Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440

3 849 €
Na dotaz
Inštalácia
Domček
Set titánových nožov
Veľká inštalačná sada
Zimná údržba

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 hranice pracovnej oblasti 4000 m², automatický systém nabíjania, maximálny sklon pracovnej plochy 45 °, systém kosenia: 3 otočné žacie nože ostré ako žiletka, šírka záberu 24 cm, výška kosenia 20 – 60 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440

 

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 je robustná a veľmi spoľahlivá robotická kosačka pre efektívne kosenie záhrad a trávnikov s rozlohou až 4 000 m². Potichu pokosí trávu na členitých trávnikoch, v nerovnom teréne a na svahoch so sklonom až 45 %, prejde aj veľmi úzkymi priechodmi. Časovač podľa počasia upravuje režim kosenia podľa obdobia rastu trávy, zatiaľ čo režim kosenia na mieste umožňuje pokosiť oblasti s vyššou trávou. Pomocou 2 navádzacích vodičov a 4 metód kosačka sama nájde cestu späť k nabíjacej stanici. Automower® 440 bude inteligentným spôsobom udržiavať váš trávnik zelený, zdravý a perfektne pokosený, pri minimálnej komunikácii s mobilnými aplikáciami.

 

Vlastnosti:

 • Hranice pracovnej oblasti 4000 m²
 • Systém nabíjania Automatický
 • Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy 24 °
 • Systém kosenia 3 otočné žacie nože ostré ako žiletka
 • Šírka záberu 24 cm
 • Výška kosenia, min – max 20 – 60 mm

 

Automower® Connect@HOME

Aplikácia Automower® Connect @ HOME prostredníctvom Bluetooth® umožňuje kompletné ovládanie kosačky priamo vo smartfóne. Môžete ľahko a pohodlne odosielať príkazy pre spustenie, zastavenie a parkovanie kosačky, skontrolovať a upraviť jej nastavenia.

Komunikácia s kosačkou pomocou Bluetooth® je možná do 30 metrov. Štandardná funkcia pre kosačky sérií 300/400.

 

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 má výnimočne tichý pohon

Motory kolies s dvojstupňovými prevodovkami - to je nová technológia, ktorá umožňuje veľmi tichý pohon. Poskytuje vynikajúci výkon pri veľmi nízkej hladine hluku a umožňuje nočnú prevádzku alebo kosenie 24 hodín denne, bez toho aby kosačka rušila vašich susedov.Tri navádzacie vodiče

Tri navádzacie vodiče skracujú čas hľadania nabíjacej stanice, aj keď je inštalácia vykonaná na naozaj rozľahlej, členitej záhrade alebo pozemku, ktorý je rozdelený na viac pracovných plôch.

 

 

Elektricky ovládané nastavenie výšky kosenia

Elektricky ovládané a jednoduché nastavenie výšky kosenia je prístupné z hlavného menu.

 

Automower® Connect

Aplikácia Automower® Connect vám poskytne dokonalú kontrolu činnosti kosačky priamo vo vašom smartfóne. Môžete uviesť kosačku do chodu, zastaviť ju, zaparkovať, skontrolovať a upraviť nastavenia, a tiež prijímať varovné správy a sledovať polohu kosačky v prípade odcudzenia - nech ste kdekoľvek. Štandardné vybavenie kosačiek radu X-line, a ako doplnok pre rady 300/400. Desaťročná záruka na dáta o vašej kosačke v cene.

 

Automatické zvládanie priechodov

Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzky priechod a prejde aj tým najužším. Pri prejazde úzkymi miestami mení dráhu, aby nedochádzalo k vytváraniu nepekných koľají.

 

Flexibilné umiestnenie nabíjacej stanice

Umožňuje flexibilné umiestnenie nabíjacej stanice v záhrade, čo uľahčuje inštaláciu a zabezpečí bezproblémové zachádzanie kosačky do nabíjacej stanice.

 

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 s kontrolou vyváženosti

Pre tichú a bezporuchovú prevádzku automaticky deteguje nevyváženosť žacieho systému. Nerovnováha môže byť spôsobená chýbajúcimi, dvoma namontovanými alebo poškodenými britmi.

 

Kosenie po špirále

Automatická funkcia, kedy kosačka vyrovnáva rozdiely vo výške trávy. Snímače žacích diskov zisťujú, či kosačka vstúpila do oblasti s vyšším trávnikom a prepínajú technológiu kosenia na systematický špirálový vzor.

  

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 kosí aj na mieste

Špeciálny režim pre rýchle pokosenie menšej plochy s vyššou trávou. To je užitočné napríklad pri kosení v miestach, kde stával záhradný nábytok a na jeho mieste zostala nepokosená tráva. Kosačku umiestnite na požadované miesto a zvoľte režim Kosenie na mieste. Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 bude kosiť v úzkych špirálach a po dokončení bude pokračovať v automatickom režime.

 

Profily

Použitie profilov uľahčuje nastavenie kosenia, ak je jedna kosačka používaná na viacerých miestach/záhradách. Pri inštalácii kosačky je potom ľahké prepínať medzi rôznymi nastaveniami.

 

Grafické zobrazenie ponuky, veľký displej

Vysoké rozlíšenie, veľkoplošný displej s jasnou a intuitívnou grafickou štruktúrou menu. Jednoduché a príjemné použitie. Sprievodca nastavením pre pohodlné programovanie jednotlivých nastavení.

 

Spoľahlivosť

Husqvarna kladie mimoriadny dôraz na spoľahlivosť robotických kosačiek. Počas 20-ročného vývoja týchto kosačiek sa zameriavame najmä na dosiahnutie maximálnej spoľahlivosti, najvyššej kvality a na minimalizáciu nevyhnutnej obsluhy týchto kosačiek.

 

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 dosahuje vynikajúce výsledky pri kosení trávnika

Vďaka tomu, že sa robotická kosačka Husqvarna Automower®  pohybuje po trávniku náhodným spôsobom, je trávnik pokosený dokonale a úhľadne, takže vyzerá ako zelený koberec. Nože ostré ako britva sekajú trávu na jemné kúsky a všetkými smermi. Trávnik je potom hustejší a zdravší a zabraňuje prerastaniu machu.

 

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 je tichá 

Vďaka unikátnemu systému kosenia pracuje robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 veľmi diskrétne, ticho a vtedy, keď si to prajete.

 

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 s unikátnym systémom kosenia

Kosačka na trávu Automower® Husqvarna skracuje trávu len o kúsoček, ale často, čo zaisťuje pekný a zdravý trávnik. Je vybavená nožmi zo silnej uhlíkovej ocele, ostrými ako britva, ktoré sú pripevnené k disku robustného žacieho ústrojenstva. To umožňuje efektívnu prevádzku a extrémne nízku spotrebu energie.

 

Žiadne emisie

Automower® je kosačka s elektrickým pohonom, preto neprodukuje žiadne škodlivé emisie.

 

Ochrana proti krádeži pomocou alarmu / PIN kódu

Ochrana proti krádeži rôznych stupňov pre vysoký stupeň zabezpečenia. Pokiaľ je robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER odcudzená, spustí sa alarm s vysokým zvukom a možno ho deaktivovať iba s jedinečným kódom kosačky.

 

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 - automatické nabíjanie

Keď kosačka Automower® potrebuje energiu, nájde si sama cestu k nabíjacej stanici.

 

Nízka spotreba energie

Efektívne hospodárenie s energiou znamená nízku spotrebu energie, čo umožňuje kosačke Automower® pracovať za zlomok nákladov bežných u tradičných kosačiek na trávu.

 

Timer (časový spínač)

Vy rozhodnete, či bude Automower® kosiť trávnik celý deň a 7 dní v týždni.

 

Senzory zdvihnutia a náklonu

Ak sa Automower® zdvihne nad zem alebo sa prevráti, kosenie sa automaticky preruší. Rotujúce žacie nože sú navyše umiestnené v dostatočnej vzdialenosti od vonkajšej hrany stroja. Keď Automower® narazí na prekážku, zastaví sa a zmení smer bez toho, aby došlo k akémukoľvek poškodeniu.

 

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 odoláva vplyvom počasia

Automower® môže byť vonku po celý deň a je navrhnutý tak, aby fungoval správne a bez dozoru bez ohľadu na poveternostné podmienky. Vďaka kvalitnej konštrukcii sa osvedčil aj v drsnom severskom podnebí.

 

 

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 - technické parametre:

 • Hranice pracovnej oblasti 4000 m²
 • Systém nabíjania Automatický
 • Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy 24 °
 • Systém kosenia 3 otočné žacie nože ostré ako žiletka
 • Šírka záberu 24 cm
 • Výška kosenia, min – max 20 – 60 mm
 • Rozmery produktu, D x Š x H 72 x 56 x 31 cm
 • Klávesnica a displej/ apl.
 • Informačný panel
 • Monochromatický grafický displej 2,8”
 • Timer (časový spínač) Áno
 • Alarm Áno
 • PIN kód Áno
 • Zámok inštalácie Áno
 • Časový zámok Áno
 • GPS Sledovanie Nie
 • Senzor zdvihnutia Áno
 • Senzor náklonu Áno
 • Ultrazvukový senzor Nie
 • Typ rukoväte Integrovaná
 • Dezén kolies Stredne hrubý

 


Obsah Balenia :

 • 1x Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440
 • 1x Trafo
 • 1x Nabíjacia základňa
 • 6x žacie žiletky
 • 1x SK uživateľský manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky Husqvarna
Hlučnosť: 56 dB
Max. pracovný sklon: 45%
Maximálna pracovná plocha: 4000 m²
Pripojiteľnosť: Bluetooth
Šírka záberu: 24 cm
Výška kosenia: 20 - 60 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: