Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S
Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S
-0%
1 990,00€ 1 990,00€
Bez DPH: 1 658,33€
ROBOMOW
Stav Predaj ukončený
U vás doma 28.10.2021

- robotická kosačka do 2000 m2
- doporučená veľkosť plochy do 1200 m2
- ovládanie cez mobil
- RoboConnect+
- GPS lokátor
- šírku záberu 28 cm
- doba kosenia: 60 - 70 min.
- plus domček RC a Robogrip RC
- nastaviteľná výška kosenia: 15 - 60 mm

Dostupné možnosti

Robomow RC312 PRO S - robotická kosačka do 2000 m2 + domček RC a Robogrip RC

 

 

 

 

 

 

Hľadáte kosačku, ktorá vám ušetrí čas strávený kosením a odvážaním trávy, dokosením okrajov trávnika, peniaze za energiu i následné opravy? Navyše chcete robustný stroj, ktorý sa v prípade potreby nezľakne prerastenej trávy ani spadnutých vetvičiek, šišiek alebo tvrdých listov? Vybavený modernými technológiami ovládania? Ak máte tieto požiadavky, myslíme, že ste tu správne, a čítajte ďalej. 

Robomow RC312 PRO S predstavuje dokonalú kosačku pre údržbu trávnikov o veľkosti do 1200mpri ideálnom tvare záhrady bez prekážok až do 2000 m2V sade so základňovou stanicou sa jedná o malé šikovné zariadenie subtílnych rozmerov s ekologickým prístupom a veľmi, veľmi silným výkonom. Kosačka Robomow RC312 PRO S je vybavená technologickými prednosťami a funkciami pre menšie záhrady, s ktorých pomocou bude váš trávnik vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým.

Robomow RC312 PRO S je robustný stroj vybavený modernou technológiou s množstvom vychytávok spríjemňujúcich prevádzku na záhrade. Robomow RC312 PRO S je vybavený jedným masívnym a ostrým žacím nožom o priemere 28 cm s nízkou hlučnosťou so silným elektromotorom so snímačom zaťaženia a prehriatia (ochráni motor napr. pri namotaní šnúr, vetvičiek, atď.). Žací nôž je uložený s presahom obrysu zadného pravého kolesa. Toto uloženie má výhodu v dokosení okrajov. Nôž sa dostane až k okraju trávnika, kde stroje s nožom uloženým uprostred stroja nemajú šancu okraj dokosiť a zanechávajú široký nepokosený pruh po obvode. Výmenu noža aj elektromotora zvládne zákazník sám bez použitia náradia, nie je potrebný odborný servis.


kosačka ROBOMOW RC312 PRO SROBOMOW RC312 PRO S vybavený ostrým žacím nožom o priemere 28 cm s nízkou hlučnosťou

Motory pojazdu sú tiché so snímačmi otáčok aj zaťaženia. Stroj nie je vybavený žiadnym nárazníkom, je eliminované miesto prípadných porúch. Náraz je vnímaný motormi pojazdu. Pri náraze sa zvýši odber energie. Tento systém je veľmi dobre nastavený, prekážky stroj zaznamená a kolesá pri náraze neprehrabujú a nezanechávajú poškodenie v trávniku. Motory pojazdu môže zákazník vymeniť sám bez použitia náradia, nie je potrebný odborný servis.

Predné koleso je vybavené snímačom otáčok aj náklonu. Aj tento diel môže byť vymenený bez náradia a pomoci odborného servisu. Inštalácia kosačky je veľmi jednoduchá a intuitívna. Pomocou priloženého plastového pravítka prevedieme natiahnutie obvodového drôtu. Pripevníme nabíjaciu stanicu, nastavíme veľkosť kosenej plochy, pracovný čas stroja. Môžeme začať kosiť.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S zaznamená prekážkyRobotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S- kolesá pri náraze neprehrabujú Robotická kosačka ROBOMOW telefón slúži ako diaľkové ovládanieRC312 PRO S


 

dohodnite si montáž kdekoľvek na Slovensku

 

TopRobot tip: Zverte montáž odborníkovi, klinite sem alebo zavolajte na +421 949 25 46 88 a dohodnite si montáž kdekoľvek na Slovensku.

 
 

 

Obsluha a nastavenie kosačky

Žiadne nastavovanie týždenného programu, podľa zadaných parametrov si kosačka sama zvolí dni aj hodiny pre perfektne pokosený trávnik. Vďaka väčšiemu záberu ako majú konkurenčné stroje je potreba menej výjazdov za deň, plocha je rýchlejšie pokosená, s menším počtom nabíjacích cyklov sa šetrí batéria (a predlžuje jej životnosť).

Nastavovanie parametrov je možné pomocou menu stroja alebo smartfónu - aplikácia Robomow 2.0 je zdarma, voľne a ľahko stiahnuteľná. Pomocou telefónov je možné aj manuálne kosiť, telefón slúži ako diaľkové ovládanie. Pokoste aj tie malé kúsky nachádzajúce sa obďaleč od Vášho hlavného trávnika, a surfujte z jednej záhrady do druhej - bez námahy. Všetky nastavenia na jedinom mieste: Prestavujte svoje nastavenie veľkosti trávnika, nastavte týždenný plán svojej kosačky a definujte vlastné zóny kosenia ... a to všetko z Vášho inteligentného telefónu.

 


 

RoboConnect+

Robomow RC312 PRO S je vybavený zariadením RoboConnect+, ktorý obsahuje GSM modul s vloženou SIM kartou a GPS lokátor. Robomow komunikuje s majiteľom pomocou push správ do aplikácie v mobile a majiteľ môže ovládať Robomow na diaľku. GPS lokátor nájde Váš Robomow nech je kdekoľvek. V prípade, že Robomow opustí vyznačenú plochu majiteľ dostane informáciu do mobilu, nech je kdekoľvek. Je možné kedykoľvek vzdialene vyvolať dotaz na aktuálnu činnosť robota. Stroj naopak sám informuje majiteľa o prípadných problémoch pri kosení (vyjdenie mimo obvodu, zablokované kosenie, problém s motorom, atď.). Všetky dáta z prevádzky stroja je možné odoslať do servisného strediska odkiaľ je možné zistiť príčinu alebo už konkrétny problém stroja. Následne je možné majiteľovi na diaľku poradiť alebo zaslať konkrétny diel k svojpomocnej oprave (s inštruktážnym videom). Odpadá tak zbytočné zasielanie stroja do servisu a celý servisný proces sa môže zrýchliť, zlacniť a zjednodušiť. Cez aplikáciu máte aj prístup do Help Centrum, pre okamžitú pomoc.

 


 

Webový prístup My Robomow

K Vášmu Robomow sa môžete pripojiť odkiaľkoľvek na svete pomocou webovej aplikácie myrobomow. Prihlasujete sa do nej pomocou rovnakých údajov ako máte v mobilnej aplikácii.

História činnosti stroja a nastavenie činnosti:
- pozrite sa na to, kedy a ako Váš Robomow pracoval
- nastavte Váš Robomow ako Vy potrebujete cez web

Nájsť môj Robomow:
- zadáte na mape GeoFence oblasť pre Váš Robomow
- okamžitá informácia do Vášho mobilu ak prekročí GeoFence
- kontrolujte si na mape ako a kde Váš Robomow práve pracuje

Aktualizácia softwaru:
Aktualizujte Váš Robomow na poslednú verziu softwaru odkiaľkoľvek


 

Hlasová aktivácia pomocou Amazon Alexa

Robomow komunikuje so smart domácnosťou pomocou hlasových pokynov cez Amazon Alexa. Môžete zadávať pokyny o začatí alebo ukončení činnosti, vypnuť alebo zapnúť automatický režim, opýtať sa aká bola posledná operácia alebo sa proste opýtať ako sa Váš Robomow má :). Tieto dotazy a pokyny môžete komunikovať cez Váš smartfón cez aplikáciu Alexa alebo z pohodlia Vašeho domova ak máte smart domácnosť spojenú cez zariadenie Amazon Echo.

 

 

 

 

 

 

 


 

Prémiový model

Robomow RC312 PRO S je prémiový model vo svojej kategórii. Balenie obsahuje:

 1. Robohome RC: domček pre ochránenie Vašeho Robomow pred priamim daždom a slnečným žiarením
 2. RoboConnect+: obsahuje GSM modul na pripojenie s Vašim smartfónom a GPS lokátor pre vyhladanie Vašeho Robomow na mape
 3. Robogrip RC: návleky na Robomow pre lepšiu trakciu kolies vo vlhkom alebo kopcovitom teréne

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S domček

 


 

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Silnejší

Silnejší

Silnejší kosiaci systém v porovnaní s konkurenčnými robotickými kosačkami určenými pre podobne veľké plochy. Veľké odolné oceľové nože.  Poradí si s akýmkoľvek terénom. Prvé jarné kosenie zvládne perfektne. Jednoduchá výmena nožov svojpomocne.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Rýchlejší

Rýchlejší

Váš trávnik pokosí rýchlejšie než konkurenčné robotické kosačky určené pre podobne veľké plochy. Širší záber kosenia: Modely RC so šírkou 28 cm a modely RS so šírkou až 56 cm. Menej času potrebného pre kosenie = viac voľného času pre Vás. 

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Kosenie okrajov

Kosenie okrajov

Unikátny režim kosenia okrajov vďaka nožom mimo zóny pohonových kolies zaručia perfektný zostrih Vášho trávnika. Pokryje celú plochu trávnika s výborným výsledkom.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Užívateľsky prívetivý

Užívateľsky prívetivý

Ľahko ovládateľný s možnosťou flexi inštalácie a plnou kontrolou pomocou Vášho smartfónu! Aplikácia Robomow - užijete si jazdu! Lokálny profesionálny servis. Možnosť vlastnej inštalácie.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Záruka a servis

Záruka a servis

Záruka 2 roky a servis odkiaľkoľvek ste, pretože naše servisné stredisko sa vie pripojiť na kosačku na diaľku.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Silné kolesá

Silné kolesá

O 70% širšie kolesá zaisťujú lepšie ovládanie (dostupné ako príslušenstvo pre RC304 PRO, RS615 PRO). 

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S GSM modul

GSM modul

Zbiera údaje z Vašej robotickej kosačky Robomow a zasiela bezpečnostné upozornenia priamo na Váš chytrý telefón! Tým pomáha predchádzať poruchám a minimalizuje prestoje v prácu.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Zámok proti deťom

Zámok proti deťom

Toto je zabezpečovacie funkcie, ktorá napomáha zabrániť deťom a ostatným osobám nepoučeným o zásadách bezpečného fungovania Robomow svojvoľne s ním pracovať.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Chytré kosenie

Chytré kosenie

Jednoliaty pohyb a neprerušované kosenie zaisťuje dlhší pracovný čas na jedno nabitie batérie a až o 10% rýchlejšie pokrytie plochy!

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Kód PIN

Kód PIN

"Ochráni Vás a Vašu robotickú kosačku pred lepkavými prstami. Vlastný PIN kód zabezpečí, že nikto nemôže ovládať Robomow bez vášho súhlasu alebo vedomia."

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Nastavenie výšky

Nastavenie výšky

Výšku kosenia je možné na Robomow nastavovať podľa potreby Vášho trávnika.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Svahy

Svahy

Robomow vie kosiť oblasti vnútri pracovnej oblasti so stúpaním až 36%.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Pevné nože

Pevné nože

Už nikdy nestratíte brit! Nože Robomow sú extra pevné, super bezpečné a zaisťujú maximálny výkon. Výmena nožov je nutná iba jedenkrát ročne.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Viac zón

Viac zón

Robomow nezávisle prechádza medzi rôznymi zónami vašej záhrady (prepojenými cestou alebo pásom trávnika) a vracia sa späť po ich pokosení.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Modulárna konštrukcia

Modulárna konštrukcia

Už nikdy nezmeškáte kosenie! Robomow je konštruovaný pre rýchlu a jednoduchú výmenu dielov - väčšinu dielov si môžete ľahko vymeniť sami, takže ušetríte čas počas sezóny.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Batérie s dlhou životnosťou

Batérie s dlhou životnosťou

Vysoko výkonné lítiové batérie sa vyznačujú vysokou rýchlosťou kosenia pri zachovaní dlhej životnosti.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie

Svoj Robomow môžete prevádzkovať a komunikovať s ním prostredníctvom svojho mobilného telefónu alebo tabletu.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Ekologický režim

Ekologický režim

Pre prevádzku Robomow pri minimálnej spotrebe energie potrebnej na kosenie trávy a na údržbu trávnika používajte voľbu ECO.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Bezpečnostné funkcie

Bezpečnostné funkcie

Čepeľ Robomow sa prestane otáčať ihneď potom, ako bude zariadenie zdvihnuté zo zeme alebo naklonené do zvislej polohy. Keď nárazník zaznamená prekážku, čepele sa zastaví a Robomow zmení svoj smer jazdy. Ak chcete zabrániť deťom v prevádzkovaní, aktivujte Detský zámok.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Integrovaný dažďový snímač 

Integrovaný dažďový snímač

Vďaka snímaču vlhkosti sa za dažďa Robomow sám vráti do základnej stanice a znovu vyjde, až keď sa situácia zlepší. Citlivosť dažďového senzoru je nastaviteľná podľa miestnych podmienok.

Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Kosenie turbo

Kosenie turbo

Zaisťuje ľahké kosenie neobvykle vysokej trávy. Po dosiahnutí požadovanej výšky trávy sa tento režim automaticky vypne.

 Robotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S Nízka hlučnosť

Nízka hlučnosť

Hoci je Robomow veľmi výkonný, zároveň je aj veľmi tichý umožňuje Vám tak využívať trávnik aj po dobu, kedy je práve v prevádzke.

 

Technické parametre:

 • Maximálna plocha trávnika: do 2000 m(pri ideálnej ploche tvaru štvorca a bez prekážok)
 • Doporučená plocha trávnika: do 1200 m2
 • Šírka kosenia: 28 cmRobotická kosačka ROBOMOW RC312 PRO S, nabíjacej stanice
 • Výška kosenia: 15 - 60 mm
 • Komunikácia cez hlasové správy pomocou Amazon Alexa
 • RoboConnect+: GPS lokátor a GSM modul s predplatenou SIM kartou
  • GPS lokátor slúži na sledovanie Robomow na mape
  • GSM modul slúži na komunikáciu s Robomow nech ste kdekoľvek
 • Webová aplikácia My Robomow
 • Zabezpečenie proti krádeži: áno
 • Priemerná pracovná doba: niekoľkokrát denne 60 - 70 min.
 • Doba nabíjania: cca. 70 - 90 min.
 • Hladina hluku: 69 dB
 • Kolesá pohonu: široké, s Robogrip RC
 • Motor kosenia: bezuhlíkový 200 W
 • Svahová dostupnosť: 36% (20 stupňov)
 • Systém kosenia: nárazuvzdorný nôž
 • Kosenie okrajov: unikátny režim kosenia okrajov
 • Typ trávy: vhodné pre všetky typy trávy
 • Používateľské rozhranie: podsvietený displej, možné nastavovať aj ovládať inteligentným telefónom
 • Hmotnosť: 16 kg
 • Výmena nožov: bez použitia náradia
 • Batéria: LiFePO4 3Ah/26V
 • Odolnosť proti vode: Odolné za všetkých podmienok počasia s UV ochranou
 • Farba: zelená
 • Aplikácia diaľkového ovládania: v cene
 • Nastavenie externej základne: nabíjacia stanica môže byť do určitej vzdialenosti mimo kosenú plochu
 • Postriebrené elektronické súčasti: áno
 • Počet zón: 1 hlavná zóna, 3 podzóny, 2 oddelené zóny
 • Senzor dažďa: áno
 • Spotreba energie: 18 kWh/mesiac
 • Priemerné pokrytie plochy: 75 m2/hod.
 • Maximálna dĺžka obvodového kábla: 800 m

 

Obsah balenia:

 • 1x Robomow RC312 PRO S
 • 1x základná stanica
 • 1x domček Robohome RC
 • 2 x Robogrip RC
 • 1x napájanie s 15 m káblom
 • 4x kovové kolíky pre pripevnenie stanice
 • 1x návod k obsluhe

Balenie neobsahuje inštalačný materiál. Na základe Vašej plochy si kolíky, drôt a spojky môžete objednať alebo si môžete objednať montáž našim technikom, kde Vám bude materiál naúčtovaný na mieru.

Technické parametre
Dĺžka kábla 15 m - napájací kábel
Doba nabíjania 70 - 90 min.
Doporučená pracovná plocha 1200 m²
Hlučnosť 69 dB
Kapacita batérie (mAh) LiFePO4 3 Ah 26V
Max. pracovný sklon 36%
Maximálna pracovná plocha 2000 m²
Nastavenie výšky kosenia Áno
Počet motorov 2x pohon kolies, 1x pohon kosenia
Počet pracovných zón 6
Šírka záberu 28 cm
Spotreba 18 kWh/mesiac
Vstupné napätie 230V/50Hz
Výdrž batérie (minúty) 60 - 70 min.
Výška kosenia 15 - 60 mm
Vlastnosti
Automatický návrat do nabíjacej stanice Áno
Automatický režim Programovanie na 7 dní v týždni
Autostop funkcia Áno
Bezpečnosť Senzor prekážok, nadvihnutia, núdzové tlačítko STOP, senzor náklonu, daždový senzor
Diaľkové ovládanie Smartphone appka
Do domácnosti s S domácimi miláčikmi
Doprava k zákazníkovi Zadarmo
Farba Zelená
Nabíjacia stanica Áno
Nastavenie času práce Áno
Ovládanie na prístroji Áno
PIN kód Áno
Pripojiteľnosť Bluetooth/RoboConnect+
Systém práce Automatický
Typ prístroja Robotický
Nadštandardné vybavenie reklamácie Áno