezóny.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Batérie s dlhou životnosťou

Batérie s dlhou životnosťou

Vysoko výkonné lítiové batérie sa vyznačujú vysokou rýchlosťou kosenia pri zachovaní dlhej životnosti.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie

Svoj Robomow môžete prevádzkovať a komunikovať s ním prostredníctvom svojho mobilného telefónu alebo tabletu.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - ekologický režim

Ekologický režim

Pre prevádzku Robomow pri minimálnej spotrebe energie potrebnej na kosenie trávy a na údržbu trávnika používajte voľbu ECO.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - bezpečnostné funkcie

Bezpečnostné funkcie

Čepeľ Robomow sa prestane otáčať ihneď potom, ako bude zariadenie zdvihnuté zo zeme alebo naklonené do zvislej polohy. Keď nárazník zaznamená prekážku, čepele sa zastaví a Robomow zmení svoj smer jazdy. Ak chcete zabrániť deťom v prevádzkovaní, aktivujte Detský zámok.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Integrovaný dažďový snímač 

Integrovaný dažďový snímač

Vďaka snímaču vlhkosti sa za dažďa Robomow sám vráti do základnej stanice a znovu vyjde, až keď sa situácia zlepší. Citlivosť dažďového senzoru je nastaviteľná podľa miestnych podmienok.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Kosenie turbo

Kosenie turbo

Zaisťuje ľahké kosenie neobvykle vysokej trávy. Po dosiahnutí požadovanej výšky trávy sa tento režim automaticky vypne.

Robotická kosačka ROBOMOW RS635 PRO S - Nízka hlučnosť

Nízka hlučnosť

Hoci je Robomow veľmi výkonný, zároveň je aj veľmi tichý umožňuje Vám tak využívať trávnik aj po dobu, kedy je práve v prevádzke.

 

 

Technické parametre:

 • Maximálna plocha trávníka: 5000 m(pri ideálnej ploche tvaru štvorca a bez prekážok)
 • Doporučená plocha trávnika: do 3600 m2
 • Šírka kosenia: 56 cm
 • Výška kosenia: 20 - 80 mm
 • Komunikácia cez hlasové správy pomocou Amazon Alexa
 • RoboConnect+: GPS lokátor a GSM modul s predplatenou SIM kartou
  • GPS lokátor slúži na sledovanie Robomow na mape
  • GSM modul slúži na komunikáciu s Robomow nech ste kdekoľvek
 • Webová aplikácia My Robomow
 • Zabezpečenie proti krádeži: áno
 • Priemerná pracovná doba: niekoľkokrát denne 80 - 100 min.
 • Doba nabíjania: cca. 90 - 110 min.
 • Hladina hluku: 69 dB
 • Kolesá pohonu: široké, s Robogrip RS
 • Motory kosenia: bezuhlíkové 2x200 W
 • Svahová dostupnosť: 36% (18 stupňov)
 • Systém kosenia: 2x nárazuvzdorný nôž
 • Kosenie okrajov: unikátny režim kosenia okrajov
 • Typ trávy: vhodné pre všetky typy trávy
 • Používateľské rozhranie: podsvietený displej, možné nastavovať aj ovládať inteligentným telefónom

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky Robomow
Hmotnosť: 20 kg
Čas kosenia: 100 minút
Čas nabíjania: 110 minút
Doporučená pracovná plocha: 3600 m²
GPS sledovanie: Áno
Hlučnosť: 69 dB
Kosenie okrajov: Áno
Max. pracovný sklon: 36%
Maximálna pracovná plocha: 5000 m²
Nastavenie výšky kosenia: Áno
Počet pracovných zón: 7
Pripojiteľnosť: GSM - Online App
Šírka záberu: 56 cm
Výška kosenia: 20 - 80 mm
Délka: 730 mm
Šířka: 660 mm
Výška: 310 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: