Bazénové vysávače Zodiac

Automatické bazénové vysávače Zodiac prinášajú vysoký výkon, bezpečnosť a účinné čistenie zapustených aj nadzemných bazénov rôznych veľkostí. Postarajú sa o čistotu dna, stien i hladinovej linky. Robotické vysávače do bazénov Zodiac nájdete v našej ponuke vrátane všetkého potrebného príslušenstva.

#SHOW_MORE#

Robotické bazénové vysávače Zodiac na všetky povrchy

Značka Zodiac sa zameriava na vývoj produktov s neustálym inovatívnym prístupom, čo jej počas 120 rokov jej činnosti prinieslo mnoho spokojných zákazníkov. Prináša komplexné riešenia pre čistotu vody v bazénoch, aby ste si mohli užívať pôžitok a radosť z plávania.

bazénové vysávače Zodiac

Pohon všetkých kolies vhodný na všetky povrchy bazénov

Robotické vysávače do bazénov Zodiac si môžete vybrať bez ohľadu na povrch bazéna. Či ho tvorí fólia, PVC, vinyl, laminát, betón, keramika alebo nerez, jeho pohyb po dne aj stenách bude celkom bezpečný. Počas čistenia bazéna zaisťuje jeho prichytenie o povrch silné čerpadlo. Pohybuje sa pomocou pohonu všetkých štyroch kolies, ktorý mu umožňuje bez problémov zdolať schody a steny bazéna aj napriek klzkému podkladu.

Robotické bazénové vysávače Zodiac využívajú senzor na optimalizáciu pohybu

Aby bazénový vysávač pracoval čo najviac efektívne, využíva značka Zodiac senzor Nav Systém. Dokáže preto zmapovať váš bazén, na základe čoho optimalizuje pohyb. Vyhne sa zbytočnému opakovaniu čistenia na tých istých miestach, môžete sa tiež spoľahnúť, že žiadne miesto nevynechá.

Účinne odstráni všetky nečistoty

V bazénových vysávačoch Zodiac pracuje výkonná technológia cyklónového vysávania. Zariadenie dokáže vytvoriť výkonný vír, ktorý vo filtri prevádza nečistoty do tvaru suspenzie. Táto technológia znižuje možnosť zanesenia filtra a prináša stály čistiaci výkon vysávača.

bazénové vysávače Zodiac

Jednoduché čistenie

Očakávať môžete aj jednoduchú údržbu bazénového vysávača. Filtračný kôš sa ľahko vyberá vďaka prístupu zhora. Kôš stačí opláchnuť prúdom vody a nechať uschnúť.

Automatické bazénové vysávače Zodiac vás prekvapia nízkou hmotnosťou

Aby bola starostlivosť o čistotu vody v bazéne ešte jednoduchšia, využívajú vysávače do bazéna Zodiac patentovaný Lift systém. Pri vyberaní z bazéna sa voda z vysávača vypustí, čím sa zníži jeho hmotnosť a tiež odpor pri vyberaní z vody až o 20 %, čím šetrí vašu námahu.

bazénové vysávače Zodiac

Výborná priliehavosť kief

Čistenie bazéna bez účinných kief by nebolo dostatočné. Kefy bazénových vysávačov Zodiac výborne priliehajú k rôznym povrchom a prinášajú efektívne odstraňovanie všetkých nečistôt.

Ovládanie cez aplikáciu

Robotické bazénové vysávače Zodiac môžete ovládať na diaľku z terasy alebo dokonca aj z práce. V aplikácii iAquaLink, ktorú si bezplatne stiahnete do vášho mobilu, ho môžete sledovať pri čistení, zapnúť alebo navoliť vhodný režim čistenia.

bazénové vysávače Zodiac

Robotické bazénové vysávače Zodiac s predĺženou zárukou až 4 roky

Značka Zodiac dbá na vysokú kvalitu a dlhú životnosť svojich produktov. Preto na jej bazénové vysávače dostanete automaticky záruku 3 roky. Predĺžiť si po splnení podmienok ju môžete dokonca až na 4 roky.

Príslušenstvo na bazénové vysávače Zodiac

Jednoduché ovládanie a údržba, účinné čistenie bazéna. Pravidelná starostlivosť o čistotu vody v bazéne je s robotickým vysávačom Zodiac oveľa ľahšia. V našej ponuke sme mysleli aj na potrebné príslušenstvo na bazénové vysávače Zodiac. K dispozícii sú filtračné koše, náhradné kefy, prísavkové gumy na kolesá, lapače lístia a ochranné obaly.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
zodiac ra 6300 iq www.toprobot.sk 1000x1000
1 999 €

Bazénový vysávač Zodiac RA 6300 iQ pre bazény do 12 x 6 m, pre všetky tvary bazénov, pre všetky typy povrchov bazénov, pohon všetkých 4 kolies, čistenie dna,...

196138
zodiac ra 6300 iq www.toprobot.sk 1000x1000
1 999 €

Bazénový vysávač Zodiac RA 6500 iQ pre bazény do 12 x 6 m, pre všetky tvary bazénov, pre všetky typy povrchov bazénov, pohon všetkých 4 kolies, čistenie dna,...

925
Poloautomatický bazénový vysávač Zodiac Baracuda MX9
549 €

Poloautomatický bazénový vysávač Zodiac Baracuda MX9 vhodný pre bazeny do šírky 12 m, tlačidlo pre otvorenie jedným klikom + ergonomická rukoväť pre pohodlné...

579
94eb03c1185a7176e7fcf8527b3c33c8 mm2000x2000
1 255 €

Robotický vysávač bazénov Zodiac CyclonX RC4402 čistí dno, steny aj vodnú linku bazéna, patentovaná technológia CYCLONIC, rýchlo vyberateľný filtračný kôš, jednoduchá údržba,...

196141