Robotická kosačka AL-KO Robolinho 450 W

839 €
Na dotaz
Inštalácia
Domček
Set náhradných nožov

Robotická kosačka AL-KO Robolinho 450 W na trávnaté plochy do veľkosti 450 m², výška kosenia 25 - 55 mm, šírka záberu 20 cm, dažďový senzor, bezpečnostné senzory chráni pred zranením a krádežou, jednoduchá inštalácia a intuitívne ovládanie

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotická kosačka AL-KO Robolinho 450 W

 

Malá, kompaktná a svižná. Robotická kosačka AL-KO Robolinho 450 W udržiava vašu záhradu plne automaticky. Vďaka inteligentnému pripojeniu k systémom Smart Garden nielenže je váš trávnik spoľahlivo pokosený, ale tiež získate veľa voľného času. Pripojenie: S novou robotickou kosačkou Robolinho® s podporou aplikácií je o záhradu inteligentne postarané a Smart Garden je realitou. Ovládanie pomocou aplikácie AL-KO inTouchcez domácu sieť WiFialebo cezAmazon Alexa.

 

Robotická kosačka AL-KO Robolinho 450 W:

 • Plne automaticky kosí plochy až do 450 m². Zašepnite ticho, keď kosíte s 60 dB (A)
 • Vhodný pre úzke priechody a najmenšie zákruty vďaka kompaktnej prevádzke a inteligentnému ovládaniu
 • Jednoduchá inštalácia a obsluha
 • Veľmi jednoduché použitie s aplikáciou AL-KO inTouch cez WLAN. Nie je potrebná žiadna brána a hardwarový kľúč
 • Vysoká manévrovateľnosť a nízka hmotnosť.
 • Štvornásobná životnosť noža vďaka geometrii s rotáciou sprava doľava. Zvládne stúpanie až 35% vďaka kolesám s veľkým pohonom

 

 

Malý, kompaktný a vrtký. Robolinho® udržuje vašu záhradu úplne automaticky. Užite si svoj voľný čas, zatiaľ čo robotická kosačka efektívne kosí váš trávnik

 

Dohodnite si montáž kdekoľvek na Slovensku.

TopRobot tip: Zverte montáž odborníkovi, zavolajte na +421 949 25 46 88 a dohodnite si montáž kdekoľvek na Slovensku.

 

 

 

Zázrak v kosení s pripojením Smart Garden - robotická kosačka AL-KO Robolinho 450 W

Robolinho® 450 W bol vyvinutý našimi inžiniermi v Nemecku, je vyrobený našimi špecialistami v Rakúsku - takto v spoločnosti AL-KO Gardentech zabezpečujeme, aby sme zákazníkom zaručovali iba najlepšiu kvalitu. Vďaka odolným komponentom a prepracovanej technológii je Robolinho® spoľahlivým spoločníkom a pomocníkom pri každodennej starostlivosti o trávnik vo vašej záhrade. Robotická kosačka AL-KO sa inštaluje mimoriadne ľahko; základňová stanica aj inteligentné záhradné pripojenie sú rýchlo pripravené. Náš prepracovaný softvér a intuitívne ovládanie vám uľahčujú starostlivosť o trávnik, kedykoľvek a kdekoľvek chcete.

 

Technické podrobnosti robotickej kosačky Robolinho® 450 W

Inteligentná údržba záhrady a inteligentné záhradníctvo sú súčasťou Robolinho® 450 W: Vďaka hardvéru, ktorý je už v robotickej kosačke nainštalovaný, je bez problémov možné jednoduché pripojenie prostredníctvom aplikácie AL-KO inTOUCH. Celé to beží pohodlne cez vaše WiFi. Tichá a bezemisná prevádzka zaisťuje príjemnú prevádzku, ktorú získava energia z 2,2 Ah / 18 V silnej a dlhotrvajúcej lítium-iónovej batérie. To znamená, že robotickú kosačku AL-KO je možné bez problémov prevádzkovať aj počas štátnych sviatkov alebo v noci. Špeciálne vyvinutá technológia pohybu spojená s 20 cm šírkou záberu zaisťuje efektívnu starostlivosť o trávnik na plochách až do 450 m². Tu sa ľahko zvládajú prekážky ako stromy alebo svahy až do výšky 35%. Životnosť noža štyrikrát dlhšia. Upozornenie: Pri zakúpení našich robotických kosačiek na trávu solo od spoločnosti AL-KO nie sú v rozsahu dodávkyobaklince na nechty a drôt zo slučky.

Výšku kosenia je možné plynule nastavovať od 25 mm do 55 mm, čo znamená, že dĺžku trávnika môžete prispôsobiť svojim osobným preferenciám. Technológia kosenia zaručuje dokonalý rez a odrezky trávy sú rozsekané v kryte kosačky a privádzané späť do trávnika ako biologické hnojivo. Preto s Robolinho® 450 W nemusíte likvidovať žiadne odrezky. Spoľahlivá bezpečnostná technológia robotickej kosačky ponúka maximálnu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá.

 

 

Kúpte si Robolinho® 450 W a alternatívy

Stačí si kúpiť robotickú kosačku Robolinho® 450 W v našom online obchode alebo vyhľadať predajcu vo vašom okolí. Je možná kompletná inštalácia kosačky našim odborným predajcom. Robolinho® 450 W je ekologická podpora pre údržbu vášho trávnika. Máte trávnik s rozlohou až 700 metrov štvorcových? Potom odporúčame sólo od AL-KO Robolinho® 700 W.

 

Robotická kosačka AL-KO Robolinho 450 W a ďalšie výhody

Pripojenie Smart Garden:Vďaka novým modelom Robolinho® s podporou aplikácií je o záhradu inteligentne postarané a Smart Garden je realitou. Ovládanieprostredníctvom aplikácie AL-KO inTouchprostredníctvom domácej siete WLANa tiež prostredníctvom službyAmazon Alexa.

 

Inteligentná záhrada AL-KO:S funkciou AL-KO inTOUCH môžete roboticku kosačku ovládať cez WLAN, pomocou smartphonu alebo tabletu.

 

Technické parametre:

 • Čas batérie v min. 45
 • Počet nožov 4
 • Nastavenie výšky kosenia Manuálne - plynule
 • Dažďový senzor áno
 • Šírka záberu v cm 20
 • Výška kosenia min./max. v mm 25
 • Napätie batérie (interne) V 18
 • Kapacita batérie (interné) Ah 2
 • Batérie (interne) v min. 50
 • GT_SMART_PARTNER_INTEGRATIONEN 002, 003
 • Konektivita AL-KO pripojenie WLAN
 • Maximálna stúpavosť v % 35
 • Počet vstupných bodov 3

 


Obsah balenia:

 • 1x Robotická kosačka AL-KO Robolinho 450 W
 • 1x nabjiacia základňa
 • 1x použivatelský manuál

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky AL-KO
Hmotnosť: 16 kg
Čas kosenia: 45 minút
Hlučnosť: 60 dB
Max. pracovný sklon: 35 %
Maximálna pracovná plocha: 450 m²
Počet pracovných zón: 3
Pripojiteľnosť: WiFi
Šírka záberu: 20 cm
Výška kosenia: 25 - 55 mm
Délka: 600 mm
Šířka: 490 mm
Výška: 245 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: